#perfumy Witam, zapraszam na rozbiórkę, moim zdaniem jednego z najlepszych zapachów od Bortnikoffa, a mianowicie Bortnikoff Sayat Nova – 21,6/ml
Zamówię, gdy zbiorą się deklaracje na 25ml Odlewam od 3ml, szkło 3, InPost mini 12 Pochodzenie olx

#perfumy Witam, zapraszam na rozbiórkę, moim zdaniem jednego z najlepszych zapachów od Bortnikoffa, a mianowicie Bortnikoff Sayat Nova – 21,6/ml
Zamówię, gdy zbiorą się deklaracje na 25ml Odlewam od 3ml, szkło 3, InPost mini 12 Pochodzenie olx

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#conaklaciewariacie
Czym się dzisiaj śmierdziele raczą? Mnie ostatnio intuicja przywiodła w kierunku cywetu, ale jakiego.... chyba najlepszy z jakim miałem styczność, a same perfumy zawierają kombinacje nut które ostatnio siedzą mi w głowie (delikatna zieleń i dymek). Cywet jednak jak na mój nos nie jest tu podany tak jak w ostatniej kolekcji, czyli ze nie jest jakiś taki laktonowo-mleczny, bardziej bym powiedział że słodkawo-cielesny. No i ten dymek to jest petarda, w punkt dosłownie jest tolutaj umieszczony - nie dominuje ale też nie jest gdzieś daleko że trzeba go szukać. Kiedyś mi pierwsze kilka godzin jakoś tak zbytnio się nie podobało, ale baza to poezja dla mojego nosa - teraz uwielbiam ten zapach w każdym calu co nie zdarza mi się często i nawet moje ulubione zapachy nie są dla mnie tak w 100% perfekcyjne.

@pomidorowazupa Royal Barn zacny aromacik też go uwielbiam.
Testuje dzisiaj Omnia Profumi - Ambra. Odskocznia od codzienności i reset nosa bo to nie mój ambrowo gesty lekko dymny klimat.
Wanilia, labdanum, kadzidło taki mocno uczęszczany temat i której marki bym takiego ambrowca nie testował to dla mnie zawsze jest to taki sam aromat.
@pomidorowazupa Royal Barn - zresztą jak i w moim mniemaniu większość Musk Collection - zasługuje na kontynuację. Przeogromny zapach.
Ja siedzę w kuchni i rozmyślam nad Siberian Musk od EO. Tylko, że wczoraj w tym miejscu robiłem test Apollonia od XJ i psiknąłem gdzieś w powietrze. Osiadło na lodówce, na jakichś papierkach, stole... I teraz mi tu j⁎⁎ie taką bazą tanich damskich perfum z kiosku z lat 90' - tzw białym piżmem. Próbuję czyścić; najbardziej osiadło na gumie od drzwi lodówki. Nie da się domyć, kurwi niemożliwie nudnym, brudnym ciałem kobiety. Wpadnie moja dziewczyna, zapyta i co jej powiem, że Apolonia wpadła na testy? No ja pi⁎⁎⁎⁎lę, zawsze tak jest, że jak się psiknę czymś, na co mnie nie stać i chcę w tym godzinkę pożyć, to albo jest pożar w Lidlu, albo lądują kosmici, albo przychodzi jakaś różowowłosa trans dziewczynka z WWF i reintrodukuje mi rysia z Estonii w moim mieszkaniu... K⁎⁎wa mać z tą lodówką.

Zaloguj się aby komentować
Mógłbym w sumie je wykorzystać, ale dobrze będzie je rzucić w dalszą drogę.
Mam do sprzedania zestaw sampli Maksim Perfumes.
W samplach zostało ok. 1.6 ml, oprócz Oud Indochine, którego wcześniej znałem i szanowałem, jest tam całość, czyli 2 ml. Brałem średnio po 4 do 6 psików, wiec można oszacować ilość pozostałych na bazie drugiego zdjęcia.
Całość sprzedam za 150 zł + KW,
Dla pełniejszego obrazu marki mogę odlać jeszcze L'Oud Marine (26zł/ml) i Bestia Sacra (19zł/ml) lub inne pozycje z niedzielnego straganu (min. 3ml).
#perfumy #stragan


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#conaklaciewariacie
Jaki zapach umila Wam dzis czas?
U mnie Mare Goticum od Bale Perfumes. Dla mnie najciekawszy zapach z naszego polskiego podworka, ktory mialem okazje poznac. Glowny skladnik, olej z bursztynu baltyckiego, zdawaloby sie o niekoniecznie przyjemnych walorach zapachowych bo pachnie jak smar, zostal tu uzyty bardzo umiejetnie. Nadaje ciezkosci ale jest ciekawie zbalansowany przez zielone, nieco rzeskie nuty. Alan wykonal tu swietna prace. Moj zdecydowany faworyt z serii bursztynowej.

Zaloguj się aby komentować
#perfumy Kupię Bortnikoff Sayat Nova, najlepiej ubytkowy flakon, ale rozważę każdą propozycję.

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Taka historia z aplikacja Ceneo i kodem 20apka

Zaloguj się aby komentować
Brać póki ciepłe ( ͡º ͜ʖ͡º) #perfumy
Sospiro Basso 98,5/100ml
630zł
Marrakech Imperial Atlas Wood 95,5/100ml
600zł

Zaloguj się aby komentować
Ale chodzi o różne perspektywy flakonu, prawda? PRAWDA?
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#stragan
Serce Pustyni Tauera i Vanille Havane
Tauer Au coeur du désert
Ilość widoczna na zdjęciu wyjściowo 50ml
Cena 500, z wliczonym paczkomatem inpost
Les Indemodables Vanille Havane
45/100ml
Cena 580z wliczonym paczkomatem inpost
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Nie jest to wiele, ale to uczciwe zapachy:
Jazeel Ghala 5 ml- 25 zł Kajal Alujain 9,5 ml- 30 zł Pana Dora Aqua de Dora 4,5 ml- 35 zł Svensk Parfym Prakt EDP 2 ml- 20 zł
i zestaw zapoznawczo-poruchawczy: Chanel Le Lion 1 ml- 10 zł Lorenzo Pazzaglia Artik Sea 1 ml- 10 zł Louis Vuitton Ombre Nomade 1 ml- 10 zł
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Cześć, chciałby ktoś może wziąć ode mnie Le Male Eau Fraiche Andre Edition ? Pojemność to 93/125ml. Zapaszek nie do kupienia, mam nadzieję że w miarę rozsądnie to wyceniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena: 210zł
Wysyłka: OLX (Paczkomat) albo po prostu sam Paczkomat
Odlewam również Amouage Interlude Man w cenie 6,3zł/ml, tak jak pisałem post wcześniej
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Panowie, po tyle to szkoda nie wziąć:
Nishane Fan Your Flames X - 100ml, nowe, folia, 520zł.
+kw inpost/dpd. Ewentualnie odbiór osobisty w Krakowie.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Areej-Le-Dore/Royal-Barn-91204.html
Odlewa ktoś, może ma odlewke już gotowa albo flaszki chce się pozbyć ewentualnie? @pedro_migo mi wspomniał o tym zapaszku i naszła mnie ochota przypomnienia go sobie
Zaloguj się aby komentować
#stragan
Sprzedam fajny szyperek i cytrusy czyli
Chypre Palatin jest pudełko
62/75ml 750 z wliczonym paczkomatem
Roja Burlington 1918 lekko odrapane pudełko
90/100ml
780 z wliczonym paczkomatem
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
#perfumy @stragan
LV Imagination
Ubytek do oceny własnej, pierwotnie 100ml, produkt bez boxa niestety
900zł z wysyłką inPost
Przez tę społeczność, która przepaliła mi styki, podjąłem decyzję o sprzedaży prozaicznego, nudnego pachnidła, teraz w głowie tylko oudowce, piżmowce i inne śmierdziele, taki już mój żywot, siatka kontaktów uniemożliwia mi aplikacje trywialnych aromatów xd....



Zaloguj się aby komentować
Poleca się na sprzedaż:
Marrakech Imperial Atlas Wood 95,5/100ml
600zł
Jest zielono i cytrusowo, parametry bardzo dobre ( ͡o ͜ʖ ͡o) #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry #perfumy , aura dzisiaj nie zachwyca ale nie ma się co poddawać, trzeba sobie pachnącym alkoholem czas umilić .
Pytam więc #conaklaciewariacie ?
U mnie dzisiaj w narodowej loterii perfumowej wygrał Arabian Blend - Jabal al Toubad(na zdjęciu na tle pokonanych kolegów z branży), zapach który niezmiennie cieszy, idealnie zbalansowany i o nienagannych parametrach, bogactwo nut sprawia że próba ich opisu w moim wykonaniu nie ma szans powodzenia, jednym słowem - polecanko.

@BND Jogi - Pardesi Maroke . Po nutkach myślałem że będzie całkiem inny, że typowa ghaliya a tu jednak Oud Maroke robi główną robotę. Otwarcie słone z ambry i zaczyna się ciemna jazda. Jest wilgotno, zbutwiałe drewno, lekko ziemiscie. Klimat jak w starej chłodnej krypcie lub wiekowym kościele ze starymi drewnianymi ławkami gdzie przez tysiąc lat paliły się kadzidła i jakieś lampy oliwne.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cena zestawu: 430zl plus kw
Poniżej lista:
-Meleg Birch Tar and Leather (4ml bez psika)
-Amouage Beach Hut (2,5ml)
- Guerlain Santal Royal (6ml)
- Amouage Interlude Black Iris (3ml)
- Giardino Benessere Salaria (5ml bez psika)
- Bortnikoff Sir Winston (3ml bez psika)
- Akdeniz Luxury Beverly Hills (2ml bez psika)
- Ensar Oud Tahitian Gardenia (niecałe 0,5ml)
- XJ Groove Xcape (2ml bez psika)
- Prin Varuek (2ml bez globala)
- Beaufort Vi Et Ermis (2ml bez psika)
- Amouage Search (2ml bez globala)
- Bortnikoff Mysterious Oud (2ml bez globala)
- Jinkoh Store Tobacco Noir (2ml bez globala)


Zaloguj się aby komentować