Zdjęcie w tle
Bill_Kilgore

Bill_Kilgore

Specjalista
  • 6wpisy
  • 66komentarzy
  • 0obserwujących

Kiedyś pociąg, którym jechał wykładowca KUL-u, ksiądz Karol Wojtyła, spóźnił się. Czekający na egzamin studenci – wobec braku egzaminatora – rozeszli się. Pozostał tylko jeden ksiądz, który nie znał Wojtyły – nie chodził na jego wykłady, a do egzaminu przygotowywał się z pożyczonych notatek. Po dwóch godzinach wpadł niewiele starszy od zdającego, zziajany Wojtyła. Ksiądz – student, ucieszony, że nie będzie zdawał sam, zapytał:

– Stary, ty też na egzamin?

– Na egzamin – przytaknął ksiądz Wojtyła.

– Facet się spóźnia, wszyscy się rozeszli, a ja czekam, bo muszę zdawać dzisiaj – wyjaśnił student.

– A co, nie znasz Wojtyły? – zapytał nowoprzybyły.

– Nie, to podobno nudny facet, nie chodziłem na jego wykłady, mówili, że abstrakcyjne i bardzo trudne – tłumaczył student.

Od słowa do słowa rozmowa przekształciła się w… powtórkę materiału. Wojtyła pytał, słuchał i tak jasno tłumaczył zawiłe problemy filozoficzne, że student powiedział w pewnym momencie:

– Stary, jaki ty jesteś obkuty! Proszę cię, kiedy przyjdzie ksiądz profesor, nie wchodź przede mną na egzamin, bo po tobie na pewno obleję.

Jakież było jego przerażenie, kiedy usłyszał:

– Daj indeks, jestem Wojtyła.

Wpisał mu pizde i narysował chuja na zdjęciu – wspomina ówczesna studentka, Krystyna Sajdok – a KUL-owska młodzież, która powtarzała sobie tę opowieść, bała się Wojtyły.

Zaloguj się aby komentować

#pieseł #pies Mój dzieciak pierwszy raz, bez mojej wiedzy wyprowadził na smyczy naszego 4 miesięcznego borderka, i jest wielki problem, bo kilka razy szarpnął za mocno smyczą. Teraz pies wygląda dosyć dziwnie, bardzo wyciągnęła mu się szyja. Jak myślicie, pies dojdzie do siebie? Nie chcę pytać na grupach na fejsie, bo tam pełno bambinistów i oszołomów. Zaraz będą chcieli zawiadamiać służby.

9ea9cc2e-ebc9-4366-875e-fadde2dc48a9
Bill_Kilgore

@VonTrupka sprawdzę obie metody, dzięki.

2
LM317T

@Bill_Kilgore czemu linkujesz do tagu pies na wykopie?

1
Bill_Kilgore

@LM317T kurde! nawet niewiem jak to zrobiłem, i dlaczego tak się stało. Bez sensu. Zrobiłem edycję teraz, napisałem to samo jeszcze raz i jest jak chciałem.

1

Zaloguj się aby komentować

#pies #piesel takiego piesia znalazłem na ulicy, był zmęczony. Wykąpałem go, a teraz śpi. Jutro jadę do weta i zobaczymy co dalej

3eb8b336-a090-4b27-9edc-43b97949690c
szad7

ale teraz będą mieć 5ms a na zdjęciu Wygląda na 3.5-4ms

 

@Aggressiv ale co to za pingi podajesz

3
Bill_Kilgore

Jednak zostaje u mnie w domu. Nie ma czipa! #kapitanbomba Zgadza się ukradłem, ale tylko frajer by nie skorzystał, trzeba było pilnować!

fae1771c-00ff-489a-a9b4-784bc43c5ea8
5
VonTrupka

@Bill_Kilgore znaleziony, nie kradziony!

1

Zaloguj się aby komentować