Czy słyszeliście o Brave Rewards? Gorąco polecam przyjrzeć się temu jako sposób na zarabianie więcej pieniędzy w sieci. Niech hejto.pl stanie się częścią tego innowacyjnego programu.
Czy mógłby ktoś oznaczyć admina albo osobę decydującą żeby się temu przyjżeli.
Prosiliście o dokładniejsze statystyki, więc o to i one. Podajemy wzrost z ostatnich 3 dni. Mimo dzisiejszych zawirowań chcemy Wam podziękować, że i tak nam kibicujecie i jesteście z nami.
Pracujemy nad funkcjonalnościami, które wypuścimy w weekend min:
blokowanie społeczności
nowe rozwiązania moderacyjne
podział Artykuły i znaleziska / Dyskusje (zgodnie z wynikami z ankiety z poprzedniej aktualizacji)
nowy ujednolicony wygląd znalezisk i artykułów
nowe preferencje (każdy użytkowników będzie mógł wybrać swoją stronę główną)
małe poprawki wizualne i techniczne, zgłaszane przez Was
Przy okazji dziękujemy za 613 patronów , osiągneliśmy pierwszy kamień milowy na naszym Patronite
Zachęcam wszystkich do wsparcia hejto na patronie. Patrząc na mój poprzedni wpis, który zebrał na ten moment już prawie 4200 piorunów widać, że społeczność się powiększa.
Dużo teraz jest dyskusji na temat treści i różnych zachowań. Nie zapomnijmy, że za tym wszystkim stoją ludzie, którzy poświęcają swój prywatny czas i pieniądze na stworzenie takiego miejsca w sieci.
Wesprzyj hejto nawet symbolicznym 5 czy 10zł miesięcznie. Nie jest to dużo. Efekt kuli śnieżnej spowoduje, że dzięki takiej poduszce finansowej będzie za co wprowadzać nasze wszystkie pomysły.
Jak nigdy wcześniej mam wrażenie, że tu społeczność ma wpływ na to jak wygląda portal, więc uszanujmy to i dajmy coś od siebie.
Daj pioruna żeby zwiększyć zasięg, by trafiło to do jak największej ilości osób!
Pykło 500 patronów #hejto. W takim tempie to niech ekipa hejto lepiej już składa wypo i szuka lokalu na siedzibe . Jeszcze wczoraj rano było nieco ponad 200.
Chcemy po raz kolejny podziękować wszystkim wspierającym za chęć w pomocy rozwoju Hejto oraz za wszystkie miłe słowa, które motywują nas do dalszego działania.
500 patronów było jeszcze całkiem niedawno dość odległym celem, a dzięki Wam udało się ten cel osiągnąć w 2 dni. Licznik patronów kręci się niesamowicie szybko. Jesteśmy w szoku jak wiele dla Was znaczy to miejsce i doceniamy szansę jaką nam dajecie.
No i cyk, wpadło parę złotóweczek przez Patronite. Liczę na wysoki poziom znalezisk i niski poziom lolcontentu
Przypomina mi się przejście z Digg na Reddit i rozwalenie Trójki na rzecz Radia Nowy Świat i 357. W obydwóch sytuacjach win-win. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez RNŚ i 357
Wypok żegnam, przez mariaż z Obajtkiem, totalna amatorka przy update i olanie programistów przy update API.