@Acrivec @moderacja_sie_nie_myje @RzecznikHejto @szymek miałem plan, że najpierw sobie przejde DE na PS, a potem, jak znajde czas to orginalną na kompie. Ale skoro mówicie, że w nowej wersji ten wyścig jest łatwy to chyba orginalnej nie odpale, nie mam życia by przechodzić ten wyścig drugi raz ^^ aczkolwiek gram na poziomie trudności "classic" (bo zbieram platyny, sam nie wiem po co), także może nie jestem tak słaby kierowcą tylko nadal gra ma wysoki poziom trudnosci? powiedzcie, że tak jest...
@eric2kretek co do misji RC z GTA VC to to była akurat moja specjalizacja i na osiedlu to przechodziłem znajomym, a także 2 osobom, których sam nie znałem, ale ojciec kolegi za nich ręczył i płacili w chipsach i coli xD