Wczoraj wpadła Mara Jade, to dzisiaj trzymając się Legend wbija Kyle Katarn. Za scenerię robił mi tutaj zamarznięty dach mojego samochodu
#petershootsbricks #lego #starwars #tworczoscwlasna

Wczoraj wpadła Mara Jade, to dzisiaj trzymając się Legend wbija Kyle Katarn. Za scenerię robił mi tutaj zamarznięty dach mojego samochodu
#petershootsbricks #lego #starwars #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Gigabyte GeForce RTX
Tylko DLSS ratuje tę grę. A wciąga sporo zasobów.
Star Wars Jedi: Survivor
#gry #komputery #starwars

@hellgihad 1920x1200 here. Koboth
https://www.reddit.com/r/buildapc/comments/11x7ee5/rx_6700xt_vs_rtx_3060/
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj były hipcie z Kinder Niespodzianek, dzisiaj będą Frito Lay #starwars #gwiezdnewojny Tazo
Kolejny raz #nostalgia #90s no i #chwalesie bo pamiętam, że udało mi się zebrać wszystkie.





Zaloguj się aby komentować
#starwars #gry
No. W pierwszej lokacji śmigało bez problemu na średnich. W tej chyba muszę odpuścić, bo nawet na niskich tekstury nie chcą się wczytywać. Obstawiam za mało VRAM.
https://www.hejto.pl/wpis/ehh-no-i-namowili-grinning-rodzina-mnie-z-domu-wygoni-starwars-gry-zonabijealewo

Zaloguj się aby komentować
Zauważyliście, że już się nie robi nowych franczyz?
Od wielu, wielu lat nie było czegoś nowego w kinie w stylu gwiezdnych wojen.
Odgrzewane kotlety albo remaki i powtórki powtórek.
Wszystko zbyt kręci się wokół kasy i tylko to się w obecnym świecie liczy - chęć zysku blokuje kreatywność.
Tak więc idąc do kina, nigdy nie poznamy tego uczucia, którego doświadczyli ludzie w 1977
#film #kino #takaprawda #starwars
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh, no i namówili
#starwars #gry #zonabijealewolnobiega

Zaloguj się aby komentować
42 + 1 = 43
Tytuł: Jedi: Fallen Order
Developer: Respawn Entertainment
Wydawca: Electronic Arts
Rok wydania: 2019
Gatunek: gra akcji
Użyta platforma: PC (Steam)
Liczba godzin spędzonych w grze: 150 (w tym ostatnie przejście 50h)
Ocena: 8/10
Kolejne przejście za mną. Nadal świetna przygoda. Uczta dla zmysłów. Świetna zabawa.
Gra typu "soulsowego" osadzona w świecie Star Wars z bardzo ciekawą fabułą, powracającymi postaciami oraz świetnie wykreowanymi nowymi. Do dyspozycji mamy statek i kilka planet oraz nasz główny cel. Dzięki rozwijaniu postaci odblokowujemy dostęp do nowych lokacji wraz ze skrótami. Planety są fajnie zróżnicowane.
Od początkowej Bracci będącej cmentarzyskiem statków Wojen Klonów, Bogano gdzie zaczynamy nasza podróż i poznajemy naszego wiernego droida, Kashyyyk - niedostępny i dziki, Zeffo - tajemnicze i obce, Dathomirę - mroczną i przerażającą, Ilum - ikoniczne i mistyczne (była to późniejsza baza Starkiller) aż po fortecę inkwizytorów na Nur. Nie unikniemy też walk z przestępczym syndykatem i jego wysłannikami.
Wrogowie i bossowie nie są ani na moment nudni ani sztampowi. Każdy ma swoje mocne i słane strony, choć ta czarna d⁎⁎⁎ka na końcu napsuła mi krwi co niemiara. Ale to też pewnie przez poziom trudności - tym razem przeszedłem na Jedi Master.
Gra nie wybacza błędów i nawet najprostszy przeciwnik może nasz przeciorać po podłodze, jeśli będziemy kozaczyć.
Jako przerywnik poszukamy roślin do naszego terrarium oraz możemy zwiedzić rozbitego Venatora. Pierwsze moje przejście tej lokacji było z otwartą gębą.. Do tego echa mocy świetnie wdrażają nas w lokalizację, ich historię i klimat.
Wszystko byłoby super, gdyby gra nie sprawiała wrażenia niedokończonej. W sensie są lokacje w grze, które niemal na pewno miały rozszerzać przygodę, ale chyba na poziomie dewelopmentu podjęto decyzję, że tniemy.
Drugim dużym minusem, jest mało precyzyjny i responsywny system sterowania. Myślałem, że to może mój pad - staruszek F710 nie daje rady, ale ludzie się skarżą na to w sieci. W grze soulsowej takie coś jest niedopuszczalne. Przez tę niedoróbkę i poziom trudności, niektórzy bosowje to straszny wrzut na d⁎⁎ie. Przeciwnikowi wchodzą ataki, mimo że ewidentnie zdążyłem sparować czy uciec.
Mimo tego szczerze polecam. Z plusów o na gtx970 lata na maxa.
#gamesmeter #gry #starwars

Zaloguj się aby komentować
278 + 1 = 279
Tytuł: Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja
Rok produkcji: 1977
Kategoria: Przygodowy / Sci-Fi
Reżyseria: George Lucas
Czas trwania: 2h 1min
Ocena: 10/10
Czy przy takiej Klasyce trzeba coś w ogóle pisać?
Dalej bawi jak za pierwszym razem wieeele lat temu, teraz też moje dzieci...
#filmmeter #filmy #ogladajzhejto #starwars


Zaloguj się aby komentować


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj zapoznaję moją dziatwę z kinem przez wielkie K
#rodzicielstwo #dzieci #filmy #starwars


Zaloguj się aby komentować
Newsy książkowe od Whoresbane'a!
Wydawnictwo Olesiejuk uzupełnia Kolekcję Legend o pierwszy tom trylogii o największym z Sithów. "Droga zagłady" Drew Karpyshyna rozpocznie się 30 kwietnia 2025 roku. Wydanie w dwóch wersjach - miękkiej oprawie i twardej z barwionymi brzegami - zawiera 416 stron, w cenie detalicznej 44,99 za miękką i 119,90 zł za twardą. Poniżej okładka (miękka z lewej, wizualizacja twardej z prawej) i krótko o treści.
Narodziny potęgi okrutnego Lorda Sithów, Dartha Bane’a – pierwsza część trylogii.
Dessel, górnik z planety Apatros ścigany przez siły Republiki, znajduje schronienie w szeregach zakonu Sithów. Wkrótce dołącza do krwawej wojny przeciwko mistrzom Jedi. Jego bezwzględność, przebiegłość i niezwykłe panowanie nad Mocą szybko przynoszą mu chwałę jako wojownikowi. Jednak mistrzowie Sithów wiedzą, że przeznaczenie Dessela wykracza daleko poza pole bitwy.
Jako akolita zgłębiający sekrety ciemnej strony Mocy, Dessel porzuca swoje dawne życie i przyjmuje nowe imię – Bane. Ale największa próba wciąż przed nim. Aby zostać przyjętym do Bractwa Ciemności, przeciwstawi się najświętszym tradycjom Sithów i odrzuci wszystko, czego dotychczas się nauczył. Czeka go próba ognia, podczas której musi całkowicie poddać się ciemnej stronie, by wskrzesić z popiołów nową erę absolutnej potęgi.
#ksiazkiwhoresbane 'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzhejto #olesiejuk #starwars #gwiezdnewojny #kolekcjalegend #drewkarpyshyn #darthbane

Zaloguj się aby komentować
Absolutnie ikoniczny moment z końcówki Wojen Klonów. Ten znikający w chmurach Venator, flagowy okręt i symbol Republiki jako oznaka upadku nadal mnie chwyta za serce.
https://www.youtube.com/watch?v=vF0ZxlO7WoM
#starwars #seriale
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Coś dla fanów #starwars i #gry Jedi: Fallen Order oraz Survivor (w tę drugą nie grałem, bo mam za słabą grafikę, pierwszą rozpykałem na części pierwsze)
Modliszka!
#lego


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Patrzcie kogo spotkałem w hotelu
#heheszki #starwars #gwiezdnewojny #calkEmpodobne

Zaloguj się aby komentować