Ciekawe jak będzie wyglądał nowy wykop po stress testach Pana Rumuna

WalIy
- 184wpisów
- 459komentarzy

Ciekawe jak będzie wyglądał nowy wykop po stress testach Pana Rumuna
Zaloguj się aby komentować
Przeglądając zdjęcia w telefonie natknąłem się na foto pierwszego chleba jaki wypiekłem raptem trzy miesiące temu. W październiku wpadłem na pomysł żeby wyhodować zakwas i zacząć robić domowe chleby. Wkręciłem się w to niesamowicie, od tych trzech miesięcy wypiekam dwa chleby tygodniowo i progres jaki poczyniłem w jakości napawa mnie dumną
Łapcie kilka zdjęć z mojej chlebowej osi czasu
#chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polski wiatr gardzi Polakami (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#skoki
Zaloguj się aby komentować
Te skoki przypomniały mi, że my w tym kraju prezydenta mamy. Gdyby go nie pokazywali teraz to bym nie pamiętał o jego istnieniu, tak chłop dzielnie walczy o dobro naszego kraju.
#polityka #skoki
Zaloguj się aby komentować
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
#skoki
Zaloguj się aby komentować
Kubacki zrobi dzisiaj rekord skoczni bo mu wiatr pod narty zawieje, zobaczycie
#skoki
Zaloguj się aby komentować
Ej. Myślałem że jutro jest czwartek, a tu się okazuje, że jutro jest piątek. Humor gituwa ┌(・。・)┘♪
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ależ żre żyto przed jutrzejszym wypiekiem.
Znowu będzie żytni, trójfazowy ale jeszcze się nie zdecydowałem jakie dodatki dosypie

Zaloguj się aby komentować
@WalIy Robiłam z tego przepisu i wyszły do d⁎⁎y. Wyciekła w trakcie pieczenia z nich masa klejącego soku, który palił się i śmierdział w piekarniku, same fryki natomiast zamiast być frytkowe i chrupiące były jak ugotowane i rozlazłe, nie dało ich się oderwać od papieru bo się przykleiły tym przypalonym sokiem i było rozlazłe jak już wspomniałam. Narobiłam się jak debil, miska i blacha do mycia, a rodzina orzekła, że mam więcej nie robić
Zaloguj się aby komentować
Wrzucam efekt końcowy, zgodnie z obietnicą. Żytni na zakwasie, trójfazowy

@MrMareX wejdź sobie na yt na kanał Tomek Lach i znajdź dwa filmy, pierwszy jak wyhodować zakwas, a drugi jak na tym zakwasie upiec chleb pszenno-żytni. To najprostszy przepis który zawsze wyjdzie. Mąka pszenna wybacza niektóre błędy, chleby żytnie wymagaja minimalnego doświadczenia, bo jak tam coś zrobisz źle to do piekła idzie chleb. Ja kilka miesięcy temu tak właśnie zacząłem przygodę z pieczeniem i od tego czasu piekę dwa chleby tygodniowo
@WalIy Ja generalnie lubię grubą skórkę ale inni już niekoniecznie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale bydle wyrosło żytnie, trójfazowe, na zakwasie
To do piekarnika hyc!

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taki pierwszy dzień roku to ja rozumiem. Oby tak dalej ✧◝(⁰▿⁰)◜✧
#skoki

Zaloguj się aby komentować
Białkov dawaj odznakę! A nie sorry, to z przyzwyczajenia
#sylwesterzhejto
Zaloguj się aby komentować
Czy na hejto dostaje się jakaś odznakę sylwestrową za postowanie w tej chwili?
Zaloguj się aby komentować
Oszukali naszego Polaka Rodaka (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Zaloguj się aby komentować
Tutaj chyba szału na tagu #skoki to jeszcze nie ma?
Zaloguj się aby komentować