#perfumy
Nowe premiery od Amouage jeszcze w tym roku.
Oprócz wcześniej ogloszonego Sindbada, w planie są jeszcze poniższe:
https://scentadvice.com/remain-2025-amouage/
https://scentadvice.com/sequence-2025-amouage/
#perfumy
Nowe premiery od Amouage jeszcze w tym roku.
Oprócz wcześniej ogloszonego Sindbada, w planie są jeszcze poniższe:
https://scentadvice.com/remain-2025-amouage/
https://scentadvice.com/sequence-2025-amouage/
Zaloguj się aby komentować
Na zimne poranki poleca się dzisiaj jeden z najlepszych mainstreamów Dior Homme Intense.
Co tam dzisiaj na klacie macie, maść rozgrzewająca, czy jednak trochę ekstrawagancji?
#conaklaciewariacie #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Może ktoś chętny na zrobienie sobie miłego prezentu na początek weekendu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nishane Fan Your Flames X - 100ml, nowe, folia - 470zł.
Zapraszam!
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z szanownego grona ma polać jakieś kompozycje od Teone Reinthal, tudzież flakony ubytkowe na sprzedaż?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Siema Diorowcy, mam do sprzedania flaszke oraz zestaw odlewek
Flaszka: Dior Homme Eau de Men (100ml bez paru ml, wycofane, batch 2017)
Cena: 730zl plus kw
Zestaw odlewek z butikowej kolekcji Diora:
Ambre Nuit
Tobacolor
Bois D'Argent
Dekanty są o pojemności 10ml, ubytki do oceny.
Cena: 140zł plus kw
#perfumy



Zaloguj się aby komentować
Hej tagu #perfumy
Dopiełam listy więc już oficjalnie zaczynam zbierać chętnych na nietypową #rozbiorka
**Perfumowe kalendarze adwentowe** (。◕‿‿◕。)
Wiem wiem, wcześnie:) ale chwilę zajmie mi przygotowanie ich a lepiej, żeby były u Was wcześniej niż za późno, nie? :)
Forma podobna jak w poprzednich latach, może kojarzycie z portalu na w ;) W tym roku poza woreczkami i domkami mam superaśne pudełka :)). Do podejrzenia w tym wpisie na wypoku: https://wykop.pl/wpis/78785111/wpis
Nowość tegoroczna to kalendarz z zapachami męskimi :) więc dla każdego coś pachnącego( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkrety: 400zł/szt all in
Każdy z rodzajów:
- 23 zapachy po 3ml, średnio 2,5-3/ml - 1 miniatura - Forma kalendarza do wyboru (zdjęcia na priv): woreczki/torebki/domki/pudełka.
2-3 zapachy w każdej wersji można zamienić na pachnące świeczki/zapachy do samochodu do wyboru:)
W większości opakowań coś jeszcze można dołożyć jakbyście chcieli sobie rozbudować prezent (na przykład słodycze :)).
Oczywiście jeśli nie chcecie kalendarza a odlewki na prezent też nie ma problemu - zrobię świąteczne etykiety i ładnie zapakuję. Gotowe zestawy świąteczne będę jeszcze wrzucać ale jeśli chcecie już to też nie ma problemu:)
Hohoho(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#perfumy Sprzedam ubytkowy flakon Lorenzo Pazzglia Black Sea i odlewke Bale Perfumes Mare Goticum ( wyjściowo 3ml, psiknięta może 4-5 razy ) - cena za całość 350zł + kw

Zaloguj się aby komentować
#perfumy #sprzedam
Clive Christian Town and Country, okolo 45 ml, 800 zl
SHL Generation bez paru psikow, 370 zl
Francesca Bianchi Black Knight ok 95 ml, 700 zl
Guerlain Ideal Edt 150 ml, ubytek kilka globali, 300 zl
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Witam Szanowne grono najwspanialszej społeczności perfumowej na mapie Polski; przychodzę z zapytaniem #conaklaciewariacie, dzisiaj raczę się w oparach Bortnikoff Rich i jestem pozytywnie zaskoczony, nie jest to typowa kanoniczna pozycja Dimy, a bardziej skręt w kierunku współczesnych wypocin niszy dla mas, aczkolwiek sam zapach uzyskuje u mnie punkty.
Rich konotuje mi z Tomkiem Ombre Leather, z podbitym jaśminem, paczulą oraz bergamotką, a kontrastu nadaje oud w europejskim wydaniu, ze wszystkich dotychczasowych nowych wypustów marki, to właśnie ten najbardziej przypadł mi do gustu.
Miłego dnia Wam życzę.
zdj.Parfumo

Zaloguj się aby komentować
Odlałem troszkę i cena zmieniła sie na 820zł, zapraszam jakby ktos byl zainteresowany :)
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy Witam, przypominam o trwającej rozbiórce Bortnikoff Sayat Nova, brakuje tylko 14ml do rozebrania - https://www.hejto.pl/wpis/perfumy-witam-zapraszam-na-rozbiorke-moim-zdaniem-jednego-z-najlepszych-zapachow
Zaloguj się aby komentować
Filippo w tym roku jest wyjątkowo aktywny: była linia pogodowa, potem mało mnie interesujące pozycje Fango e Pesca, Pincett, Oceano Viola, a teraz takie trzy cudaki inspirowane tryptykiem Caravaggio
La lumière
głowa: bergamotka, szałwia muszkatołowa, bylica piołun
serce: geranium, paczula, goździk
baza: cywet, skóra, mech dębowy
Peinture d'homme
głowa: nasiona marchwi, kmin rzymski, cynamon
serce: kadzidło, cypriol, paczula
baza: ambrarome, mech dębowy, wanilia
Le divin
głowa: bergamotka, cynamon, bylica piołun
serce: róża, goździki, jaśmin
baza: drzewo cedrowe, skóra, piżmo
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Dzisiaj chcę Wam powiedzieć o krótkiej, ale tak naprawdę długiej historii z perfumami Perverso marki Baruti.
Przypomniałem sobie o nim dzisiaj rano otwierając oczy. Wraz tym jakże nieprzyjemnym w poniedziałki uczuciem przebudzenia się towarzyszył mi zapach Perverso. Niektórzy ludzie lubią długo utrzymujące się perfumy, ale ten zawodnik przebija wszelkie rekordy. Problem w tym, że zaaplikowałem go w piątek. Od tamtego dnia ciągle trzyma się skóry i ani myśli przestać. Dodatkowo, nieświadomy mocy tego chemicznego pierda, założyłem później kurtkę bez zmywania go z ręki i ta do dziś sztyni w przedpokoju. To były dwa małe psiki z sampelka, do cholery!
Zapach przypomina mi największe koszmary spod nosa Gualtieriego który lubuje się w radioaktywnej chemii. Twórca Perverso, Spyros Drosopoulos, zapewne poszedł odwiedzić go w swoim laboratorium i gdy ten po wielogodzinnej sesji warzenia tego syfu w kotłach poszedł się wyrzygać od nadmiaru 'dobroci' w powietrzu, Spyros posprzątał te rzygi, schował do słoiczka, wybrał wywar z trzech losowych kotłów i to wszystko naraz zmieszał.
Można powiedzieć że w tej całej mieszance czuć tylko prażone orzechy wzmocnione radioaktywnym Chemolanem 45. To nie pachnie, to po prostu j⁎⁎ie. Piramida jest chyba na pokaz, bo nie czuć tu nic innego, a do tego nie ma tu żadnej zmienności. Wszystko jest wielkim, nieociosanym, monolitycznem klocem i nie do końca wiem do kogo są kierowane te perfumy.
J⁎⁎ie to już na mnie od piątku, macie jakieś pomysły jak to z siebie zmyć? Jakiś kwas, może druciak?
Zapach: 1/10
Projekcja: 10/10
Trwałość: idź pan w c⁎⁎j
#perfumy

@Qtafonix przedwczoraj używałem ostrej chemii i mi ręce waliły i nie mogłem ich domyć za wszelką cenę, nawet proszku do prania próbowałem.
Wiesz co pomogło? Dwie rzeczy:
Jechałem autem, to wystawiłem rękę za szybę, a potem drugą. Zimne paluchy potem były, ale przewiało konkretnie i główny zapach w końcu zniknął. 10 minut wietrzenia na łapę.
Kupiłem kiedyś neutralizator zapachów (nie myl z odświeżaczem), bo czasem na klatce schodowej wali sąsiadem xD. Jest mega, mega mocny. Dosłownie mini psiknięcie na pół sekundy na łapy i ich wytarcie o siebie. Po tym został mały smrodek na nich ale on już w ciągu godziny wywietrzeje.
Zaloguj się aby komentować
Dawno nie wrzucałem #conaklaciewariacie, bo w sumie obecnie moje perfumy ograniczają sie do 3-4 flaszek ktore katuję na zmiane od dłuższego czasu. Dzisiaj bujam sie w obłokach mojego nowego nabytku czyli klasycznego Diora Homme EDT, a więc jest pudrowo, jest pyliście, jest irysowo i wbrew pozorom jest też dosyć świeżo
A u was co dziś na szyjach? #perfumy

L'Artisan Parfumeur - Haute Voltige i biorąc pod uwagę ocenę na fragrze 3.36, jestem jedną z nielicznych osób, którym się ten zapach podoba. "Smells like someone trying to cover up the stench of urine with perfume" napisał ktoś na parfumo. Dla mnie to połączenie kwiatów i iglaków, pachnie oryginalnie i tajemniczo.
Zaloguj się aby komentować
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam
Zaloguj się aby komentować
Co dziś na grzale?
Ja wylosowałem z kartonu Reminiscence Oud, no za⁎⁎⁎⁎ste to jest. Już po testach z próbki bardzo mi się spodobał, a gdy znalazłem ofertę na butlę, to zachowawczo wziąłem tylko odlewkę, obawiając się że już nie podoba mi się tak jak wcześniej. Jednak trzeba było wziąć cały flakon
#perfumy #conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
Uwaga!
Twój top 3 perfum szyprowych to?
U mnie:
Etruscan Water
Diaghilev
Chypre de Grand
#perfumy

@Qtafonix Nie jest to moja faworyzowana rodzina zapachów ale mam jak większość uber szypra
Bianchi miałem ale mnie zmeczyla swoją intensywnością mszaną dlatego sklaniam się ku takim szyprom z twistem jak
Ewentualnie takie pseudo szypry bez mchu ale pozostające w podobnej stylistyce
Zaloguj się aby komentować
#mililitry
#perfumy
Do rozlania mam trzy zapachy. Ze wzgledu na cene i roznorodnosc stylistyczna jest to wspaniala opcja zeby zaglebic sie w swiat artisanowych/rzemieslniczych zapachow i poglebic swoje horyzonty.
1. Royal Barn
2. Abi Roya*
3. Alas Purwo
W komentarzach wkleje opis kazdego zapachu.
*na zdjeciu mozna dostrzec delikatnie odprysniety naroznik. Tak flakon zostal wyslany prosto od prducenta, w opakowaniu nie bylo drobiken szkla a samo opakowanie jest w idealnej kondycji.
Odlewam od 2ml, choc w przypadku Royal Barn polecam brac piatki bo zapach ma potezne parametry i ta piatka wystarczy na bardzo bardzo dlugo (sam chcialem kupic odlewke, ale udalo sie dostac flakon w dobrej cenie wiec skorzystalem).
Pakowane bedzie w dekanty 2ml albo 5ml, ewentualnie zamowie 10ml albo wieksze jesli bedzie trzeba.
Wysylka za posrednictwem inpost (koszt wedlug cennika) - najchetniej wlasna etykieta, lecz nie jest to konieczne.

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#stragan
#sprzedam
Mala redukcja na poczet innych zakupow. Na sprzedaz polecaja sie nastepujace flaszki:
Ok. 6-7 ml / 25 ml
Cena: 430 PLN
Pierwsza wersja, trudna juz do dostania. Wlasnie udalo mi sie zlapac prawie pelna flaszke wiec ubytkowa puszczam w obieg.
brak pudełka
Ok. 16 ml / 25 ml
Cena: 800 PLN
Przyjemny, zielony oud w polaczeniu z kadzidlem i pieprzem. Jeden z lepszych zapachow od Tahy moim zdaniem.
34 ml /35 ml
Cena: 1350 PLN
Wysylka do doliczenia




Zaloguj się aby komentować