z okazji uzbierania się 60 osób na moim tagu: #w8jek
macie przedpremierowo krótki urywek animacji, nad którą teraz siedzę
(nie mogę powiedzieć co to za zespół i nie wiem kiedy skończę bo to robota po godzinach)
#animacja #tworczoscwlasna

z okazji uzbierania się 60 osób na moim tagu: #w8jek
macie przedpremierowo krótki urywek animacji, nad którą teraz siedzę
(nie mogę powiedzieć co to za zespół i nie wiem kiedy skończę bo to robota po godzinach)
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
wow!
w niecałe 2 dni na mój tag #w8jek wróciło Was ponad 40 osób,
dzięki bardzo!
na dobranoc jeszcze jeden odgrzewany kotlet,
a tymczasem po godzinach siedzę nad czymś nowym i bardzo dziwnym xD
może niedługo będę mógł jakiś fragment pokazać tu przedpremierowo
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
witajcie w drugim dniu po awarii wypoku 2.0. xD
za sugestią postanowiłem spróbować założyć tu "społeczność" i od razu przetestować jak działa wrzucanie wideo,
ogólnie to tu wrzucajcie rzeczy związane z filmami i serialami animowanymi,
ja testowo wrzucam swoją krótką animację o nocnej podróży pociągiem,
swoje autorskie rzeczy oznaczam tagiem #w8jek
jeśli macie jakieś sugestie albo rady jak to mogłoby sprawniej działać to piszcie!
#animacja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
kiedy twój tag #w8jek po 5 latach uzbierał 1k obserwujących i nagle pojawia się #wykop 2.0.

Zaloguj się aby komentować
dzień dobry wszystkim!
tak jestem jednym z tych, których pokonał wykop 2.0.
jeśli ktoś kojarzy stamtąd tag: #w8jek i krótkie animacje pod nim wrzucane, to była moja sprawka,
spróbuję tutaj kogoś zainteresować takimi obrazkami,
może macie jakieś rady na początek (oprócz usunięcia konta;)
#animacja #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować