Chłopaki robią dobrą robie, leci dobry przekaz wykorzystują sytuację swojego upośledzonego brata Wykopu Nie ważne co zrobi vikop to i tak będzie brudną pałą Orlenu
Polecam zostaćpatronemHejto (czyli dołączyć do armii rogala i mieć takiego soczystego kurosanta przy nicku) i stestować apkę - wątpie, że wykop to przebije. Jest PRZE ZA JE BI STA na Andka i IOS - ja testowałem na IOS, ma pare bugów, ale ficzery takie jak przeglądanie lewo prawo jak na Tinderze też jest #hejto #apka #testowanie #patronite
249 patronówChyba lubi Was więcej ludzi niż mnie tutaj
Podsumowując:
5zl miesięcznie 120 patronów
10zl miesięcznie 73 patronów
21zl miesięcznie 37 patronów
37zl miesięcznie 5 patronów
50zl miesięcznie 9 patronów
100zl miesięcznie 2 patronów
Reasumując liczna 2137 została sprytnie przemycona Punkt dla #hejto
Analizując dalej… wyżej wymienieni patroni dają łącznie 2932 miesięcznie
5x120=600
10x73=730
21x37=777
37x5=185
50x9=450
100x2=200 (to obliczyłam bez kalkulatora bo to duże liczby)
Zakładając, że patroni ze wsparcia 5zl, 10zl, 21zl miesięcznie przeszli by na wspieranie 37zl miesięcznie (wiem, że trzeba sobie odmówić paczki papierosów, lub 5 paczek czipsów, itp…)
Wynik wyglądał by tak
37x230=8510
50x9=450
100x2=200
Co daje 9160 miesięcznie
Dzięki temu mamy już 100% na utrzymanie naszego portalu i prawie 1/5, żeby chłopscy zapierniczyli na pełen etat
Przemyślcie to
Posłowie dla nie wtajemniczonych. Chłopaki jak się uda by ich zmusić na zapierniczanie na pełen etat i tak mają z tego grosze. Jeśli będzie 50k miesięcznie, to po opłaceniu serwera, podatków i zusu może im wyjdzie po 6k miesięcznie (oby) (plus prawne tematy itp. z którymi bedą musieli się zmierzyć za te pieniądze prowadząc taki portal)
Dlatego nie sugerujcie się liczbami tylko kupmy tych naszych niewolników #hejto, którzy będą ten portal utrzymywać i to oni bedą się martwić za nas
Jeśli ktoś jest takim jełopem jak ja i nie wspiera Hejto, bo pewnie kupa roboty z tym Patronite, to okazuje się, że tylko trzeba założyć konto i sobie normalnie można przelać blikiem równowartość okresu, na jaki chcemy wspierać xd
Trochę się przedłużyło więc zamiast wieczora pasuje bardziej niedzielna noc, ale cóż
Zaczynamy właśnie rozsyłać dostępy do testowej aplikacji Hejto Android oraz IOS wszystkim Patronom.
Dostęp otrzyma na chwilę obecną 225 patronów, link będzie wysyłany na maila z Patronite oraz na maila, który macie na Hejto. Tak, żeby mieć pewność, że każdy otrzyma swój dostęp.
Jeżeli nie otrzymacie dostępu - napiszcie wiadomość prywatną na Patronite lub na Hejto, będziemy rozwiązywać to na bieżąco.
Dziękujemy Patronom jesteście Wielcy! Jeśli chcesz dołączyć do naszego grona zapraszamy! https://patronite.pl/hejto
Wszystkie błędy i sugestie możecie zgłaszać na naszym Discordzie https://discord.gg/MYk3QcPJEU na kanale #testy-aplikacji
Jeśli lubisz muzykę elektroniczną inspirowaną klimatami sci-fi i retro, to zapraszam Cię do odkrywania ze mną nowych horyzontów. Jestem AM0k, producent muzyczny z Krakowa, który poprzez swoją twórczość pragnie zainspirować słuchaczy do marzeń i rozwijania wyobraźni.
Muzyka to moja pasja i misja. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie coś niezwykłego i jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia. Dlatego też, poprzez eksperymentowanie z dźwiękiem i ciągłe przekraczanie granic, chcę stworzyć uniwersum , które pozwoli słuchaczom odkryć coś nowego i niespodziewanego.
Muzyka jest jak sen - powinno się ją mieć przy sobie, aby móc iść dalej
- Ray Bradbury, "Fahrenheit 451"
Dlatego też uruchomiłem Patronite - platformę, która pozwoli mi rozwijać moje marzenia i twórczość z pomocą ludzi, którym moja muzyka również sprawia radość. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł poświęcić więcej czasu na tworzenie jeszcze lepszej muzyki i zrealizować swój największy cel - wydanie debiutanckiego albumu z promującym go video klipem.
Jako Patron otrzymasz w zamian wiele korzyści, takich jak dostęp do utworów i innych materiałów przed ich oficjalną premierą, możliwość uczestniczenia w live streamach, realny wpływ na wydawaną muzykę, możliwość udziału w procesie twórczym lub głosowania na utwory do następnej płyty, personalizowane podziękowania oraz unikalne gadżety.
Razem możemy przekraczać granice i odkrywać nowe horyzonty. Dołącz do mnie na Patronite i twórzmy uniwersum pełne nieograniczonych możliwości.
@AM0k_music Mniemam że zrobienie podkładu disco polo wprawionemu FLowcowi zajmuje jakieś 20 minut? Ja się kiedyś bawiłem FL Studio ale nie wyszedłem poza fazę zmieniania instrumentów w gotowych plikach Midi i kopiowaniu sekcji z tychże Na wykopie miałem tag mirkopolo gdzie pisałem teksty, ale nie miał kto muzy robić
@MarianoaItaliano W 20 min to jakiś szkic owszem natomiast jeżeli ma to być coś lepiej zrobionego to niezależnie od gatunku muzyki aranżacja, mix, sound design, layering i inne zajmują o wiele więcej czasu 'nawet' przy disco polo
@AM0k_music Nie no wiadomo że dopieszczanie swoje potrwa, ale ogólny szkic wyjdzie - a umówmy się jak masz dobry bit to potem tylko zmienisz dwa dropy, dodasz akordeon czy saksofon na jednej ze ścieżek czy coś i wychodzi kolejna piosenka, kto zna ''przeboje'' zespołu Mig wie o czym mówię, wszystko u nich brzmi tak samo od jakichś 5 lat niezależnie jaka to piosenka + jeszcze te powtarzalne do bólu teledyski, tylko że zamiast dyskoteki przebudowanej z kurzej fermy mamy plenery zagraniczne na Kanarach. Generalnie nie mam dobrej opinii o nowych przebojach tego gatunku, bo jak jeden artysta zacznie robić coś w danym stylu i się przyjmie to zaraz cała branża robi to samo, nie licząc jakiegoś tam topowego Zenka czy Marcina Millera.
Widzę dużo nowych osób dziś do nas dotarło, pozwolę sobie przypomnieć, że na złość wypokowi możecie wesprzeć Hejto na Patronite. Oby udało nam się tu razem stworzyć lepsze miejsce.
Umówmy się, 5/10zł miesięcznie nikogo nie zbawi, a możecie dostać fajnego rogala. Także piorunem na Patronite.
@mrfr ja wplacilem z góry 15zl na 3miesiaxe, podskocze wyżej jak będzie aplikacja. Pieniążki leżą na ulicy, trzeba się tylko schylic i wydać aplikacje, której pawelcziemu tak brakuje ❤️🔥
Ja wiem, że przy takim napływie nowych użytkowników aż korci by reklamować hejtowy patronite na każdym kroku, ale gdybym był "świeżakiem" na hejto.pl, to aktualna częstotliwość wpisów/komentarzy zachęcających do zostania patronem, byłaby dla mnie odpychająca. Niech może nowi użytkownicy najpierw przekonają się co do wartości naszej społeczności, a dopiero potem niech podejmą decyzję o wspieraniu, lub nie. Sporo już widziałem wpisów, gdzie ktoś przychodząc z wykopu wita się z nami w swoim pierwszym wpisie, a tu od razu jakaś persona z rogalem przy nicku pisze mu komentarz zachęcający do wpłat - gdzie tu logika?
Nie wątpię, że ludzie pracujący nad hejto potrzebują tej kasy jak powietrza, tym bardziej za brak reklam należy im się to jak psu buda ale niech to nie wygląda jak główne strony popularnych portali informacyjnych, gdzie od razu wyskakują pop-upy z hasłem: "dej".
Co do … patrze i nie wierze, jest już 137 patronów Armia Rogala powieksza sie w tempie błyskawicznym, chyba należy podziękować w imieniu społeczności Hejto - nie zastąpionemu Biaukowi i jego zespołowi ze stacji Orlen, za nie ocenione wsparcie konkurencji
nic tylko czekać jak wykop stanie sie tylko budą z tanimi hotdogami a Hejto portalem na miare naszych czasów licze na to i wspieram! https://patronite.pl/hejto
Podoba mi się hejto bo jest elementem takiego nurtu w sieci, który staje się ostatnio coraz silniejszy, a który polega na regularnym płaceniu za dostęp (tu: przez patronite). Daje to narzędzia wywierania wpływu uzytkownikom którzy płacą za rogala.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli: jak płacisz za YouTube premium to dalej YouTube jest w pozycji siły i wyświetla ci śmieci, byle jak najdłużej utrzymać cię na stronie i zwiększyć watchtime. Na każdej tego typu zarządzanej przez big tech platformie użytkownik nie może nawet liczyć na support.
Ale można zrobić inaczej. Znalazłem ostatnio wyszukiwarkę internetową za którą trzeba płacić. Ale jest za tym głębsza rozkmina: twórcy wyszukiwarki, która nie musi na siebie zarabiać reklamami i promowaniem niskiej jakości stron mogą się skupić na rozwijaniu po prostu jak najlepszej wyszukiwarki. A ponieważ to użytkownicy, a nie reklamodawcy opłacają pensje pracownikom tej firmy, to mogą z usługi zrezygnować jeżeli kierunek rozwoju im się nie spodoba. Nie namawiam nikogo na tę wyszukiwarkę, zwracam tylko uwagę na model biznesowy (2)
I ktoś złośliwy mógłby powiedzieć że nie warto płacić skoro jest inna wyszukiwarka za darmo. Jasne, tylko że z czegoś musi się ona utrzymać. Były skandale z ddg i z innymi alternatywami. Wydaje mi się że tak, jak stopniowo ludzie wracają do pisania na hostowanych przez siebie blogach i newsletterach żeby nie musieć polegać na zasięgach i łasce cenzorów portali społecznościowych,tak też za pewne fundamentalne usługi w internecie będziemy płacić. A darmowe odpowiedniki będą bardzo niskiej jakości. Oczywiście nie wszyscy wybiorą płatne wersje, ale taki pakiet startowy email+wyszukiwarka+storage+menadżer haseł wydaje się prawdopodobny przynajmniej dla tzw. power userow.
I ja chyba wolałbym zapłacić za taki pakiet, niż za kolejną subskrypcję netflixa czy disneya. Jednak więcej czasu dziennie szukam czegoś w Internecie niż oglądam seriale.