hej Hejtki i Hejtowcy!
już jutro wieczorem (we wtorek)
razem z Cat będziemy rozmawiać o naszej najnowszej animacji, nad którą w zasadzie pracujemy już od ponad roku!
dyskusja będzie na żywo na fb i yt i będzie można zadawać pytania,
chodzi o animację, na którą udało mi się wygrać finansowanie w Studiu Munka w programie Młoda Animacja, prawdopodobnie chwaliłem się tym dawno temu na swoim tagu: #w8jek
i podczas jutrzejszej rozmowy pierwszy raz coś więcej będę mógł opowiedzieć, więc zapraszam!
#animacja #tworczoscwlasna #kitku

Zaloguj się aby komentować
Kiedy nieubłaganie nadchodzi wolna niedziela, a wokoło rozbrzmiewa chichot rodzin przepychających się pośród parków, a galerie i sklepy są zamknięte, niektórzy przeżywają koszmar. Zamknięci w czterech ścianach, przygnieceni natłokiem myśli toczą walkę o przetrwanie. Kiedy praca zdaje się być chwilą wytchnienia, wtedy dzień wolny staje się tragedią.
mój tag: #w8jek
Zaloguj się aby komentować
zrobiłem taki krótki komiks okolicznościowy,
inne moje rzeczy (głównie animowane) pod tagiem: #w8jek
#tworczoscwlasna #komiksy #heheszki #wybory i trochę #polityka

Zaloguj się aby komentować
hej Hejtki!
rok temu moja animacja o "Nocnym pociągu bez mięsa" została nominowana do Grand Video Awards
i wygrała wszystko , oprócz nagrody publiczności
i cóż, w tym roku 2 moje animacje dostały nominacje! ( "Ryż i Kurczak" w kategorii Wideoklip i "BYŁ SOBIE CZŁOWIEK" w kategorii Komedia i Rozrywka )
można oddać tylko jeden głos TUTAJ , więc wybierzcie mądrze!
nie trzeba zakładać konta, tylko potwierdzić maila,
ogólnie nie nastawiam się na nic bo konkurencja ma milionowe zasięgi, ale wśród głosujących ponoć jedna osoba otrzyma jakąś nagrodę, więc może komuś z Was się uda (
wyniki 10 października, wtedy dam znać wszystkim na swoim tagu: #w8jek
no, to tyle, dziękuję za uwagę!
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
orajt!
z ostatniego wpisu wynika, że życzycie sobie pod moim tagiem: #w8jek
więcej takich informacji co dzieje się z moimi animacjami, więc
już jutro rozpoczyna się Festiwal Filmowy Maklaka
gdzie do konkursu krótkich metraży zakwalifikowały się aż 3 moje animacje:
w sobotę (30/09) będzie ogłoszenie laureatów, więc możecie trzymać kciuki!
#tworczoscwlasna #chwalesie

@w8jek piękna ta zima (. ❛ ᴗ ❛.)
nie widziałem, pewnie dlatego że wtedy jeszcze nie znałem
pierwszy styk z twoimi animacjami chyba właśnie od psotnika
jakbyś więcej takiego dreszczowego gore to bym chyba superpioruny whakował do tego serwisu (
psotnika w zasadzie też więcej
ps. pociąg na zawsze bliski memu sercu
mocna inspiracja dniem świra
Zaloguj się aby komentować
dziękujemy wszystkim za wczoraj!
może wygrać się nie udało, ale oba nasze klipy zajęły trzecie miejsce ex aequo,
co uważam za ogromny sukces bo konkurowały z wysokobudżetowymi produkcjami z całego świata:
Madly → 4,03
Before I Died → 3,96
Nabita lufa → 3,92
Ryż i kurczak → 3,92
Rush → 3,88
jeszcze raz, dzięki wszystkim, którzy przyszli i głosowali!
a po kolejne nowinki zapraszam na mój tag: #w8jek
p.s. chcecie właśnie tu też takie wpisy czy tylko kawałki animacji?
#animacja #chwalesie #tworczoscwlasna

@w8jek świetny wpis, doceniam napracowanko z memem
kurcze, weź wpisuj więcej z takimi właśnie wstawkami
na swoich społecznościówach typu fb/ig nie wrzucasz takich zajebistości (´・‸・ ` )
anieczekaj, na zjebuku widziałem wpisa, ale tak jakoś nie takoś luźno
bo tu wrzucasz nie tak powściągliwie jak pod komarami
po twojej topowej produkcji czeknąłem w "oryginał" blitza, i ... no było mocno punkowo
jakość kręcenia kartoflem przy 1 lampie też była mocno punkowa xD
ps. podlinkujesz do tych zwycięskich wysokobudżetowych animacji?
bo nawet nie wiem jak i gdzie tego szukać
pps. poza animacjami jestem w opór ciekaw jak wygląda taki proces twórczy
jakieś foty ze studia czy meetingu
nie musisz cenzurować pustych flaszek i pełnych popielniczek
Zaloguj się aby komentować
uwaga ludkowie z #katowice i #okolice!
ci co obserwują mój tag: #w8jek
może pamiętają "nabitą lufę" do muzyczki Hioba Dylana? a może jazgot Blitzed z klipem "ryż i kurczak"?
otóż oba te klipy zakwalifikowały się do Ars Independent i będą walczyć o tytuł Czarnego Konia Wideoklipu!
ja oraz Cat (z którą zrobiłem "ryż i kurczak") będziemy tam i przy okazji poopowiadamy trochę o rysowaniu takich rzeczy i o innych głupotach i w ogóle będzie też głosowanie na swój ulubiony klip, który może wygrać 500€
poniżej trochę info o festiwalu, wpadajcie oglądać i głosować, będzie fajnie:
Jesienna odsłona Ars Independent odbędzie się w czwartek 21 września (19:00 - 22:00) w multitapie Absurdalna (ul. Dworcowa 3, Katowice).
Bilety w cenie 16 zł (8 zł z Katowicką Kartą Mieszkańca) są do nabycia online w sieci Interticket lub na bramce przed wydarzeniem (w miarę dostępności miejsc). Bilet obejmuje pokaz 2 setów wideoklipów (po ok. 1 godz. każdy) z krótką przerwą pomiędzy oraz ogłoszeniem wyników po seansie.
W konkursie zobaczymy wideoklipy z lat 2021-2023. Do konkursu zgłoszono 550 produkcji z całego świata, spośród których grono selekcjonerów wytypowało ponad 20 nominowanych. Reżyserzy i reżyserki powalczą o tytuł Czarnego Konia Wideoklipu i nagrodę pieniężną w wysokości 500 €. O zwycięstwie zadecyduje publiczność w wyniku głosowania po seansie.
>>>https://arsindependent.pl/news/czarny-kon-wideoklipu
#animacja #tworczoscwlasna

@w8jek Marzy mi się żeby kiedyś w Polsce twórcy takiego contentu jak twój mogli żyć tak jak FlashGits, PapaMeat, GreasyTales, THE BIG LEZ SHOW czy inni, czyli rzucić "day job" i żyć z patronite i innych, w zamian dostarczając nam fajny content.
Ale chyba jeszcze jesteśmy jako Polacy na to za biedni.
Zaloguj się aby komentować
hej Hejtownicy
może część z Was obserwująca mój tag: #w8jek pamięta jak w maju chwaliłem się, że udało mi się wygrać finansowanie autorskiej animacji krótkometrażowej w Studiu Munka?
więc temat nie umarł, tylko od tego czasu jest w realizacji!
nie dużo mogę na ten temat na razie napisać, ale razem z Cat Kaczmarek przez ostatnie 10 dni uczestniczyliśmy w warsztatach animacyjnych i łataliśmy dziury fabularne, scenariuszowe, logiczne i wszystkie inne aż ostatecznie chyba mamy zamknięty animatik całości!
To był ciężki i intensywny czas, ale warto było!
Może niedługo będę mógł wspomnieć o tym coś więcej,
a tymczasem macie jakieś plany na czwartek?
#warsztatowykitku #animacja

@w8jek lepiej uważaj z tym kotem https://www.youtube.com/watch?v=xClAilx2n_8
Zaloguj się aby komentować
Dzięki wszystkim spod mojego tagu #w8jek i tym spoza za zainteresowanie moją wczorajszą premierą krótkiej animacji.
Zrobiłem też osobny artykuł, gdzie wrzuciłem kilka wczesnych etapów i można tam podyskutować, jeśli ktoś by chciał się czegoś więcej dowiedzieć:
https://www.hejto.pl/wpis/byl-sobie-czlowiek-moja-krotka-animacja-byc-moze-poczatek-dluzszej-serii
No to na razie tyle ode mnie, dzięki, wracam do jaskini!

Zaloguj się aby komentować

Przez ostatni miesiąc dłubałem sobie nową krótką animację. Między robotą, a remontem łazienki xD
Była to mocno spontaniczna rzecz i w większości improwizowana. Do tego stopnia, że część sekwencji robiłem klatka po klatce chronologicznie bez klatek kluczowych od razu na czysto. Może nie wyszło...
hej, Hejty!
no to wspominana na moim tag: #w8jek
moja nowa animacja dłubana po godzinach ostatnimi tygodniami,
liczę na Wasze opinie!
#animacja #tworczoscwlasna #monke
Bardzo fajne- móglbyś spokojnie zrobic z tego serie krotkometrażówek. Pierwsza czesc wyszla genialnie. Jedyna konstruktywna krytyka to "zaciecia" w animacji w dwoch czy trzech miejscach przez co zwalnia narracja i całość traci na chwilę dynamikę. Wartosc artystyczna bez zarzutu- jest cos do śmiechu, jest cos do pomyślenia i mimo ze film krotki to przeslanie jest dosc wyraźne. Niszczenie srodowiska zniszczy nas.
Zaloguj się aby komentować
hej Hejtownicy!
dziś bez fragmentu animacji, ale za to z konkretną informacją:
otóż 31 sierpnia (wieczorem) będzie internetowa premiera mojej animacji, którą dłubałem przez ostatnie tygodnie po godzinach i wrzucałem fragmenty na swój tag: #w8jek
Historia intrygująca i zaskakująca jak remont łazienki, ale zarazem skondensowana jak spłuczka zamurowana w ścianie i ciężka do odkręcenia niczym zawór w pionie głównym.
Być może będzie to początek większej serii, a może nie?
Premiera będzie na moim kanale na yt (https://shorturl.at/doqwx ),
ale możecie też wziąć udział w wydarzeniu na fb, żeby nie przegapić i podbić zasięgi: https://fb.me/e/3OuehImAA
i wrzucę też link tutaj na swój tag: #w8jek - zapraszam!
#animacja #tworczoscwlasna #monke

Zaloguj się aby komentować
Kolejny mały fragment mojej nowej animacji, która dłubię między robotą, a remontem łazienki.
Myślę, że po weekendzie będę robił premierę na swoim tagu: #w8jek , a tymczasem miłego piąteczku!
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Hej,
z powodu upałów zamykam się w piwnicy i dłubię dalej animację z małpą, którą mogliście już widzieć na moim tagu: #w8jek
Myślę, że uda mi się ja skończyć do września, na dniach będę chodził po lasach nagrywać dźwięki xD
#animacja #tworczoscwlasna #monke

Zaloguj się aby komentować
hej Hejtowcy,
mały szkic, krótkiej animacji, nad którą teraz siedzę w wolnym czasie,
kolejne etapy będę wrzucał na swój tag: #w8jek
#animacja #tworczoscwlasna #monke

Zaloguj się aby komentować
hej,
ostatnio kiepsko z czasem żeby zrobić coś nowego na tag: #w8jek
ale w międzyczasie chciałem się pochwalić, że moje dwie animacje dostały się na festiwal FlipBook
i biorą udział w konkursie na najlepszy animowany teledysk!
Więc nie taki najgorszy ten poniedziałek;)
#chwalesie #tworczoscwlasna #animacja

Zaloguj się aby komentować
hej Hejtowcy,
kolejny kotkowy test na moim tagu: #w8jek
#tworczoscwlasna #animacja #koty

Zaloguj się aby komentować
cześć Hejtowcy,
w końcu miałem trochę czasu zrobić coś nowego na swój tag: #w8jek
jest to test stylistyki do nowej animacji, nad którą powoli będę siedział po godzinach,
tak, głównym bohaterem będzie kot
więcej niebawem!
miłego weekendu!
#animacja #tworczoscwlasna #koty

Zaloguj się aby komentować
wesołego dnia dziecka!
prawie 10 lat temu zrobiłem taką krótką okazjonalną animację,
nie zestarzałą się najlepiej, ale nie mam na razie nic nowego na tag:
#w8jek a nie chcę żeby umarł, więc taki nostalgiczny wpis dzisiaj
a jak będę miał luźniej w robocie, to znajdzie się czas na coś nowego!
p.s. jest scena po napisach xD
#tworczoscwlasna #nostalgia
Zaloguj się aby komentować