Rozgrywka zapowiada się super, ale graficznie jakieś to nierówne.
#gry #ps5 #finalfantasy
Rozgrywka zapowiada się super, ale graficznie jakieś to nierówne.
#gry #ps5 #finalfantasy
@Chougchento jak fabularnie będzie TAK DOBRE jak w Red Dead Redemption 2, Wiedźmin 3, Gow of War, The Last of Us, Mass Effect, Horizon: Zero Dawn, Uncharted 4 czy Ghost of Thushima to zagram. Ale pewnie nie będzie. Jedynym feature będzie skośnooki z WIEEELKIM mieczem. Godziwa fabuła to PODSTAWA. Bez tego nie da rady.
Zaloguj się aby komentować
Gra PS5 God of War Ragnarök – Edycja Kolekcjonerska
https://hotshops.pl/okazje/gra-ps5-god-of-war-ragnarok-edycja-kolekcjonerska-25956
Okazja dostępna w sklepie: Media Markt
#ps5 #godofwar
Zaloguj się aby komentować
Promocja do jutra!
Okulary VR Sony PlayStation VR2
https://hotshops.pl/okazje/okulary-vr-sony-playstation-vr2-w-ratach-tylko-2-659-05-zl-25196
Cena: 2799.00 zł a w ratach tylko: 2 659,05 zł
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
#psvr2 #psvr #ps5 #cebuladeals #promocje

Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego niektóre gry z kolekcji PS Plus mam jako zakupione, mimo że ich nigdy nie kupowałem a inne jak "w bibliotece"? I te i te mogę odrazu pobrać.
#gry #ps5

Zaloguj się aby komentować
@starszy_mechanik właśnie dlatego należy zabrać możliwość ocen gier przez graczy. Płaku płaku w nowej edycji nie ma ujęcia kamery na kobiece pośladki w przerywniku! OCENA GRY - 0! Taki żeś obiektywny. A potem się robi Review Boombing i nie wiem czy dana gra jest godna czy nie przez takich debili jak Ty.
Zaloguj się aby komentować
God of War Ragnarök Gra PS5 + Kubek God Of War Ragnarok
https://hotshops.pl/okazje/god-of-war-ragnarok-gra-ps5-kubek-god-of-war-ragnarok-25423
Cena: 179.90 zł
Okazja dostępna w sklepie: Media Expert
#ps5 #cebuladeals #promocje #godofwar #gry

Zaloguj się aby komentować
#ps4 #pcmasterrace #ps5 #gry
Skończyłem wczoraj God of War. Przyjemna gierka ale dla mnie to takie 7,5/10. Znośna fabuła, przyzwoite dialogi, wyraziste postacie i fajna relacja ojca z synem. Oprawa graficzna też na plus ale d⁎⁎y nie urwała. Gameplay dobry ale nic więcej a po czasie wkradła się monotonia. Na minus i to spory zaliczam różnorodność przeciwników a raczej jej brak - pięć rodzajów mobòw na krzyż a walki z bossami to śmiech na sali. Baldur oraz dwóch synów Thora a reszta to ten sam golem/ troll razy dziesięć tylko ze zmienionymi kolorkami. Zagadki słabe, męczące i wrzucone ewidentnie na siłę by przedłużyć czas gry. Mapa dosyć pusta i monotonna a te alternatywne światy to lipa po całości i nawet nie chciało mi się ich wyczyścić. Skoro ukończyłem całość tak na jakieś 80% to znaczy, że gra dobra ale po ocenach, recenzjach i masie opinii, że to gra dekady (buhahaha) liczyłem na więcej, dużo więcej. Ciekawe kiedy, i czy w ogóle Ragnarok wyjdzie na kompy bo zagrałbym w taką ulepszoną jedynkę.
Zaloguj się aby komentować
#gry #ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace
Tyle lat się wstrzymywałem z ograniem Final Fantasy XV, i jak przed chwilą - po niecałych 10 godzinach to wyłączyłem - bo to totalne gówno, aż przecierałem oczy ze zdumienia jak ten szit mógł zebrać takie oceny. Taka kapitalna seria stoczyła się tak nisko a 3/4 ludzi zdaje się tego nie zauważać. Cóż, gusta są różne ale i tak smutna sprawa a Square jest gorsze chyba nawet od Ubishaftu i Ea.
@Jim_Morrison odkąd Square połączyło się z Enix to równia pochyła w dół. Taka sama sytuacja z Namco - połączyło się z Bandai i skończyło się wydawanie super gier a zaczęło klepanie gówien.
Najgorsze są te postacie. Wydepilowani w makijażu metroseksualni faceci, którzy dopiero co wyszli od makijażystki i fryzjera, ta ich gestykulacja i każde ich słowo przesadnie przepełnione dramatyzmem, oburzeniem i krzykiem. No k⁎⁎wa rzygać się chce - nie idzie w to grać z tak odpychającymi postaciami.
Gx
@RzecznikHejto Jeszcze bym tych pedingtonów jakoś przeżył ale te poboczne zadania z których 99% to były fetch questy typu "pani naukowiec zleca ci znalezienie 3 żab w kolorze zielonym, potem w kolorze niebieskim a kilka leveli później we fioletowym" (kurwa serio) za które dostaniesz eliksir dostępny w każdym sklepie za czapkę gruszek, no koła mi siadły. Kolejna sprawa - samochód. Tym się nie da nawet kierować, jest tylko gaz i hamulec, ja pierdolę. Jedzie to 3km/h a mapa choć kompletnie pusta to wyjebista jak ZSRR i tak sobie jedziesz od questa do questa np. 4 kurwa minuty.To znaczy fura jedzie sama a ty się tak gapisz jak frajer. Dojeżdżasz, animacja wysiadania przez 7 sekund, patrzysz a tu kurwa do celu 300 metrów z buta. Tak nie szanującej mojego czasu gry to ja od lat nie widziałem. Quest z kotem - biegnę przez 200 metrowy (!!!) most, scenka z sierściuszkiem, biegnę 350 metrów do łowiska, łowię, wracam 350 metrów, scenka z kotem, biegnę 100 metrów do kucharki, scenka gdzie ta mówi, że muszę przebiec znowu 350 metrów (!!!) żeby złowić drugą rybę i potem te 350 metrów wrócić (ja kurwa pierdolę - niewiarygodne) ale drugą na szczęście miałem. To wracam te jedyne 100 metrów do kota, scenka, kot daje mi expa i (!!!) smocze łuski. Myślałem, że ktoś mi kwasa do herbaty wrzucił i mi się to uroiło ale niestety nie. Jakby mi ktoś z developerów napluł w ryj. I to ma kurwa oceny 9/10. Albo chuj, lepsze: całe miasto zaatakowane, w chuj trupów, ginie bardzo ważna dla głównego bohatera osoba i w ogóle trzeba świat uratować. No to jedziemy ale przy pierwszym postoju, na oczywiście jednym z pierdyliarda takich samych parkingów (ta, świat gry składa się ze stacji benzynowych i parkingów) nasz
super ziomek Prompto - chyba ten najmniej ze wszystkich lotny - pyta, czy moglibyśmy najpierw jednak pojechać na farmę Chocobo i się cieszy bo są takie urocze, jakby był pięcioletnim dzieckiem nie ogarniającym powagi sytuacji, albo downem. No to ok, zamiast ratować nasze królestwo jedziemy się odprężyć. Kto to kurwa pisał, ja się pytam? Już mi się nie chce nawet rozwodzić, że przedstawienie bohaterów jest tak głębokie, iż ponoć do końca gry nie dowiadujemy się jak zakumplowała się nasza czwórka, no to są takie podstawy kreacji postaci, że tą fabułę pisali chyba jacyś upośledzeni. Albo te nocne straszne potwory - nigdzie, w żadnej wiosce nie ma żadnych zasieków, umocnień czy choćby straży. Jak to, po świecie popierdalają smoki i inne maszkary a ludzie jakoś żyją sobie nie nękani przez nie? Nic się w tym czymś nie klei i pomimo, że ja wiem - to gra która z natury jest umowna ale no choć troszkę się szanujmy. Z reguły daję grom przynajmniej druga szansę ale to ścierwo wyleciało z dysku momentalnie. Ech, musiałem się wyżalić bo tak mnie ci kitajce zagotowali. Pięć milionów kopii w jeden kurwa dzień, gratulacje Square Enix - wsadziliście pięciu milionom cymbałów pięć milionów kutasów do dupy a do tego większości się to podobało. Wow.
@Jim_Morrison dopiero jestem przy moście. na szczenię jako pierwsze poszedłem łowić ryby - wszystkie wyłowiłem więc quest z kotem to formalność bo nie musiałem na łowisko biegać.
Ale fakt jakbym przypadkowo sobie nie łowił to by była lipa straszna. Dziś postaram się trochę pograć. Fakt ciągną się te podróże samochodem - ale w tym czasie sobie książkę poczytam xD
Zaloguj się aby komentować
Pewnie niejednokrotnie spotkaliscie się z memem w stylu "kiedy właczasz starą grę majac nadzieje że poczujesz sie tak jak geajac za młodu ale to już nie to samo." Coś jak ponizej.
! #tldr Warto wrócić do starych gier
I powiem wam, że c⁎⁎ja warte te mądrości jeśli w dzieciństwie graloście w gry i dalej w nie gracie to powrót do gier z lat dzieciecych to jedna z najlepszych rzeczy jakie można sobie zrobić. Oczywiscie, że jeśli już nie gracie to mozecie w ogole nie poczuć tej magii, ale to raczej bedzie wina "wyrośnięcia" z medium a nie samych tytulow.
Korzystajac z promocji na ps5 wykupilem abonament premium za cale kilkanaście zlotych do końca lipca. W skład premium wchodzi klasyka gier ps one. I ogralem parę gier ktorych za dziecka miałem tylko wersje demonstracyjne.
Na pierwszy rzut poszła legenda dragonów, tak dobrze sie bawilem, ze ukonczylem 60 godzinną grę w 7 dni. W tygodniu roboczym. Magia rozwiązywania zagadek powrocila do tego stopnia, że rozrysowałem sobie mapę na kartce. Kiedy doszedłem do fragmentu dostępnego w demie to kupiłem cheetosy ketchupowe, k⁎⁎wa zbudowałem fort z poduszek i grając tak 2 godziny kręciłem się po jednej lokacji zeby spotykać te same potwory co za dzieciaka. No frajda z gier jest 200 razy wieksza bo mniej wiecej tyle zawartosci wiecej ma pełniak od wersji demonstracyjnej.
Dla sprawdzenia grałem jeszcze w golfa dokładnie tego ktorego wersja demo pozwalala sie cieszyć dwu minutową rozgrywką i wraz z lektorem darłem się "nice shot!". Kurushi, ktora w koncu stala sie jasna po 20 latach xD i w ape escape. Wszędzie bawiłem się na tyle dobrze, że myślę o kupnie ps classic. Tyle że lista tytułów nie za bardzo wspolgra z moimi oczekiwaniami.
Tak naprawdę to brędzę i nie wiem czy powrot do starych gier wam zapewni tyle rozrywki co mi, ale warto probować. A teraz spierdalam grać w apostołów 1.
Naraska wygrywy 😶
#gry #ps5 #pcmasterrace




jak odpalam starą grę w stylu AOE 2 albo Diablo 2 nie mówiąc już o starociach typi Jggget Alliance czy Fallout 2 to ogarnia mi irytacja i znudzenie.
I dobrze nie musze się zmuszać i przekonywać do niegrania w nowe wersje tych gier Bo jak bym teraz marnował życie grając w najnowsze Age of Empires albo Diabli 4 to by była tagedia dla mojego życia zawodowego itowazyskiego
Zaloguj się aby komentować
Okulary VR Sony PlayStation VR2
https://hotshops.pl/okazje/okulary-vr-sony-playstation-vr2-w-ratach-tylko-2-659-05-zl-25196
Cena: 2799.00 zł | W ratach tylko: 2 659,05 zł
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
#psvr2 #psvr #ps5 #cebuladeals

Zaloguj się aby komentować
Mam pewien problem. Konsola ps5 stoi w salonie i ostatnio myślałem, że sobie pogram przez PS Remote Play ale w sieci LAN. Zainstalowałem apkę, a na konsoli dałem dodawanie urządzenia. Wpisuję numer i po chwili dostaję błąd. Z jednej strony jakoś się komunikują bo gdy wpiszę numer to na konsoli wyświetla się "czekaj".
Ktoś miał podobny problem? Nie mam publicznego IP i chcę aby wszystko działo się po sieci domowej
#sony #playstation #ps5

Zaloguj się aby komentować
Pomimo wielu momentów zawahania związanych z wyścigiem udało mi się wreszcie skończyć Mafię. Muszę przyznać, że jestem troszkę rozczarowany samą grą, ale to chyba dlatego, że znajomi, prasa oraz nieznajomi z internetu nahajpowali mnie. Wiele się naczytałem jaka to policja w Mafii jest upierdliwa, że trzeba się pilnować na drodze, bo zaczną się pościgi. No i jest to prawda, ALE tylko i wyłącznie prędkość ich interesuje - możesz jechać pod prąd albo nawet po chodniku i wszystko będzie ok. Ucieczka przed 5 gwiazdkowym pościgiem? Wjeżdżasz w jakiś deptak dla ludzi na tyle daleko by nie było Cię widać z ulicy i stoisz. I tyle, po chwili pościgu nie ma.
Fabularnie jest dużo lepiej aczkolwiek mam wrażenie, że zdarzenia prowadzące do finałowej misji dzieją się za szybko (bo tak naprawdę to tylko 1 cutscenka i 1 cała misja, która prowadzi do nowego konfliktu).
Brak też ekspozycji pewnych elementów - w trybie jazdy swobodnej, który wykorzystuje się do zbierania znajdziek, są dodatkowe misje (misyjki xD). Są one tak dobrze ukryte, że gdyby nie fakt, że brakowało mi 1 auta do trofeum to bym się nawet o ich istnieniu nie dowiedział. No ale jak ktoś je przegapił to nic nie stracił.
Czy polecam grę? Tak, na jeden raz. Sam już do niej nie wrócę, bo nie mam po co.
W mojej prywatnej ocenie to jest to naciągane 7/10 i to tylko dlatego, że w sumie to lubię klimaty Ojca Chrzestnego.
#gry #mafia #ps4 #ps5 #lowcyplatyn


Zaloguj się aby komentować
Jakim cudem monitory na IPS mają te błędy z czarnym kolorem, poświatą i innym gównem. Ekran w MacBook Pro idealna czerń, kalibrowane kolory, żadnego fps glow itp wszystko cycuś glancuś. Może niech #apple przejmie LG, AOC itp skoro nie umie robić ekranów? Co prawda Mac 10k a mój monitor ledwo 4K no ale jestem skłonny dać więcej za jakość.
#informatyka #komputery #ps5
Zaloguj się aby komentować
Aż tak zdesperowany to ja nie jestem xD
#gry #xbox #ps5

@gawafe1241 kolega się uspokoi bo żyłka pęknie i nie będzie kolegi
A co do Diablo, to nie polecam. Udało mi się pograć tydzień temu i gra się spoko, ale wieje poważna nudą. Ogromny i nieco pusty świat. Ale wygląda tak jak powinna wyglądać 3 część.
Zaloguj się aby komentować
Po tygodniu posiadania PS VR 2 mam parę spostrzeżeń, sporo na minus, ale dużo na plus więc się nimi podzielę. Jest to mój pierwszy kontakt z VR w ogóle
Z minusów:
wygoda użytkowania jest tragiczna i trzeba mieć odpowiedni łeb i nos, żeby użytkowanie sprzętu nie bolało. Ja mam wielki beret i do tego nos jak hamulec od karuzeli i po pół godziny użytkowania odczuwam ból na nosie. Pomogło naklejenie taśmy dwustronnej tak aby chronić kinol. No ale to nie o to chodzi chyba w sprzęcie za ponad 3k xD Podobno jak kogoś boli głowa to pomaga nałożenie wełnianej czapki xDD(rada podpatrzona od kanału Spowiedź u heretyka)
jeśli masz słaby wzrok jak ja to w trakcie korzystania trzeba używać okularów i teraz są dwie opcje, żeby to robić bo standardowo soczewki nie mają ochrony przed ramką okularów i przynajmniej boje się o porysowanie. Pierwsza z nich to kupienie specjalnych soczewek np. na WidmoVR za ponad 300 zł(tu pomysł zobaczyłem u NRGeeka), albo ściągnąć sobie projekt z reddita i wydrukować 3d osłony na soczewki, przed chwilą dostałem wstępną wycenę od pewnej drukarni online i koszt z wysyłką to około 100 zł. Na reddicie piszą, że u nich w drukarniach stacjonarnych kosztuje to niecały dolar lub euro xD Jeszcze będę szukał dalej
jest kabel i początkowo mi przeszkadzał, ale po paru sesjach już nie zwracam na niego uwagi, podobno za taką cenę jest to jedyne wyjście
obraz nie jest tak ostry jak na filmikach yt i trochę mnie to zdziwiło, ale podejrzewam, że to co ytuberzy zrzucają przez kabel do pliku, a to co widzimy realnie po prostu się różni
do korzystania trzeba się przyzwyczaić i wyrobić sobie wytrzymałość, ja po pierwszych paru sesjach miałem zawroty głowy i dziwne uczucie w szczęce, albo brzuchu, ale już jest spoko
Są to minusy dość specyficzne i nie każdego będą się tyczyć no, ale są.
Z plusów:
wszystko inne. Jak już uporamy się z minusami to wrażenia z gry są cudowne i nie da się tego opisać słowami. Immersja jest x10000000
technologia, czyli kontrolery z za⁎⁎⁎⁎⁎tymi drganiami, hełm też ma drgania, do tego jest wentylacja która nie zawsze pomaga(o tym zaraz ;)), jednym przyciskiem przełączamy się na kamery zewnętrzne, żeby widzieć co mamy przed sobą, żeby np. nie zdeptać kotka
gier jest sporo, część ma darmową aktualizację, część kosztuje 100, a niektóre nawet 250zł. Jest dużo zapowiedzi i obietnic. Jak ktoś nie ma czasu na granie tak jak ja to VR może mu zastąpić normalne granie póki co
Resident Evil 8 dałem oddzielny punkt bo jestem ogromnym fanem serii i ta gra na VR to jest inny level. Do tej pory grało mi się fajnie przez początek gry, ale wczoraj trafiłem do zamku wiadomo jakiej Pani i rozjebało mi łeb od klimatu. Gram od czasów Mariana na Pegazusie i to jest jeden z kamieni milowych w mojej historii gracza, coś co zapamiętam do końca życia, a grałem dopiero w dwie gierki. Moment w którym trafiamy do ciemnych lochów i mamy później walkę z minibossem sprawił, że się zalałem cały potem mimo tej wentylacji. Nie boję się już niczego, ani gier, ani filmów, ale ta technologia sprawiła, że etap którego prawie nawet nie pamiętam z normalnej gry wywołał na mnie ogromne wrażenie i musiałem przerwać sesję bo się prawie zesrałem ze strachu. Przede mną jeszcze dom lalek, więc podejrzewam, że będzie jeszcze lepiej
Podsumowując dopiero minął tydzień odkąd mam sprzęt, ale jestem zadowolony do tego stopnia, że na to kombinowanie z wygodą użytkowania przymykam oko. Dla niektórych niektóry minusy w ogóle nie wystąpią, niektórzy nie będą mogli grać jak mają chorobę lokomocyjną. Ja nie mogę się doczekać, aż znowu zagram
#ps5 #gry #vr #jaranko
@Kiedys_mialem_fejm fajny sprzęt, jak widzę u wielu recenzentów zachwyt nad GT7 w VR + kierownica to sam bym kupił i pograł, ale próbowałem już VR kilaka razy i niestety za każdym razem po mimo "treningu" kończy się to bólem brzucha, głowy oraz mdłościami. Najgorzej, bo mój mózg koduje te złe doświadczenia i jeszcze długi czas po sesji w VR na samą myśl odczuwam jego skutki. Za czasów PS VR Driveclub VR mnie pozamiatał
Zaloguj się aby komentować
Hej!
Część z Was na pewno kojarzy nasze poradniki na tani Xbox Game Pass Ultimate . Tak się składa, że dzisiaj opublikowaliśmy podobny artykuł, ale dla użytkowników konsol Sony. Pokazujemy, jak kupić tani PS Plus Essential, Extra lub Premium!
Link do poradnika (można oszczędzić nawet 360 zł): https://xgp.pl/poradniki/tani-ps-plus-essential-extra-premium/
Może komuś się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #ps5 #sony #playstation #playstation4 #playstation5 #psplus #psnow #gry #grywideo #gaming

Zaloguj się aby komentować
Co to jest to po prawej stronie migające?
https://www.youtube.com/watch?v=c3RU5H161dU
#informatyka #komputery #ps5 #pcmasterrace #gownowpis
@gawafe1241 Ten monitor nie ma nawet recenzji w necie oprócz jakiś nonaemów i pojedyńczego typa w Polsce (albo po prostu nie udało mi się znaleźć), nawet na rtings go nie ma. Możesz spróbować wymienić (skoro dzieje się tak tylko w trybie HDR to może jakaś wada monitora) na inny, ale pomyśl nad zwrotem i kupieniem czegoś sprawdzonego.
Zaloguj się aby komentować
Hej, mysle o powrocie do #eldenring
Ma ktos z was doswiadczenie z powrotem do tej gry po dluzszym czasie? Lepiej zaczac od nowa czy jest sens kontynuowac ta sama postac? Gralem swiezo po premierze, jakis rok temu i skonczylem przed wejsciem do tego glownego zamku(?) po ok 50h gry.
Kurde chcialbym pograc roznymi buildami, a pamietam, ze to bylo utrudnione jak wpakowales mnostwo kamieni w swoja bron.
#gry #ps5
@Kubek Eden Ring to takie Soulsy jak mówi @Hoszin. Jak lubisz często ginąć to coś dla Ciebie. Ja na przykład lubię często ginąć siedząc godzinę ze snajperką w krzakach w Splinter Cell lub Hitman skradając się krok w krok za przeciwnikiem w cieniu ale biegać z jakimś mieczem i rzucać CZARY - no nie. Odrzuca mnie to.
Zaloguj się aby komentować
Ten mem to złoto. Gdy masz 30 lat i każda wolna chwila się liczy konsole wygrywają wygodą i oszczędnością czasu.
#pcmasterrace #ps5 #xbox #memy

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak i dalej źle dobierasz słowa i przekonujesz mnie że jesteś jeszcze młodym człowiekiem po sposobie pisania i składania zdań. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Na padzie DA SIĘ. Lecz trzeba przyzwyczaić się i wyrobić nawyki. Owszem, bardzo często gry strategiczne na padzie mają skopane sterowanie i tu możesz mieć rację ale pozostałe argumenty ot z d⁎⁎y.
Zaloguj się aby komentować
#diablo4 #diablo #ps5 #xbox
k⁎⁎wa ledwie preorder beta a serwery juz wyjebane, ja pi⁎⁎⁎⁎le
Zaloguj się aby komentować