Zaloguj się aby komentować
Gratulacje!
Drodzy @yeebhany i @Pimenista2 ,
Tworząc trzy lata temu Hejto.pl, nie spodziewaliśmy się, że możemy łączyć ludzi nie tylko online, ale także w prawdziwym życiu. Wasza nietuzinkowa historia miłości, która zaczęła się od shitpostowania na Hejto i przerodziła w małżeństwo - brzmi nagłowek z Super Expressu, który stał się rzeczywistością
Aby uczcić ten wyjątkowy moment, chcielibyśmy podarować Wam dwa kubki z naszego sklepu jako symbol Waszej miłości i naszego wsparcia. Odezwaliśmy się do Was na priv, aby ustalić szczegóły.
Życzymy Wam wiele szczęścia i radości na wspólnej drodze życia!
Odnośnie wpisu: link
Z wyrazami sympatii,
Zespół Hejto.pl
#hejto #slub #srajzhejto #zwiazki #czujedobrzeczlowiek


Zaloguj się aby komentować
Chciałabym podziękować Hejto za to, że dzięki temu portalowi udało mi się poznać miuość mego życia, i od shitpostowania w komentarzach jakiegoś typka co wstawiał zdjęcia swoich stup przy tagu #srajzhejto w dniu dzisiejszym stał się moim mężem xD
@Pimenista2 o Tobie mowa bedale. ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
W życiu nie byłam równie szczęśliwa. Thank you from the mountain.
PS, jeżeli Hejto oficjalnie ma do sprzedaży jakiś kubeczek czy inny przydatny gadżet, to ja bym kupiła na pamiątkę.
#hejto #slub #wesele #chwalesie #zwiazki #czujedobrzeczlowiek #niebieskiepaski #rozowepaski

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gdzie ja mam w wieku 40 lat znaleźć kobitę nieupasioną bez małych dzieci?
Na powązkach?
#zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Pytanko do kobiet, ale w sumie też może to facetów.
Czy jakby Twój partner wychodził sobie do baru i nic ci nie mówił to byś się z nim przez to rozstała? Nie mówiłby Ci, ale byś zobaczyła bo miał włączoną lokalizację w telefonie. #zwiazki #rozowepaski
@Dudleus sledzenie lokalizacji drugiej polowki to domena zwiazkow w ktorych nie ma zaufania. A zaufania nie traci sie bezpodstawnie (ew trafiasz na wariatke ktora instaluje ci takie oprogramowanie bez twojej wiedzy, wrzuca airtaga do plecaka czy cos).
Moim zdaniem jesli baba sledzi chlopa w ten sposob to ten zwiazek nie ma sensu
@Cybulion @cebulaZrosolu stąd to wziąłem: https://youtu.be/56TZ3B8Qxsk?si=oQqP38zFBxt7Mtdz
Właśnie nigdy wcześniej nie słyszałem o takiej praktyce. Raz tylko jak kolega kupił iPhone pierwszy raz w życiu to inny ziomek dla jaj mu to włączył. Też tak z disco polo to normalna sprawa, że trzeba się napić w barze z dala od starej czasami.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I to jest właśnie pozytywne myślenie.
Pozytywnie zakręcona dziewczyna.
Gif#4 #gif #seks #heheszki #sport #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Potreningówka od różowej. Chociaż ryby przypilnowałem. Czuję się dopieszczony w tym tygodniu ( ‾ʖ̫‾)
#jedzenie #zwiazki #dieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taki obiadek od różowej ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#jedzenie #zwiazki #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Taaa przecież najczęściej jest tak, że jego bagaż to jeszcze pół jej bagażu dodatkowo
#zwiazki #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Mam ADHD i podejrzenie autyzmu.
Mieszkając z partnerką zrozumiałem, że jak ktoś zmienia temat, to nie dlatego że zainteresował go inny i chciał wtrącić anegdotkę, a potem wrócić do tego o czym mówił ale zapomniał, tylko zmienia temat bo ten jest niewygodny i nie chce się z nim w tym momencie mierzyć.
To tłumaczy czemu ludzie normalni uważali mnie za niegrzecznego pojeba, a nienormalni za bardzo empatycznego i dobrego słuchacza kiedy próbowałem dociągnąć jakąś rozmowę do konkluzji xD
#psychiatria #adhd #adhddoroslych #psychologia #zwiazki
To nie o jakieś emocje chodzi, tylko ludzie mówią żeby mówić, bo lubią słuchać własnego głosu. Treść jest nieistotna, przekaz nieważny, informacja zbędna, chodzi tylko o memłanie ozorem dla samego memłania. Dlatego tzw. normiki nawet jeśli cię słuchają, to tylko po to, żeby wyczaić przerwę i wskoczyć ze swoją kwestią jak w kiepskiej telenoweli.
Zaloguj się aby komentować
Mam pewne wahania przed wstawieniem tego filmu tutaj. W końcu - wszyscy jesteśmy już przeżarci internetami, red pillami itd. Ale myślę, że nawet jeśli jedna osoba wyciągnie z niego jakieś pozytywne przesłanie dla siebie i nie będzie pogrążać się w beznadziei, tak jak np. ja to robię, to będzie ok. Będzie nawet warto poczytać różne redpillowe itp. komcie pod tym postem.
#zwiazki
@rain apki nie są do znajdywania związków po prostu, nie wiem czemu ludzie dalej się oszukują. Był taki moment, że tak działały ale przestały, po co sobie tym głowę zaprzątać.
Tak jak kiedyś internet był inny zanim Facebook wjechał, ano był inny, teraz jest inny, świat idzie do przodu, czasem w pozytywny sposób czasem w negatywny ale się zmienia.
Ja z Tindera korzystałem ale z całym szacunkiem ale kto szuka stałego partnera na portalu gdzie normalnie jest pełno anonsów prostytutek? xD
@rain
Mnie brakuje (obecnie na szczęście nie, ale ogółem) portalu randkowego, który skupia się na opisaniu samego siebie, a nie na wrzuceniu fajnych zdjęć.
Co z tego, że Tinder jest popularny, skoro jak na nim byłem, to przesuwałem w prawo może jedną dziewczynę na dwadzieścia? Albo nawet rzadziej. Większość nie potrafi nawet napisać tych kilku zdań o sobie = odpuszczam.
Problematyczny jest sam system „parowania” i to, że Twój profil może się po prostu nie wyświetlać, ponieważ algorytm tak zdecyduje. A potem człowiek się dołuje, że ma mało par albo że dziewczyny nie odpisują.
Najśmieszniejsze jest to, że w moim przypadku najlepiej sprawdziła się... inicjatywa „Mirek Szuka Żony” na Wykopie. Stworzyłem obszerny opis swojej osoby, który wisiał przez jakiś tydzień. Nie było dużego odzewu (raptem trzy dziewczyny), z czego jedna napisała tylko, że fajny opis, ale jest z drugiego końca kraju i życzy powodzenia, druga była/jest troszkę zbyt aktywna na Wykopie jak dla mnie, za to trzecia okazała się strzałem w dziesiątkę. I nie potrzeba było mi więcej „par”. :')
Sam nie miałem nigdy powodzenia u kobiet - jestem poniżej przeciętnej z wygląd, wątpię, żebym w ogóle przyciągał spojrzenia na ulicy, chociaż wiadomo, czasem łapię z kimś kontakt wzrokowy. I też nikt tak o nie był mną zainteresowany.
Zainteresowanie mną zawsze pojawiało się w trakcie znajomości. Na przykład jak byłem nastolatkiem, to kolegowałem się z trzema dziewczynami, które były przyjaciółkami. I jak na złość, wszystkie po kolei zauroczyły się we mnie - przez charakter, po jakimś czasie trwania znajomości, a nie przez wygląd.
Tak samo przyjaźniłem się z jedną dziewczyną, którą poznałem przez internet, i mimo że nie miałem wobec niej żadnych zamiarów (poznaliśmy się parę miesięcy po moim pierwszym rozstaniu w życiu, które źle znosiłem, więc nie miałem ochoty angażować się w kolejną relację), to ta po kilku miesiącach znajomości również wyznała mi, że się we mnie zauroczyła.
Wychodzi na to, że zyskuję z czasem. A na typowych portalach randkowych tego czasu często po prostu brakuje. :')
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panna z Tindera stwierdziła że mnie bardzo lubi ale to jednak nie to. No i znowu mnie czeka przedzieranie się przez to cholerne bagno żeby znaleźć normalną dziewczynę która będzie odpisywała pełnymi zdaniami. Cholera, jak mi się nie chce. Przeglądanie tych profili to nieraz traumatyczne przeżycie. Już powoli zaczynałem myśleć że coś dobrego z tej relacji się urodzi i nie trafię z powrotem do tego piekiełka.
Najbardziej mi szkoda tych niewykorzystanych par które wpadły podczas pisania z dziewczyną która mnie odrzuciła. Cóż, czas na kolejną sesję matrymonialnego koszmaru ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #tinder #badoo
Na przyszłość będziesz wiedział, że pisanie na tinderze jeszcze nic nie znaczy, dużo lasek niestety traktuje to jako podbicie atencji, bez konkretnego celu. Także można pisać z kilkoma laskami naraz, po 2-3 dniach pisania proponuj przejście na whats appa, po kolejnych kilku spotkanie, to weryfikuje czy laska jest rzeczywiście zainteresowana czy zabija czas. No i cierpliwości, dużo lasek się zniechęca po kilku dniach obecności na tinderze, bo są zalewane spamem i dickpicami i w efekcie usuwają konta. A w sumie takich lasek szukasz z tego co piszesz, więc musisz się wstrzelić w to tygodniowe okienko
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Zaloguj się aby komentować