Chwila przerwy na jazdy ( jednak warto wymienić łańcuch co 500km a nie 3tys)
Części na szczęście przyszły
Rower zyska nowe moce
Jeszcze tylko przeżyć weekend u teściów ( żeby nie było ja ich lubię) i można znowu jeździć co by nie być ostatnim w tabeli ✌️
#rower
@KierownikW10 niby tak
Ale przez to musiałem kupić nowe zębatki co mnie wyszło ekstra 240zl zamiast 80zl za łańcuch
Więc taniej wychodzi łańcuch co 500 km niż cały zestaw 🙂
@cazpereq no nie wiem, wg mojej kalkulacji taniej jest wymienić kasetę, zębatki z przodu i łańcuch co kilkanaście tys. km niż łancuch co 500 km. Ale ja to w sumie mam głęboko, bo jestem ostatnio tak słaby, że powinienem jeździć trójkołowym rowerkiem a nie szosą.
@Furto ok tam. Ja kiedyś pojechałem do Rybna. W jedną stronę to 50 km. Razem wyszło mi 120. Jak do tego doszło? Nie wiem. W sumie ciągle mnie to spotyka...
Ostatnie 3 dni. Szybkie wyjście po pracy, DPD plus z synem i dzisiaj jazda z kolegą po 4 miesiącach przerwy. Oprócz porannego DPD jazda w krótkich spodenkach forma chyba jest po 4 dni i 192 km bez większego zmęczenia
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Jak miałem wigry 3 to takie koraliki sprzedawali na szprychy co dzwoniły o felgę a potem o piastę jak się zatrzymało. I kawałek opakowania po serku homogenizowanym terkorał o szprychy jak harley. To były czasy, eh!
Te metalowe pegazy na zdjęciach to instalacja artystyczna autorstwa Beaty i Pawła Konarskich zainspirowana twórczością rysowniczą panów Cypriana Kamila Norwida i Zbigniewa Herberta - bo jakbyście Państwo nie wiedzieli to koledzy nie tylko pisali ale i coś tam bazgrali ( @Dziwen heavy breathing ). Pegazy stanęły więc sobie w 2008 roku wewnątrz Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie, w ramach wystawy "Norwid – Herbert. Inspiracje Śródziemnomorskie". Tytuł wystawy taki a nie inny, bo obaj panowie w swoich pracach mocno inspirowali się kulturą starożytnej Grecji i Rzymu. Koniki miały w brzuchach zamontowane ekrany, na których można było prace wspomnianych artystów podziwiać.
Po zakończonej wystawie, pegazy zostały wyeksmitowane na skwer przed pałacem przy placu Krasińskich, gdzie miały zostać przez kolejny rok. Minął rok i... już w 2024 ktoś sobie o nich przypomniał, więc pod czujnym okiem pani Beaty Konarskiej przefrunęły pod gmach Biblioteki Narodowej gdzie - po lekkiej renowacji i odświeżeniu kolorów - można sobie oglądać jak skubią trawę na Polu Mokotowskim.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
@Loginus07 główne drogi po wjechaniu w głąb są mocno oblodzone, w weekend jechałem z kumplem Kleszą Drogą i tylko wąski pasek po środku wolny od lodu xD
Dziś podjeżdżałem Kościerską i jest w miarę spoko, małe połacie pomrożone ale później zjeżdżałem Drogą Węglową i tam już niespodzianki i prawie gleba. Nie mówię już o bocznych drogach bo same wjazdy na nie wiele mówiły. Trzeba czekać...
Pierwsze 150 km- jedno z założeń na ten rok- zrealizowane.
Mały falstart bo wróciłem po 300 metrach po rękawiczki (zimowe, ostatecznie jechałem w kolarskich i zimowych z membraną) i koszulkę z długim rękawem. Na powrocie założyłem zapasową koszulkę dodatkowo. Generalnie cała jazda na granicy komfortu termicznego.
Lekko zbombiłem na 120 km bo łyse pole i pod wiatr było.
Realnie 155.5km- kręciłem z kolegą jeszcze ponad dwa kilometry bo chciał mi pokazać swój las i nie włączyłem garmina.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Nie mogę się doczekać, aż przyjdzie nowy rower dziewczyny, co ma nastąpić już na dniach. W końcu będziemy mogli pojechać gdzieś dalej, ponieważ obecnie okropecznie się męczy, bidulka.
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin