Uważacie, ze Grealish w Evertonie to dobry ruch tego zawodnika czy krok wstecz?
Ja szanuje, ze nie do Arabów.
#Everton #manchestercity #premierleague

Uważacie, ze Grealish w Evertonie to dobry ruch tego zawodnika czy krok wstecz?
Ja szanuje, ze nie do Arabów.
#Everton #manchestercity #premierleague

Zaloguj się aby komentować
https://www.lfc.pl/93092/Oficjalnie:_Hugo_Ekitike_pi%C5%82karzem_Liverpoolu
Liverpool w tym oknie transferowym się nie zatrzymuje i dokłada kolejne wzmocnienie.
Ekitike to zawodnik jeszcze młody i nie jest wielką gwiazdą dającą gwarancję bramek ale za to dużo kosztował więc jest ryzyko że zostanie drugim Nunezem. Ale na rynku napastników jest posucha i Newcastle nie chce sprzedać Isaka który był chyba celem nr 1 a komputery na Anfield chyba wyrzuciły zielone wyniki analiz więc here we go.
Ciekawostka: Hugo jest piątym zawodnikiem The Reds w historii, którego nazwisko jest palindromem.
#sport #pilkanozna #premierleague #liverpoolfc #lfc

Zaloguj się aby komentować
Trochę się bujali, ale musiało się stać. Oba kluby wiedziały, że do transferu musi dojść, jedynie się łaskotały o warunki. Ciekawe, że teraz o sile ataków tak wielu klubów ligi będą decydowali Nordycy - Haaland, Isak, Gyokeres i oczywiście Hojlund.
#arsenal #premierleague #transfery


Zaloguj się aby komentować
No to Gyokeres w zasadzie deal done. Jak nie teraz to chyba już k⁎⁎wa nigdy #arsenal #premierleague #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Terminarz rozgrywek Premier Leauge w sezonie 2025/26.
#pilkanozna #mecz #premierleague
Zaloguj się aby komentować
Zobaczyłem zdjęcie Andre Onany z prezydentem Burkina Faso. Nie można się oprzeć, że pan prezydent wpisuje się w schemat
#pilkanozna #premierleague #manchesterunited #afryka #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Tottenham zatrudnił Thomasa Franka na stanowisku trenera.
#pilkanozna #tottenham #premierleague
https://www.tottenhamhotspur.com/news/2025/june/thomas-frank-joins-as-head-coach/
Zaloguj się aby komentować
Tymczasem dla odreagowania wiadomość ze świata prawdziwej piłki nożnej a nie tej parodii jaką serwuje nam Pzpn.
Liverpool dopina transfer Floriana Wirtza z Bayeru za rekordową zarówno dla klubu jak i całej ligi angielskiej kwotę.
#pilkanozna #premierleague #lfc #liverpool #bundesliga #bayer

Zaloguj się aby komentować
City w formie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#premierleague #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Widzę że Arsenalowi wyszedł Gambit Barceloński nawet

Zaloguj się aby komentować
Sezon #arsenal się skończył, bo to już w zasadzie bez większego znaczenia na którym skończą ligę, chyba że jakoś wypadną z LM, co chyba ma 0.1% szans. Ten sezon to był j⁎⁎⁎ny rollercoaster i niestety skończczył się rozjebaniem o ścianę.
Kilka elementów było pozytywnych, ale ogólnie słaby rok, mimo miejsca w LM. Na plus
Młodzież. Za takich zawodników jak MLS i Nwaneri nan wolnym rynku trzebaby dać morze kasy. A jeszcze widać, że do ekipy pukać będzie Dowman
Stałe Fragmenty Gry - coś co zawsze było słabą stroną teraz stało się najsilniejszą.
Wygrywanie z drużynami z ścisłej czołówki - wygralli z Realem, wygrali z City (tak, najsłabszym od lat)
Półfinał LM
Zawodnicy sprzedani w poprzednim oknie to był dobry deal
Natomiast minusy olbrzymie
Totalny brak siły w ataku. W tym roku to mają jakieś 20 goli mniej jak dwa lata temu (nie chce mi się sprawdzać ile dokładnie + jeszcze 3 mecze)
Wypuszczanie na potęge prowadzeń
Mecze z drużynami środka tabeli. Cały czas nie umieją grać przeciwko drużynom za dobrym na murowanie bramki 90 minut a za słabych na próbę gry jak równy z równym
Niestabilność formy - piękne mecze z Realem, by zaraz grać chujnie z WHU czy Bournemouth
Kolejne martwe dusze w drużynie. W opór zawodników miało marginalny udział - głównie przez kontuzje, ale co to zmienia. Ziny, Tomy, Tierney, Jorginho, White, Kalafior
Błyskawiczne odpadanie z krajowych pucharów
Forma Odegaarda. Dramat - nie wrócił po kontuzji. Wrócił jakiś zawodnik na poziomie Bodo/Glimt. Nie wiem czy zdrowie, czy taki wpływ pierwszego dziecka - ale grał po prostu jak cień siebie z poprzednich
Forma Saliby. Jak Kiwior odwala takie same błędy to j⁎⁎ią go 3x bardziej niż Francuza
Dobra, teraz dużo pytań co teraz - i moje prywyatne zdanie. Po pierwsze trzeba być debilem by zwalniać Artetę. Robią to głównie fani klubów, bo w lidze notują rekordowy dół, ale walą konia że może wygrają najsłabszą od lat LE (bo nie ma spadków drużyn z LM), lub fani drużyn co wydały albo 1.5mld w 5 lat lub 200mln w samo ostatnie okno - tylko fani Liverpoolu czy jakichś AV lub Newcastle mogą wg mnie mówić, że ich trenerzy robią lepszą robotę obecnie. Arteta wziął drużynę która nigdy nie wygrywała z drużynami TOP'6 a ma drużynę co nie przegrałal z nimi już dwa lata.
Co do składu - trzeba sporo zmienić. Konieczny napastnik, wiadomo. Ja jestem team Gyokeres (bo Isak nierealny), ale niech kupią kogokolwiek. Tak samo niech znajdą kogoś, kto może zastepować Odegaarda, bo obecnie nie ma Norwega to nie ma Arsenalu. Trzeba podjąć decyzję z Parteyem - przedłużać czy zastępować. Trzeba kupić rezerwową opcję do środka (Zubimendi?), rezerowy ŚO też - bo Gabriel i Saliba za dużo grają. Trzeba też przemyśleć lewe skrzydło - bo Trossard chimeryczny, a Martinelli też często znika. To będzie ciężkie lato dla nowego dyrektora sportowego, a hajs zarobiony na LM to wystarczy na może połowę potrzebnych wzmocnień.
#premierleague #ligamistrzow

@Ragnarokk za Odegarda na luzaku mógłby grac Nwanieri którego nominalną pozycją jest SPO a nie skrzydło, dla mnie to największy kryminał ze z PSG dostał tylko kilka minut w pierwszym meczu.
Co do całości to wiele z punktów które są na minus są spowodowane kontuzjami, których w tym sezonie mieliśmy prawie najwięcej w całej lidze (w porównaniu z Live który miał ich najmniej). Więc jak na takie trudności to i tak wynik ponad stan.
Generalnie z większością się zgadzam ale też jestem skłonny zaryzykować, że gdyby nie posypałby się w jednej chwili cały trzon drużyny to walczyliby o to mistrzostwo do ostatniej kolejki.
Saka - 19 opuszczonych meczów
Odegaard - 18 opuszczonych meczów
Martineli - 5 opuszczonych meczów
Havertz - 18 opuszczonych meczów
Jesus - 27 opuszczonych meczów
Gabriel - 15 opuszczonych meczów, kontuzja w kluczowym momencie
Calafiori - 10 opuszczonych meczów
Z City wypadł tylko Rodri i widzieliśmy co się działo
Widać, że są już zmęczeni i niestety zdemotywowani. I tak jestem dla nich pełen podziwu, że z takim składem doszli do półfinału ligi mistrzów i są na drugim miejscu. Kilka uzupełnień w lecie, tym bardziej, że mówi się o 300 mln i myślę, że w przyszłym sezonie powalczą o pełną pulę. O ile znowu nie stanie sie to samo co w tym sezonie a nowi zawodnicy chociaż kilka spotkań więcej zagrają niż Calafiori czy Timber po ich przyjsciach.
Rozochocili nas chłopacy i chwała im za to
Zaloguj się aby komentować
https://www.lfc.pl/92230/Liverpool_mistrzem_Anglii!
Dokonało się, Liverpool rozgramiając dzisiaj na Anfield Tottenham 5:1 zapewnił sobie dwudziesty tytuł mistrza Anglii, zrównując się z Manchesterem United i jednocześnie stając się najbardziej utytułowanym angielskim klubem, niezależnie od metodologii liczenia
#lfc #liverpoolfc #premierleague #pilkanozna
@aerthevist Nie, była jeszcze matematyczna szansa że Arsenal może ich dogonić, pod warunkiem że jedni wszystko wygrają do końca a drudzy wszystko przegrają. Oczywiście było to nieprawdopodobne ale nie niemożliwe, The Reds potrzebowali więc przynajmniej remisu ze Spurs żeby przypieczętować triumf i zrobili to w stylu godnym mistrza.
@bojowonastawionaowca Na pewno w tej chwili mają na to większe szanse niż będący w sporym kryzysie MU ale łatwo nie będzie. To jest Premier League, najtrudniejsza liga świata a chętnych do tytułu jest dużo. Wystarczy popatrzeć jaka walka jest teraz o miejsca premiujące awansem do Ligi Mistrzów, między miejscem 3. a 7. jest tylko 5 punktów różnicy i pewnie do ostatniej kolejki będzie wojna. A latem najbogatsze kluby pewnie znowu wydadzą setki milionów na wzmocnienia, Liverpool nie ma za właścicieli szejków szastających petrodolarami więc nie może im w tym dorównać.
Zaloguj się aby komentować
https://www.lfc.pl/92113/Oficjalnie-_Virgil_van_Dijk_z_nowym_kontraktem!
Po Salahu, kolejny zawodnik Liverpool FC podpisał przedłużenie kontraktu, tym razem obraońca Virgil van Dijk.
Ostatnim któremu kończy się umowa w czerwcu został Trent Alexander-Arnold ale on chyba odejdzie do Realu.
#sport #pilkanozna #premierleague #lfc
Przedłużył do 2027 z tygodniówką £400tys tygodniowo.
https://www.liverpool.com/liverpool-fc-news/features/virgil-van-dijks-liverpool-salary-31444641
Zaloguj się aby komentować
#pilkanozna #premierleague #manchesterunited #sport
Jestem ciekawy jakie leki przedawkowali ci, którzy projektowali nowy stadion MU.

Byłem na old Trafford i ni c⁎⁎ja żadnych drzew tam nie widziałem. Pełno betonu, a jak szedłem wzdłuż kanału, to miałem wrażenie że zaraz dostanę kosę od przypadkowego chava. Manchester też nie za przyjemny. Zaszczany i pełno bezdomnych, dzięki czemu wszystko wygląda depresyjnie. Za to mają kilka fajnych pubów
Zaloguj się aby komentować
FA Cup: Aston Villa - Cardiff City 2:0 (0:0)
Asensio 68' (asysta: Rashford)
Asensio 80' (asysta: Bailey)
Drugi dublet w szóstym meczu wypożyczonego z PSG Hiszpana.
Mateusz Gotówka poza kadrą, a Oliwier Zych na ławce.
#pilkanozna #premierleague #golgif

Zaloguj się aby komentować
Co się porobiło, że Fabiański stracił miejsce w składzie Młotów (ostatni mecz rozegrał w połowie stycznia)?
Alfons Aureola nauczył się w końcu bronić?
#premierleague #pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Oldham odpuszczam, bo niesmaczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #premierleague

Zaloguj się aby komentować
359 + 1 = 360
Tytuł: Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych historii o angielskim futbolu
Autor: Przemysław Rudzki
Kategoria: sport
Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog
Format: książka papierowa
Liczba stron: 390
Ocena: 6/10
"Zapiski z Królestwa" to książka, która mogła być świetnym źródłem anegdot i ciekawostek, ale niestety pozostawia pewien niedosyt.
Z jednej strony, historie są interesujące – autor zebrał wiele fascynujących opowieści o angielskim futbolu, pokazując mniej znane aspekty tej bogatej piłkarskiej kultury. Jednak problemem jest ich długość – każda z nich wydaje się zaledwie szkicem, który mógłby być znacznie bardziej rozwinięty. Zamiast wciągających narracji, dostajemy krótkie urywki, które ledwo zdążą zarysować temat, zanim przechodzą do kolejnej historii.
Dodatkowo, brak chronologii sprawia, że książkę trudno czytać płynnie. Skakanie między epokami i wątkami powoduje chaos i utrudnia zanurzenie się w historii angielskiej piłki nożnej jako całości. Niemniej, polecam wszystkim fanom ligi angielskiej.
#bookmeter #sport #pilkanozna #premierleague

Zaloguj się aby komentować
Lepszy Egipcjanin wygrał. Nie ma opcji by Liverpool nie dowiózł tego sezonu, a jak Salah nie dostanie ZP to będzie śmiech na sali - nie ma nikogo kto jest nawet blisko.
#pilkanozna #premierleague #mecz

Zaloguj się aby komentować