Napływ użytkowników przez ostatnie dni jest bardzo duży - jesteśmy wdzięczni za zaufanie, postaramy się Was nie zawieść.
Wspiera nas już 112 osób! Każdy patron otrzymuje przy nicku #pdk i jest na liście w zakładce "wspierający" - w niedalekiej przyszłości Patron będzie miał dużo więcej przywilejów niż te podane w prograch na Patronite.
Jeśli ktoś ma ochotę może nas wesprzeć na patronite i dołaczyć do #armiarogala: https://patronite.pl/hejto . Na pewno to pomoże w szybszym rozwoju Hejto i osiągnięciu celów na przyszłość - czyli całkowitemu poświęceniu się Hejto przez cały nasz zespół.
Wyprzedając pytania, które często zadajecie na Patronite są płatności - subskrypcje oraz jednorazowe wsparcie.
Jeśli chcecie pomóc w rozwoju lub macie jakiś pomysł na szybszy rozwój Hejto - zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej lub [email protected]
PS: Użytkownik @Atom zainspirował nas w tworzeniu grafiki ze swoimi petrorogalami
#propozycja CEO Hejto.pl @lubieplackijohn powinien wykupić reklamę za hajs z #patronite na głównej wykopu z treścią w stylu: Masz dosyć postępowania moderacji? Szukasz działających tagów? Nie akceptujesz propagandy wciskanej przez partię rządzącą? Zapraszamy na hejto.pl, serwis którego potrzebujesz i takie tam duperele.
Gwarantuję napływ ludzi w ilościach niezliczonych.
#armiarogala miała małe spowolnienie po przekroczeniu magicznej "setki patronów", ale z tego co widzę machina ruszyła i jest już nas rogalarzy aż 104!
Jako ciekawostkę wrzucam linię produkcyjną naszych rogali "HYSMX-600 Automatic Croissant Production Line" koszt takiej pięknej sztuki wacha się między 80k$ a 250k$. Pewnie koszt zależy od tego jak za⁎⁎⁎⁎sty będzie rogal na końcu linii.
Zapraszamy do dołączania wszystkie szalone mordki, które chcą jak każdy człownek #armiarogala aby Hejto mogło się rozwijać
Apropos rogali. Wczoraj pierwszy raz w życiu jadłem rogala marcińskiego. Przyleciał do mnie 8500 kilometrów z kraju przodków. Nie był pierwszej świeżości, ale i tak był za⁎⁎⁎⁎sty. Po co to piszę? Tak się złożyło, że tego samego dnia dostałem również drugiego rogala. Rogala, którego nie zjem. Rogala, który będzie mi przypominał, że bulę 5 zyla na rozwój tego serwisu.
Administracjo. Niech moja krwawica nie idzie na marne. Budujcie i banujcie. Jest to jedyne miejsce, w którym chce mi się coś pisać
Chcieliśmy Wam oficjalnie podziękować za wsparcie jakim nas obdarzyliście. Rozdaliśmy dziś setnego rogala! Cieszymy się, że zależy Wam na rozwoju tak jak nam i wiemy, że setki godzin spędzonych nad Hejto są dla kogoś a nie tylko dla nas samych.
Wiemy, że jesteśmy na początku drogi, póki co nie jesteśmy idealni - zawsze będą mniejsze i większe wpadki. Aktualnie kończymy aplikację Hejto - wkrótce możecie się spodziewać premiery.
Co spojrze to jest nas więcej, #armiarogala powiększa się.. 97 patronów to niezły wynik - śledze patronite to ostatnimi czasy w takim czasie jak Hejto nikt nie zdobył tylu patronów. Ciekawe ile będzie za rok, contentu jest stablinie coraz więcej tak jak stałych userów. Coś z tego będzie https://patronite.pl/hejto
Wincy rogali, potrzeba wincy rogali w #armiarogala. Na patronite @hejto jest już 94 patronów. Gratulacje jak będzie 100 to już pójdzie - założyłem społeczność Armia Rogala - bedzie miejsce do wrzucania statów Hejto odnośnie wsparcia i celów
o kurde, 90 patronów - gratulacje @hejto ! #armiarogala powieksza się. Jeszcze daleka troche, ale patrząc na patronite innych osób to potrzeba czasu a tu dopiero niecałe 2 tygodnie - bądźmy dobrej myśli. https://patronite.pl/hejto
Dzisiaj duże zmiany wizualne. Mamy nadzieje, że taki nowy i odświeżony wygląd portalu przypadnie Wam do gustu Oczywiście nie jest to ostateczna wersja, ale już nie mogliśmy się doczekać, żeby ją Wam pokazać.
Wraz ze zmianą wyglądu, Hejto wchodzi w nową erę. Czujemy, że z Waszą pomocą możemy stać się naprawdę rozpoznawalnym portalem społecznościowym. Z dnia na dzień dołączają do nas kolejne ciekawe osoby, dzieląc się swoimi przemyśleniami czy pasjami.
Aktualnie wciąż dopracowujemy aplikację mobilną, która będzie dostępna w niedługim czasie. Jednocześnie pracujemy nad kolejnymi aktualizacjami ułatwiającymi korzystanie z portalu.
Chcemy Wam również bardzo podziękować za wsparcie nas na Patronite - w #armiarogala jest już 82 Patronów! Jesteście wspaniali! Wielu z Was pisało, żebyśmy odpalili również opcję wsparcia za pomocą kryptowalut (BTC oraz ETH) - co też uczyniliśmy. Znajdziecie ją w nowym menu w zakładce "Wspierający".
Jeszcze raz dziękujemy, za Wasze wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszej społeczności!
Zespół Hejto
PS: Jeśli ktos nie ma jeszcze Rogala, prosimy napisać wiadomość prywatną na Patronite.
Jestem zajarany tym jaką społeczność tworzy Pal Hajs TV - wzajemny szacunek, brak tokstyczności, grupa ludzi, którzy potrafią się bawić. Wspomagają rozwój kanału na Patronite (1170 patronów 23 290 zł msc) - kanał ma już 10 lat (wrzucam link do 10 lecia).
Hejto ma szansę stworzyć coś jeszcze większego, ponieważ zrzesza ludzi o różnych zainteresowaniach - dyskusje, wino, wojna, lego, auta, IT itd. którzy chętni są dzielić się swoją pasją. Zaczynamy naszą przygodę, ale myśle, że mamy szanse stworzyć dobrą paczkę współpracującą z twórcami. Dla porównania Patronite Hejto aktualnie (77 patronów 956 zł msc).
Czym jest Pal Hajs TV?(źródło ich strona)
Internetowa, satyryczna telewizja, z którąWuWuniowystartował 26 września 2012 roku. Już na samym starcie ekipaPal Hajs TVdała się poznać z wyjątkowego poczucia humoru i dosyć nietypowego podejścia do relacjonowania rzeczywistości. Od ośmiu latPal Hajs TVsukcesywnie powiększa grono swoich odbiorców i może się pochwalić dużą i zaangażowaną widownią.
Na początku głównym tematem odcinków były z relacje z Hip Hopowych koncertów w całej Polsce (min. Tede, Zeus, Numer Raz, Abel, Dwa Sławy, Aloha Entertainment, Hill Records, NTK, TZZ, Termanology, Kłodzian, Skorup, Tomb i wiele innych). WuWuniowi udało się pokazać od zaplecza przygotowania techniczne, próby artystów i słynne bekstejdże. Relacje z koncertów okraszone ironicznym komentarzem, uwiodły rzesze widzów. Słynne wywiady z ludźmi stojącymi w kolejkach przed klubami, podczas których spożywają alkohol z ekipąPal Hajs TVstały się prawdziwym znakiem rozpoznawalnym. Także dzięki tej zwariowanej ekipie, każdy może co roku sprawdzić jak wyglądają słynne już urodziny Tedego w Mielnie.
Po pewnym czasie WuWunio postanowił jednak wyjść poza Hip Hopowe ramy i spróbować czegoś nowego. Na efekty nie trzeba było zbyt długo czekać i już w dwudziestym drugim odcinku mogliśmy zobaczyć relacje z łodzkiego Fashion Weeku. Zestawienie ze sobą skrajnie odmiennych środowisk, dało prawdziwą mieszankę wybuchową, która przyciągnęła nową widownię i nadała rozpędu całemu projektowi.
W Pal Hajs TV pojawili się też znani, internetowi celebryci, tacy jakTiger Bonzoz żonąKobrą,Bonus BGC,BodyChrist,Gracjan Roztocki,Sowa,Krzysztof Kononowicz,Sebastian Szwed,Lech Roch Pawlak,Daniel Magical, Marta Linkiewicz(najbardziej oddana fanka zespołu Rae Sremmurd) oraz dwie prawdziwe legendy polskiej sceny hip hopowej –Krzysztof KozakorazFazi. Program porusza także problemy socjologiczne, konfrontując z mieszkańcami w zabawnej sondzie ulicznej zdanie Bogusława Lindy, że „Łódź to miasto meneli”.
Lubię ich oglądać bo mają sporo ciekawych materiałów. Np głazy narzutowe w Polsce czy wielkie torfowiska ale fakt przeplatają to odcinkami z patogal MMA( chociaż WuWunio robi to z jajem) a jak widzę boneza to nawet nie oglądam. W większości odcinków operatorem jest Janczar człowiek który kręci dla okrasy a to gwarantuje niesamowite przebitki o fajne ujęcia.
Hejto idzie jak burza na tym Patronite juz 70 patronów. Gratulacje widać, że ludzie czują temat i też zależy im na rozwoju Hejto.
3 dni temu pisałem było 37 co się wydawało już sporo Wiadomo to kropla w morzu, ale jeśli będzie to się rozwijać jak rozwija to może być dobrze Tak trzymać.
@aquamen i @frasad jak dla mnie to wy wyglądacie jak typowe wykopki szukacie już nie powiem czego do tyłka... Wyluzujcie się na priv możecie się poklepać po plecach za wzajemne zrozumienie sytuacji
Ej, gdzie mój rogal bo nie moge się doczekać @hejto , rozumiem, że każdego ręcznie robicie potem do pieca i dopiero do usera bo dołączyć chce do #armiarogala bo widze to idzie jak burza jak 66 patronów już a ostatnio patrzylem to chyba było 42 , pewnie Hejto zostanie autorem tygodnia z tak szybko przybywającymi patronami, moze być ciekawie ( https://patronite.pl/hejto )
EDIT: #armiarogala WITAM! upiekli i przyznali, dzięki!
Chcielibyśmy Wam jeszcze raz podziękować za wsparcie - przez niecałe 3 dni dołączyło do nas aż 41 Patronów, którzy wspierają nas kwotą 540 zł miesięcznie, jesteście wspaniali.
Dzięki Wam, będziemy mogli coraz swobodniej kontynuuować pracę nad Hejto - tak, żeby docelowo każdy z Was miał miejsce do którego może wracać i czuć się dobrze. Nie nadążamy rozdawać rogali
Jeszcze raz dzięki, wkrótce nowe aktualizacje, nad którymi pracujemy (także aplikacją) i poprawiamy błędy na bieżąco, które zgłaszacie.
Powiadamian Was, że otrzymałem ROGALA ! Hell yeah:D Widze ze coraz więcej rogalowców już na https://patronite.pl/hejto bo 37 patronów jak dodawałem wpis wczoraj było chyba 27 :DD Nieźle Zakładam tag #armiarogala
Swoimi artykułami i wpisami wspieram Hejto jak mogę. 2 dni temu wrzucili info o Patronite - i już poszło gdzieś na dół pod nawałem wpisów - ja chłopaków od siebie wspomogłem, może nie jakaś wielka kwota, ale jak to sie mówi "grosz do grosza" - teraz czekam na ROGALa własnie @hejto gdzie mój rogal?
Daje link, może przydałaby się jakaś belka albo gdzieś tą informacja? Musimy to rozbujać jeśli chcemy aby Hejto się rozwijało.