#ufo USA twierdzi że wcześniej źle analizowali surowe dane z radarów. Wprowadzili zmiany w procesie analizy i zaczęli odkrywać kolejne obiekty - stąd taki wysyp teraz tego jest
#ufo USA twierdzi że wcześniej źle analizowali surowe dane z radarów. Wprowadzili zmiany w procesie analizy i zaczęli odkrywać kolejne obiekty - stąd taki wysyp teraz tego jest
@Debil13 "the suspected Chinese balloon that traveled over the U.S. led NORAD to more closely examine raw radar data, the officials said, leading to the discovery of radar signatures previously unseen. The data has led to a constellation of newly discovered objects that the U.S. is determining how to deal with in real time.
“What we are doing is changing how we visualize the raw radar data,” one of the officials said.
With the new raw data, which in some cases also includes photos, intelligence and assessment of debris, the U.S. is hoping to refine its approach to these objects, the officials said."
Zaloguj się aby komentować
Spokojnie, na razie to UFO jest takie słabe, że dostaje wpierdol od F22. Pewnie już kosmiczne karaluchy wykminiły, że lepiej nie przylatywać na ziemię. Ludzka technologia okazała się silniejsza. Trzeba teraz nagrać nowe filmy jak terroryzujemy galaktykę.
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Wiecie, że do momentu zidentyfikowania każdy obiekt jest niezidentyfikowany? #ufo #ciekawostki #gownowpis #heheszki
@CoJaToNieTy zidentyfikować na zasadzie "to dron cing-ciong-2137 zbudowany 7 czerwca 2022 w fabryce pod Pekinem" to tak, trzeba rozkręcić, zbadać. Zidentyfikować na zasadzie "to dron/samolot/balon" to powinni najpóźniej do obejrzenia tego obiektu przez samolot. I zidentyfikowali na pewno, po prostu dadzą znać za parę dni. Jakby im naprawdę zajmowało tydzień ogarnięcie czy to balon, czy kosmici, to byliby tak samo nieudolni jak ruska armia xD
Zaloguj się aby komentować
#ufo
Może to co się dzieje działo się wcześniej z taką samą częstotliwość tylko nikt tego nie ujawniał.
Pytanie czemu to teraz robią?
Zaloguj się aby komentować
Najlepsza opcja na życie w trakcie inwazji?
Z jednej strony odludzie jakieś, stacjonarnie bardziej. A z drugiej strony mobilnie w jakimś kamperze. Ciężko wybrać, są plusy i minusy.
#przegryw #ufo
@Debil13 Ja mieszkam na wsi ale jednak przy drodze wojewódzkiej więc jest to często uczęszczana droga. Myślę że pierw bym zapakował się w samochód i uciekł do lasów w pobliżu. Znam je i wiem gdzie znalazłbym mniejsze wioski. Mam też kolegę chłopa co mieszka na strasznym zadupiu, tam byśmy się pewnie zabunkrowali bo miejsca dużo jest
Zaloguj się aby komentować
2019 - Covid
2022 - wojna na Ukrainie
2023 - balony UFO atakują USA, będzie kosmiczna wojna z UFO
2030 - ludzkość pokonuje UFO i uzyskuje hipertechnologię, Will Smith dostaje Medal Honoru
#usa #ufo
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś jak będę miał wnuka to ten zapyta się mnie:
> "Dziadku, a co robiłeś jak byl 1 dzień kontaktu z obcymi?"
> "Poszedłem spać xDD"
#ufo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przypominajka: UFO oznacza niezidentyfikowane obiekty latające (po polsku można używać skrótu NOL), więc jak najbardziej są to zjawiska realne, choć niezbadane lub niewyjaśnione. Tak więc, UFO istnieje (kropka). #przegryw #ufo
Zaloguj się aby komentować
Jeżeli to balony to:
Skąd nagle tak się pojawiają i to w głębi Stanów, dopiero teraz amerykanie włączyli radary? Nie ma sensu, że nagle znajdują coś w Alasce, potem Montana, a potem jezioro Huron, chyba że to Kanada ma dziurawe radary na granicy i coś nadlatuje od Kanady.
Skąd zakłócenia urządzeń myśliwców??
Jeżeli to balony, to wiedzieli o nich wcześniej na 100%, przecież Ameryka to nie są debile, tam obrona granic powietrznychh jest tip top od zimnej wojny. A jeżeli to są np. chińskie balony, to po co teraz o nich dopiero mówią? Przecież to dla nich kompromitacja, że kitajce sobie wlatywały na ich terytorium sprzętem. Casus belli?? Po co im wojna nawet handlowa z chińczykami, jak rozgramiają ruskich i zbijają na tym $$$??
#ufo
@szmaragdowy_koral22XD
"ni c⁎⁎ja, już mówią o tym w mainstreamie, nie można tego zanieść pod dywan"
No wlasnie to jest podejzane, ze nie zamiataja tego pod dywan jak to zawsze mieli w zwyczaju.
Nastepna sprawa, to troche przypal jezeli kosmici dali sie zestrzelic czlowiekowi w tym stadium rozwoju cywilizacji.
Bardzo chcialbym zeby to byli kosmici, jednak zdrowy rozsadek podpowiada mi, ze prawdopodobnie bylo to testowanie radarow i procedur bezpieczenstwa w usa, przez np chiny;
Zastanawiajace jest natomiast to, ze takie np cnn'y nie mowia otwarcie, ze to "zle chiny" wysylaja statki powietrzne lub calkowicie nie wyciszaja tematu.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
/nie będzie konferencji/
Na razie wiemy, że
obiekt został zestrzelony przez F-16
Obiekt miał kształt ośmiokąta i znajdował się na wysokości 20 000 stóp, stwarzając zagrożenie dla komercyjnych samolotów.
#ufo #uap #usa

Zaloguj się aby komentować
Oto najnowsza oś czasu i sonda:
- Alaska, USA, obiekt zestrzelony w czwartek
- Yuckon, Kanada, obiekt zestrzelony w sobotę
- Montana, USA, obiekt śledzony, ale nie przechwycony w sobotę, dziwna anomalia pogodowa została pokazana na radarze w okolicy
- F-15 wysłane z rejonu Portland / Seattle, ale w sobotę nie udało się przechwycić obiektu, niewiele wiadomości na ten temat
- Michigan, USA, przestrzeń powietrzna została tymczasowo zamknięta, w niedzielę ponownie otwarta, nie wiadomo dlaczego
- Przestrzeń powietrzna nad jeziorem Huron w Kanadzie obecnie ograniczona z powodu nieznanego obiektu. Samoloty z Michigan są teraz w pobliżu jeziora Huron.
- Obiekt nad jeziorem Huron został zestrzelony przez USA.
#ufo #uap
@nastynas Bo te filmy kręcili amerykanie
Zaloguj się aby komentować
A F-16 fighter jet shot down the object, according to a Congressional aide, who said the object was shaped like an octagon and was at an altitude of 20,000 feet, posing a hazard to commercial aircraft.
#usa #kanada #ufo
Zaloguj się aby komentować
Mam znajomego w ministerstwie, mówi niby że tylko dwa tygodnie i sajonara #ufo ufoki. Więcej info jutro po 16.
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że mam pełny bak paliwa, 2 opakowania srajtaśmy i 10 konserw z pandemii. A Wy jak tam? Przygotowani na inwazję kosmitów?
#ufo #usa #kanada
Zaloguj się aby komentować
Ma być konferencja pentagonu na temat ufoków chłopy, ktoś ze mną oglądać będzie? Pod tym postem wrzucę link jak tylko będzie już dostępny i możemy dyskutować. Otwieram cziperki bo może koniec świata będzie ehh
#ufo #przegryw
@smutnylizak https://www.youtube.com/watch?v=4KFPLGJLaaU odpalaj ten kanał, tam wszystko gościu mówi, na razie cisza na temat konferencji jednak
Zaloguj się aby komentować
A mówilem aby nie pytać się ChatGPT o plany budowy silnika WARP.
No i ufoki się wkurzyły.
#ufo
Zaloguj się aby komentować
#ufo przypomina mi to początek pandemi #koronawirus

Zaloguj się aby komentować
Kiedy Ufoki atakują moim honorem jest walka....
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować