cześć!
w końcu premierę ma animowany teledysk zespołu Motörhead,
którego zrobiłem wraz z Różową (na zlecenie Mullberry Creative) prawie rok temu!
mój tag: #w8jek
#animacja #rock #tworczoscwlasna
cześć!
w końcu premierę ma animowany teledysk zespołu Motörhead,
którego zrobiłem wraz z Różową (na zlecenie Mullberry Creative) prawie rok temu!
mój tag: #w8jek
#animacja #rock #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
cześć Hejtowcy,
krótka piłka:
mój teledysk dla Hioba Dylana "Nabita Lufa", dostał się na czeski festiwal Anifilm
i do jutra (6 maja) można na niego głosować pod tym linkiem:
http://vote.anifilm.cz/index.php
uwaga:
trzeba oddać głos na 3 filmy (gold, silver, bronz) i potem potwierdzić w prawym górnym rogu, trzeba podać maila, ale nie trzeba nigdzie się rejestrować,
więc jak ktoś z Was ma czas, chęć i podobała się moja animacja to będę wdzięczny za głosy
animacja była już na moim tagu: #w8jek
ale wrzucę jeszcze w komentarzu dla tych co nie widzieli, albo nie chce im się szukać,
dzięki!
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
jak tam Wasza majówka?
ja miałem chwilę, żeby wrócić do krótkiej animacji z podróży do Pragi,
myślałem jeszcze o jakiejś postaci wystającej z ostatniego wagonu, ale nie mam jeszcze konkretnego pomysłu
dalszy ciąg na moim tagu: #w8jek
#animacja #tworczoscwlasna #podroze

Zaloguj się aby komentować
to uczucie kiedy jeszcze się łudzisz, że dodawanie czegokolwiek na wypok ma sens xD
mój tag: #w8jek ma na #wykop 1035 obserwujących, na #hejto ledwo 140
wrzuciłem ten sam wpis, z tymi samymi tagami o tej samej godzinie i wniosek nasuwa się sam
fajnie, że jest alternatywa i dzięki wszystkim za zainteresowanie moimi wpisami

Zaloguj się aby komentować
hej Hejtowcy,
rok temu premierę miała moja animacja do utworu "Nabita Lufa" Hioba Dylana,
mam ogromny sentyment do tego wideo, głównie chyba przez to, że rysowałem go na papierze w różnych miejscach i w różnych okolicznościach. poszczególne sceny mają dlatego dla mnie dodatkowy kontekst. sama historia też ma kilka osobistych odniesień, tym bardziej miło, że Hiobowi spodobał się pomysł na trochę inny wydźwięk obrazu w połączeniu z muzyką.
miło też, że "Nabita Lufa" w ciągu roku została też doceniona przez innych. została uznana za najlepszy animowany polski teledysk roku 2022 na festiwalu PL Music Video Awards, w tym roku jest dostała się na festiwal O!PLA i Anifilm
kilka kadrów trafiło na aukcje charytatywne, między innymi wpierające Ukrainę i WOŚP
a na yt nabiliście przez rok ponad 65 tys. wyświetleń:
dzięki wszystkim
p.s. pamiętajcie jutro #420
mój tag: #w8jek
#animacja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
cześć,
tym razem pozdrowienia z Pragi (może to nie jest najbardziej charakterystyczne miejsce, ale od czegoś trzeba zacząć;)
postanowiłem połączyć spontaniczne nagrania wideo z animacją poklatkową i zrobić z tego jakiś filmik z podróży
efekty będę wrzucał na swój tag: #w8jek
#animacja #tworczoscwlasna #podroze

Zaloguj się aby komentować
takie tam z Gór Stołowych
mój tag: #w8jek
#gory #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
hej Hejty!
nie wrzucałem ostatnie nic na swój tag: #w8jek
bo siedzę nad nową animacją, tym razem wszystko tak jak być powinno, więc jeszcze szlifuję scenariusz i nie mam nic Wam póki co do pokazania
ale z okazji piąteczku, piątunia, piątaska łapcie kukułka z zimnym browarkiem!
narysowałem go już jakiś czas temu w ciągu jednego dnia- ot ciekawostka
miłego piątku!
#piatek #tworczoscwlasna #kreskowki #piwo

Zaloguj się aby komentować
uzbierało się już Was ponad 130 na moim tagu #w8jek -dzięki!
wyjątkowo trudno mi zrobić sensowny "making of" do tego projektu bo większość scen rysowaliśmy z ręki, bez szkiców i bez poprawiania, prawie nie dotykając ctrl+z
ale udało mi się złożyć proces powstawania kilku scen, dorzuciłem też cały animatik i spory bonus na końcu:
#animacja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie animacji TÜRBO ₭ÜRCZΔK
mój tag #w8jek rozrósł się do 119 osób (pewnie będę musiał niedługo pomyśleć o jakimś rozdajo hejtowym z tej okazji)
otrzymałem od Was dużo piorunów i miłych komentarzy, mimo, że sama animacja jest obrzydliwa xD
część z Was pytała też jak to było zrobione, więc spróbuję przez weekend skleić jakiś "making of"
i zacznę dłubać coś nowego
#animacja #behindthescenes #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
sporo osób spod tagu #w8jek chciało być zawołanych na premierę nowej animacji,
a nie wiem jak w hejto się woła,
więc jakby co to tu link do znaleziska:
https://www.hejto.pl/wpis/turbo-kurczdk

Zaloguj się aby komentować
mam przyjemność ogłosić, że dzisiaj około 17 będzie premiera najbardziej pojebanej animacji, jaką do tej pory zrobiłem ze swoim różowym paskiem (swoją drogą, czy tu na hejto też tak się mówi?)
będzie dużo krwi, flaków, szatana, spoconych pach, piór, nieudanych eksperymentów, trochę cycków, a wszystko w rytmie punkowego hałasu!
zapraszam na mój tag: #w8jek

Zaloguj się aby komentować
wreszcie skończyłem najdziwniejszą animację, jaką zrobiłem do tej pory!
pewnie na dniach dam znać na swoim tagu: #w8jek kiedy premiera,
a teraz biegnę cieszyć się końcówką niedzielnego wieczoru!
#animacja

Zaloguj się aby komentować
historia zatacza koło!
okazało się, że Kazik słucha Hioba Dylana,
a w rękach ma jeden z rysunków, które zrobiłem do teledysku o Nabitej Lufie
Wychowałem się na jego muzyce i za gówniarza zjeździłem pół Polski za jego koncertami,
a moje początki animacji i ogólnie montaży wideo zaczęły się od "alterteledysków" do jego utworów.
Tym bardziej to dla mnie miłe zaskoczenie!
mój tag: #w8jek
#kazik #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
ponoć dzisiaj dzień kota
https://youtube.com/shorts/wQw87KntdcM?feature=share
a na dniach pewnie będzie premiera mojej nowej animacji na tagu: #w8jek
#koty #animacja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
na dobranoc kolejny fragment najdziwniejszej animacji, nad którą teraz siedzę,
jak skończę to całość będzie na moim tagu: #w8jek

Zaloguj się aby komentować
hej,
trochę mnie nie było bo rysowałem sceny tłumu,
połowa roboty za mną, liczę, że jeszcze w lutym
na moim tagu: #w8jek
pojawi się całość,
tymczasem łapcie fragment sceny koncertowej, w sam raz do kontemplacji xD
#animacja #kreskowki #chlopakizbarakow

Zaloguj się aby komentować
hej,
w zeszłym roku narysowałem ten teledysk:
ci co obserwują mój tag: #w8jek pewnie wiedzą, że był on w całości narysowany na papierze ( dokładnie poszło 2 kg papieru na niego ), no i postanowiłem wystawić na aukcję WOŚP jeden zalaminowany kadr.
nie jest to wydruk, tylko oryginalny rysunek, którego jest tylko jeden egzemplarz,a jego skan jest w wyżej wspomnianym teledysku
może ktoś akurat zechce mieć coś takiego u siebie, a dodatkowo wesprzeć przemyt uranu,
to tutaj jest link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/stare-kwoki-kadr-z-teledysku-nabita-lufa-13180652943

Zaloguj się aby komentować
tl;dr wystąp w teledysku!
postanowiłem zrobić nietypowe #rozdajo
ci co obserwują mój tag: #w8jek wiedzą, że po godzinach dłubię animowany teledysk
i będzie w nim scena koncertowa i jedna z "piorunujących" osób będzie mogła wystąpić wśród publiczności!
oczywiście będę potrzebował jakieś zdjęcie referencyjne albo sugestywny opis,
osoba zostanie wylosowana najprawdopodobniej w niedzielę (bo wtedy pewnie będę miał czas na rysowanie tej sceny)
powodzenia!
#animacja #teledysk
p.s. ten obrazek to szkic sceny, o której mowa we wpisie

hej,
dziękuję wszystkim za zabawę, ale jak wiemy zwycięzca może być tylko jeden!
załączam filmik z losowania, żeby wszystko było jasne,
jedna rzecz tylko bo jak zauważycie to nazwy użytkowników wkleiły się podwójnie, ale wszystkich, więc wydaje mi się, że to nie zmienia niczego,
oto losowanie: https://streamable.com/zwz2l4
a zwycięzcą zostaje..
..
..
@dev gratulacje! proszę o podesłanie zdjęć referencyjnych albo opisu!
Zaloguj się aby komentować