Miły pan posiadacz broni dzieli się z innymi.
#bron #strzelectwo #heheszki #bekazprawakow


Miły pan posiadacz broni dzieli się z innymi.
#bron #strzelectwo #heheszki #bekazprawakow


Zaloguj się aby komentować
Poebane. Chcę.
https://m.youtube.com/watch?v=RG8exrjgcfg&pp=ygUKdHVyYm8gc2x1Zw%3D%3D
#bron #strzelectwo #strzelba #shotgun #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe gdzie był nabój w chwili trafienia.
Pewnie w jakiejś skrzynce amunicyjnej która się gdzieś walała, ale jeśli w magazynku gdzieś na kamizelce to niezły farcik.
#wojna #wojnanaukrainie #strzelectwo


Zaloguj się aby komentować
Jadę na zawody. Co z tego wyjdzie nie wiem ale na pewno będzie fajnie sobie postrzelać!
#strzelectwo
#bron

Zaloguj się aby komentować
Po ćwiczeniach rezerwy mam okrutny niedosyt bliskiego kontaktu z prochem.
Pora zrobić pozwolenie kolekcjonerskie na broń!
Zamierzam zapisać się do Stowarzyszenia 3 Twierdze, w tym roku zrobić badania i na początku przyszłego zapisać się na egzamin.
Chętnie przyjmę wszelkie rady i opisy waszych doświadczeń przy wyrabianiu kwitów.
PS: Chętnie przyjmę również nieoczywiste pomysły jaką fajną broń długą można kupić do 3k
#bron #strzelectwo #pozwolenienabron
@Merkury
Imho zrób kolekcjonerskie + sportowe, szczególnie że mamy zmianę władzy i co za tym idzie mogą być jakieś przetasowania w prawach związanych z bronią palną.
Skoro bierzesz 3 twierdze to pewnie jesteś z Dolnego Śląska, rozważ Braterstwo jako że operują przede wszystkim wokół Wrocławia.
Co do gier jeśli chcesz coś nowego i do 3k a lubisz strzelby to chwalone są Doruki, jeśli czterotakt to jakiś szwedzki Mauser do tej kwoty wpadnie, fajne to i celne. Najlepiej jednak wziąć jakiegoś ruskiego bocka i strzelać do rzutków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Cześć Broniarze, ktoś może posiada Grand Powera K22 TS6"? No dobra, nie koniecznie akurat z sześcio calową lufą. Zastanawiam się nad czymś w .22lr i w oko wpadł mi właśnie produkt Słowaków.
#bron #strzelectwo
Zaloguj się aby komentować
Najdroższe dziurkowanie życia...
A Wy jak spędziliście niedzielne przedpołudnie?
#strzelectwo
#strzelectwodynamiczne
#bron

Zaloguj się aby komentować
Postrzelane z małej „armaty” kalibru 54.
Po ustawieniu przyrządów jest skupienie w czarnym w końcu.
Naważka 60 grains prochu 2Fg, pocisk R.E.A.L. O wadze 300 grains.
Kula z flejtuchem znosi na boki, jak widać te strzały ledwo w tarczy to kule 530 i flejtuch 0.24mm, trzebaby zredukować ilość prochu o dobra polowe żeby nie zrywało z gwintu.
Broń to Pedersoli Hawken Hunter 54 z gwintem 1:24.
#strzelectwo #bron #strzelanie #sport



Zaloguj się aby komentować
Keanu Reeves / John Wick na strzelnicy.
#film #strzelectwo #keanureeves #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
FUN FACT!
Polscy piłkarze mogą spossać jajki strzelcom na mistrzostwach Europy w Grecji
#strzelectwo #ipsc
Właśnie skończyłem odlewać z ołowiu swoje pierwsze pociski typu R.E.A.L. (Rifling Engraved At Loading) kalibru .54
Dziś jeszcze smarowanie a jutro na strzelnicy pierwsze testy w karabinie czarnoprochowym z szybkim gwintem.
Jak ktoś się zna to wie ze przegrzalem ołów i cyna w postaci tlenku utleniła się na powierzchni pocisków przez co są matowe.
#strzelectwo #bron #bronpalna


Zaloguj się aby komentować
Już od dłuższego czasu miałem ją na oku. Tania, solidna i ładna. Lepsza byłaby tylko zielona. Moja druga broń, do tej pory tylko pistolet więc tym bardziej się jaram. Za kilka dni będzie fun na strzelnicy
#bron #strzelectwo


Zaloguj się aby komentować
Chłop zajął 1. Miejsce w zawodach strzeleckich
Wynik 50/60 (po moim proteście bo nie chcieli mi zaliczyć jednej 9 i bym miał 49 i bym miał 2 miejsce. Przegrałbym dychą centralną. Na sędziego nie naciskałem ale wszystko wskazywało na to,że linia 9 została naruszona wg mnie. Sędzia dopiero po przyłożeniu kuli się przekonał)
#strzelectwo


Zaloguj się aby komentować
Facet postrzelił youtubowego "prankstera" (czytaj: pieprzonego patusa) i został uniewinniony przez ławę przysięgłych.
Wideo: https://files.catbox.moe/3829j0.mp4
America, fuck yeah!
(Skazali go jedynie za nieuzasadnione użycie broni w otoczeniu ludzi.)
Patus łaził za ludźmi i zatruwał im d⁎⁎y, zachowywał się agresywnie. To był jego "prank".
Na innych jego filmikach widać jak chodzi i podkurwia ludzi dla jaj.
To dostał pranka w bebechy.
Wincyj info:
https://abcnews.go.com/Technology/wireStory/youtube-prankster-idea-scaring-man-shot-103499862
https://www.youtube.com/watch?v=WpBqKTLZN3E
#heheszki #strzelectwo #bron #bekazpodludzi


@Opornik nigdzie nie ma informacji o tym ze został uniewinniony. Jest tylko informacja ze sędzia będzie wysłuchiwał zeznań za miesiąc a wybór ławy przysięgłych zajął cały dzień ze względu na liczne grono tych którzy przez jutubera byli krzywdzeni a takie osoby nie mogą zasiadać.
Oprócz tego jest informacja ze osoba która się broniła prawdopodobnie pozwie tego idiotę.
@dildo-vaggins Uniewinniony z 2 bardzo poważnych zarzutów, winny jednego drobnego.
Od 41 sekundy: https://www.youtube.com/watch?v=WpBqKTLZN3E&t=41s
Zaloguj się aby komentować
Jak co piątek, postrzelane. Idzie mi coraz lepiej, skupienie lepsze, nadal strzelam tez poza czarne pola ale w czarnym jest dużo więcej.
Aktualnie zbieram kasę na jakiś karabin z szybkim gwintem do pocisków REAL, najlepiej kalibru 50 lub 54.
#bron #strzelectwo #sport


@Sweet_acc_pr0sa akurat trafienie z broni czarnoprochowej nie jest jakimś wyczynem, pod względem celności niewiele ustępuje broni współczesnej. Większość gwintowanych karabinów czarnoprochowych celnie strzela na 100-200m a te lepsze jak Sharps nawet na 300-500m. Rewolwer na 25m to nie jest nic nadzwyczajnego, na 50m robi się wyzwanie.
Zaloguj się aby komentować
Dziś pierwsze strzelanie po regulacji celownika w moim Colt Army 1860, na czerwono skupienie 6 strzałów (w tym jeden w drugi) z 25metrow z podparcia. Oburącz stojąco miałem 4 strzały w czarnym i dwa zaraz przy krawędzi wiec jest dobrze.
Naważka 15 grains prochu 3Fg, kula 454.
#strzelectwo #bron #sport



Zaloguj się aby komentować
Sunday gunday
No i różowe landrynki poszły w piach
#bron
#strzelectwo


Zaloguj się aby komentować
od dziś nazywajcie mnie "sokole oko"
100m cz 457 varmint
#bron #strzelectwo

Zaloguj się aby komentować
Są tu jacyś czarnoprochowcy? Najlepiej z #warszawa #stolica
Gdzie warto pojsc postrzelać? Wiem ze nie wszystkie strzelnice wpuszczają czarnoprochowcow a ZKS zwykle tłumy.
Dziś zrobiłem moda swojej pietty tak żeby przyjmowała patrony.
#strzelectwo #bron


@bimberman https://youtu.be/D24DR5OLtds?si=8DnWT4z-SOaGdLol
Ogólnie to wystarczy EKB i sklep z bronią, polskie prochy są dostępne, czeskie tez, Szwajcar trudniej No i kosztuje 500zl/kg. Można tez samemu zrobić (ale się z tym nie obnosić) i będzie 1kg prochu za 20zl za kilo.
Zaloguj się aby komentować