#hejto #heheszki Jeżeli kogoś tutaj uraziłem to przepraszam a i też oznajmiam że będzie się to powtarzało. Sorry Gregory masz przejebane z alawarem ale nie traktuj mnie powarznie bo jestem #przegryw
#hejto #heheszki Jeżeli kogoś tutaj uraziłem to przepraszam a i też oznajmiam że będzie się to powtarzało. Sorry Gregory masz przejebane z alawarem ale nie traktuj mnie powarznie bo jestem #przegryw
Zaloguj się aby komentować
mood https://streamable.com/zckl0z #przegryw
Zaloguj się aby komentować
https://streamable.com/zvt34c WSZYSTKICH INCELI NIE ZŁAPIECIE #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Najwyższa pora na seks socjalny https://streamable.com/w34we9 #przegryw tag #polityka bo moderacja nie ma poczucia humoru
Zaloguj się aby komentować
AHHH TE NIEDZIELNE POSIŁKI
Huop nie próżnuje nawet po odbyciu #spierdotrip typu rowerowego. Teraz pora na obiadek. Kasza gotowana JAK DLA ŚWINI, PROSIAKA!!! Do tego filet z indyka w sosie borowikowym wraz z warzywami typu PAPRYK I CUM-KINIA. No i mieszanka sałat z CUM-KURYDZĄ dla jego.
Bardzo dobry posmak grzybowy niczym przy degustowaniu piczki młodej Karoliny, studentki 2 roku prawa, której ojciec przestał sponsorować studia bo się dowiedział o jej profilu na roksie. Jędrne mięsko kurczaczka niczym cycunie jeszcze niewinnej, aspirującej do bycia tiktokerką, 16 letniej Matyldy. No i soczysta suróweczka na przełamanie smaku, niczym smakowita knaga femboja, który dopiero wyszedł spod prysznica.
TAK MI DOPOMUSZ BUK
#przegryw #gotowanie #gotujzhejto #foodporn #jedzenie #sniadanie #jedzzhejto #rozowepaski #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
159 481 + 24 = 159 505
SILNA I NIEZALEŻNA JULKA właśnie się mocno zdenerwowała, gdyż jej prywatny BETA CUCK MATEUSZ zapomniał opłacić Spotify Premium, przez co nie może swobodnie i bez reklam słuchać DIVORCED DAD ROCK. Mogłaby oczywiście poprosić o przysługę leżącego obok niej CHRYZANTEMJUSZA, ale on by chciał coś w zamian.
BETA CUCK MATEUSZ otrzymał więc sms'a, którego przeczytał zaraz po zakończeniu 16h zmiany. Czego się nie robi by zaspokoić potrzeby księżniczki, prawda? Szybko wykonał więc należne opłaty. W podziękowaniu dostał emotkę buziaka, więc będzie miał do czego przez następny tydzień masować prostatę.
Dumna ze swojego postepowania, mocno NIEZALEŻNA JULKA poczuła się bardzo pewnie. "Nie będę się k⁎⁎⁎ić za 20zł przecież" pomyślała sama do siebie. Na ziemie sprowadziło ją dopiero mocniejsze uderzenie knagi CHRYZANTEMJUSZA, i czym prędzej zabrała się do polerowania JEDNOOKIEGO WĘŻA, co prawda nie za 20zł, ale za darmo.
Tymczasem huop przejechał 24km swoim gruzem typu rower wiejski, zobaczył dużo przyrody, wypił energetyka zero cukru i widział przebiśniegi.
#rowerowyrownik #rower #przegryw #spierdotrip
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
OTO ŚNIADANIE DLA JEGO NIEDZIELNE
Wolne dzisiaj to huop szaleje od samego rańca! Podczas gdy WOKE TWITTEROWA JULKA budzi się obok SMEGMA CHADA, skacowana i z poczuciem winy, z alkoholowym kapciem w mordzie, z niechcianą ciążą w macicy, huop je słynne KAPANKI!
Pieczywo to bułeczki wysokobiałkowe z owada, z ciekawości sobie kupiłem i dobre, fajne, miła odmiana od kajzerek. Na pieczywo musztarda taka ostra, co dla jego wykręca aż DŻĄDRA. Mix sałat dla chrupkości, TOMAT OWOC ŻYWOTA JEGO, no i jajeczka bogobojne. Podsypane pieprzosolą, popite kefirem, huop dawno tak do syta się nie najadł. TEGO DLA JEGO TRZEBA BYŁO!
I ZAPRAWDE NAPISANE JEST W KSIĘDZE OCHRONAMAXXINGU, ŻE PO KRUCJACIE PRZECIW FEMOIDOM KAŻDEMU HUOPOWI ZOSTANIE PRZYZNANA POSADA OCHRONIARZA, KAWALERKA I KECZUP ROLESKI.
#przegryw #gotowanie #gotujzhejto #foodporn #jedzenie #sniadanie #jedzzhejto #rozowepaski #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
W życiu jest jak jest (każdy wie jak).
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Fajnie tak sie ubiera starsze ciuchy które nie pasowały a teraz pasują #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Gdybym nie byl ojcem,to juz dawno zrobilbym magika
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Andrew Tate, a Nietzsche
Miałem krótki moment gdy zastanawiałem się czy Andrew Tate jest swego rodzaju nietzscheanistą. Poza jednak aspektem amoralnym raczej nie ma on jednak wiele wspólnego z filozofią Nietzschego. Jego światopogląd opiera się na potrzebie osiągnięcia osobistego sukcesu, zdobywaniu bogactwa, kobiet i życia w luksusie. Nietzsche bardziej koncentrował się na sile woli. Człowiek nawet biedny może być silniejszy pod tym względem od człowieka z wysokim statusem.
Nadczłowiek to osoba twórcza, zdolna kreować własne wartości i narzucać je innym przekształcając świat wedle własnego upodobania. Najważniejsza jest jednak jego umiejętność do nadawania swojemu życiu sensu w świecie go pozbawionym. Przezwycięża on otaczający go nihilizm i staje się równy bogom. Status i pieniądze mogą go interesować, ale nie jest to coś co wyznacza jego osobiste poczucie własnej wartości.
Choć potrafi panować nad innymi to najważniejsze aby mógł on panować nad samym sobą. Czy Andrew Tate jest tego typu twórczą jednostką? Jest to mocno wątpliwe. Wydaje mi się, że raczej uzależnia swoje poczucie mocy od rzeczy zewnętrznych. Zgodnie z jego własną filozofią to, gdyby nagle miał utracić wszystko, co osiągnął stałby się nagle nikim. Dąży on więc do uzyskania coraz większego sukcesu bo szuka potwierdzenia, że jego życie ma jakieś znaczenie.
Choć pozornie sprzeciwia się panującym normom to w praktyce jego definicja udanego życia wpasowuje się w model kapitalistyczny gdzie wszystko jest sprowadzane do posiadania luksusowych aut, własnego jachtu, prywatnego odrzutowca, dobrych garniturów, drogich zegarków, wielkiej rezydencji i kilkunastu kobiet. Filozof i psycholog Erich From powiedziałby, że taki człowiek funkcjonuje według modusu posiadania, a nie bycia. Pozornie Andrew Tate może przez to wzbudzać u wielu poczucie zazdrości, ale w praktyce taka egzystencja jest zwyczajnie pusta i płytka.
#przegryw #filozofia #antykapitalizm #psychologia

Zaloguj się aby komentować
Kocham pączki.
#jedzenie #slodkijezu #tlustyczwartek #przegryw

Zaloguj się aby komentować
#hejto #przegryw #komputery #hacking Tak se myślę że się dzisiaj wezmę i zmienię

Zaloguj się aby komentować
Kilka słów o samotności bezwzględnej
W 1969 roku powstał film "The Cube" który opowiadał o człowieku uwięzionym w białym sześcianie z którego nie mógł wyjść. Co chwile spotykał on różnych, dziwnych ludzi którzy wchodzili do jego sześcianu, a potem wychodzili lecz on sam był skazany na przebywanie w tym osobliwym miejscu. Istnieje bardzo silna sugestia, że ten sześcian miał symbolizować ludzką świadomość. Nikt ostatecznie nie może wyjść poza samego siebie.
Jakiś czas temu pisałem o tym, że każdy jest bez wyjątku skazany na samotność. Nawiązywałem wtedy do konceptu Qualiów. Jest to określenie na subiektywne doświadczenia które doznaje każdy człowiek. Nikt nie ma wglądu w doświadczenia drugiego człowieka. Pod tym względem Leibniz miał racje i każdy jedynie jest samotną monadą wśród innych samotnych monad. Dlatego wszyscy ludzie są w pewnym sensie mi całkowicie obcy.
Uświadomienie sobie tego daje pewne poczucie ulgi. Nie muszę się martwić o brak poczucia bliskości bo wiem, że jest to uczucie zwyczajnie iluzoryczne. Lacan słusznie stwierdził, że gdy człowiek przejrzy niemożliwość osiągnięcia pożądanego obiektu to dostrzeże własną pustkę jednak ta pustka może być wyzwalająca.
#filozofia #psychologia #przegryw #depresja

@Al-3_x
Uświadomienie sobie tego daje pewne poczucie ulgi
i wolności. Nie trzeba już siebie ubierać w "słowa", bo akurat ktoś, gdzieś zrozumie nasze doświadczenia i będzie potrafił wejść w naszą skóre. Do tego pozwala to docenić ludzi którzy trwają przy nas mimo tego braku absolutnego zrozumienia naszego "ja".
Zaloguj się aby komentować
ja pi⁎⁎⁎⁎le ale bym sie napił spirytusu teraz #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Ehh brzuch coś ostanio za długo pobolewa, trzeba będzie się umówić na jakąś gastroskopie. Niestety to już ten wiek że wkładają ci rurki w różne otwory w ciele ehhhh #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le dlaczego nie moge byc autystycznym programistą albo innym zjebem który sobie po prostu siedzi i cos tam klepie czy co innego k⁎⁎wa robi jeździ ciezarówką tylko k⁎⁎wa musze pracować z ludzmi ja pi⁎⁎⁎⁎le k⁎⁎wa ja pi⁎⁎⁎⁎le za⁎⁎⁎ie sie kiedys przez nich #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj wpierdalam, bez liczenia kkcal, ale dużo białka i nie zawsze czysto. Dla resetu metabolizmu i dla psychiki #przegryw

Zaloguj się aby komentować
158 553 + 21 = 158 574
WYPRAWA POKOŁCHOZOWA DLA JEGO
Po ciężkich ostatnich dniach (stres i same kopy w d⁎⁎ę od życia) huop musiał odreagować. Już wczorajszy dzień zapowiadał ucieczkę do lasu, gdyż w drodze powrotnej zatrzymałem się i musiałem pochodzić po leśnej drodze. Dzisiaj natomiast korzystając z dnia, jakim jest niedziela, po skończeniu mojej morderczej 8h zmiany w #kolchoz miałem zamiar iść na rower. 8h upłynęło szybko i jak wróciłem, to przebrałem skiety i wskoczyłem na gruza.
Bardzo ciepła pogoda i lekki wiaterek smagający moje zakola sprawiły, że morda sama się cieszyła. Znowu miałem okazję pogadać sam do siebie jak przystało na obywatela Choroszczy. Odwiedziłem stary cmentarz Rzymiański oraz kilka innych miejscówek. 21km zrobiłem bardzo małym wysiłkiem, co mnie zaskoczyło, bo byłem po pracy, ale zmęczenia nie czułem w ogóle.
#rowerowyrownik #rower #przegryw #spierdotrip
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
Psychologia sfrustrowanego przegrywa
Pragnienie jest źródłem cierpienia. Wiedział to już Budda, a po nim chociażby Schopenhauer. Francuski psychoanalityk Lacan wprowadził pojęcie "obiektu małego a” jako przedmiotu który jest źródłem nieustannego pożądania i tęsknoty u człowieka. Może to być pogoń za bogactwem, władzą, sławą, a w tym przypadku nieosiągalnymi romantycznymi partnerami. Jednostka nieustannie goni za tymi przedmiotami, mając nadzieję, że przyniosą mu satysfakcję, której pragnie.
Obiekt ten jest pożądany, poszukiwany i o którym się nieustannie marzy, ale jego prawdziwa natura pozostaje nieuchwytna i na zawsze wymyka się z ludzkiego uścisku. Wiara jednak w to, że jest to coś co człowieka dopełni, spełni jego pragnienia i przyniesie wieczne szczęście pozostaje. Jak sugeruje Lacan, przedmiot sam w sobie nie jest kluczem do spełnienia; to samo pragnienie popycha do przodu. Pod tym względem "obiekt mały a" jest integralną częścią ludzkiej psychiki, ponieważ kształtuje pragnienia, fantazje i ostatecznie tożsamość.
Kobieta więc dla przegrywa jest właśnie czymś takim i dlatego przegrywowi tak trudno odrzucić koncept by kobiety nie pożądać. Gdyby się zdecydował na tak radykalny krok to odsłoniłby własną wewnętrzną pustkę. W końcu cała jego osobowość jest zbudowana by marzyć o jakieś szarej myszce która by go chciała. Sami to przyznają w dyskusji ze mną. Co drugi piszę mi, że bez partnerki to on nie ma na nic motywacji. Ktoś kto jest niewolnikiem własnego pragnienia nie ma zdolności do samostanowienia. Dlatego woli wybrać ciągłą frustracje niż zmierzenie się z możliwością egzystencji opartej na sobie samym. Brakuje mu do tego zwykłej odwagi.
#przegryw #blackpill #redpill #psychologia #filozofia

Zaloguj się aby komentować