Naprawiłem punktowo odpryski lakieru, uff ale ulga bo ledwo starczyło farby.
Dziś moja ukochana część czyli malowanie uszczelek okien.
#modelarstwo I mini #offroad

Naprawiłem punktowo odpryski lakieru, uff ale ulga bo ledwo starczyło farby.
Dziś moja ukochana część czyli malowanie uszczelek okien.
#modelarstwo I mini #offroad

Zaloguj się aby komentować
Możecie mówić co chcecie. Że Freelander jest awaryjny, że brzydki, że zniszczył Camel Trophy, że to SUV (in fact)
Ale nic lepszego mi się nie trafiło w ostatnim czasie. Kocham nienawidzić to auto (° ͜ʖ °) Wiem, że jest dużo innych prawdziwych terenówek, ale to co odjebałem dzisiaj sam, jako żółtodziub na Hałdzie Murcki, sprawiło, że jeszcze bardziej wierzę w to auto. Szedł jak dzik. To auto prowadziło mnie, a nie ja jego. Nawet w momentach zwiątpienia, tylko wciskałem gaz, a on.... po prostu jechał. I nic się nie zepsuło, nic nie odpadło. Szedł naprzód, kopcił, gorące powietrze załamywało się nad maską, dymił, skrzypiał, gałęzie i kamienie go biły, woda się gotowała z kontaktem z gorącym silnikiem a on parł naprzód. A to przecież SUV! Dzielny mały Toster (° ͜ʖ °) Kocham motoryzację! I co z tego że na moim własnym, może niskim poziomie (° ͜ʖ °)
#motoryzacja #offroad #4x4 #ciekawostki #landrover





Zaloguj się aby komentować
Ostatnie 12 dni mnie meczy grypa pierwsze 7 się ledwo ruszałem a do teraz ledwo myślę. I skutkiem takiego niemyślenia jest uwalenie lakieru w składanym Jimny. Trzeba będzie wszystko zaczynać od poczatku...( ͠° ͟ʖ ͡°)
Na dodatek nie mogę odreagować biegańskiem bo jeszcze biorę antybiotyk ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#modelarstwo I mini #offroad

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy biwak LR zaliczony. Wybraliśmy się z okazji zmiany czasu. Dwie nocki pod namiotami, przeplatane lekki #offroad i włóczeniem się po skałach w Jurze Krakosko_Częstochoskiej. W piątek cudowna pogoda, w nocy też, z tej okazji sprawdzałem, czy da się spać w Landku w bagolu z rozłożoną tylną kanapą. Noooo.... da się, ale w rogala po przekątnej. Ja mam 180cm i tak było na styk z lekko ugiętymy kolanami. Natomiast na drugi dzień rozbiłem namiot i..... w nocy temp spadła do 6st (odczuwalna 0st) i zdechłem.... tzn zmarzłem na kość. Ale i tak jak zwykle na takich tripach było fajnie. Trochę się pojeździło po piaskach, trochę dziur, trochę tequili i jakieś dziwne nowe znajomości (° ͜ʖ °)
#4x4 #turystyka #slask #ciekawostki





Zaloguj się aby komentować
Na podnóżku w Jeepie jest napisane Sand, Snow, River i Rocks alfabetem Morse'a
#motoryzacja #ciekawostki #jeep #offroad #mors

Zaloguj się aby komentować
Jako prawdziwy off roadowiec zawsze te wszystkie gry terenowe mnie trochę odrzucały. Myślałem a co to za frajda. Aż do przedwczoraj jak wleciała promka na steam na mudrunera i snowrunera to pomyślałem kupię młodemu może go wciągnie. Wciągnęło starego.
I teraz siedzę i paczam tępo przez okno na swoje brudne i utytłane pajero bo mi smutno że buchankę wywróciłem i nie umiem postawić nazad co by robiło brum brum bo silnik zgasł i wyciągarka nie działa.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Polecam jak ktoś nie grał, zero ciśnienia i ładne odgłosy dzięciołów.
trochę #gownowpis troche #offroad ad bo zaraz siadam w realne i sobię jadę poupalać na home office ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

Zaloguj się aby komentować
Uwaga chciałbym każdego fana Off-road, Quadów, Motocykli terenowych, rowerów elektrycznych czy jazdy na terenowym hipopotamie poinformować że dzięki Dariuszowi który stworzył aplikację "Na Szlaku 4x4" może każdy z was korzystać z bazy 200 LEGALNYCH MIEJSC DO JAZDY W TERENIE w naszym kraju.
Aplikacja stworzona jest bez zamiaru komercjalizacji, jest spięta z profilem Wklejka4x4 na fejsie oraz niebawem będzie możliwość zakładania wspólnych grup wyjazdowych.
Do pobrania w na IOS/Androida
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.naszlaku4x4.mobile&hl=pl
https://apps.apple.com/pl/app/na-szlaku-4x4/id1630439173?l=pl
Niebawem dojdzie Przechyłomierz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wielu z was może kojarzyć mnie jako Tonari_Totoro z wykopu, tworzyłem tam Tag #mapy4x4 zawierający tylko legalne sprawdzone na geoportalu i na mapach ewidencyjnych, zagospodarowania, i wszelkich portalach listę legalnych miejsc do jazdy Terenówkami, Quadami, Motocyklami enduro. Odchodząc z wykopu dzięki pomocy @Klamra odezwał się właśnie do mnie Darek i dzięki temu każdy z was który jeździ lub chce zacząć jeździć terenowo może już bawić się legalnie bez obawy o bycie nazywanym "oraczem lasów"
Można zgłaszać także własne miejsca do jazdy które będą weryfikowane pod kątem legalności po czym zostaną dodane do bazy.
Zapraszam do pobrania i zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#offroad #motoryzacja #samochody #hobby #przygoda

@ja1234560 zdradzę Ci sekret, możesz wpisać Grzegorz Floryda i podać email [email protected] bo tego nie sprawdzam.
Za to będzie problem potem powiązać profil z Facebooka jak używasz wklejka4x4
A chodziło o to że ludzie pod imieniem i nazwiskiem się zachowują normalniej.
Kwestią także że Twoje dane widzi potencjalnie tylko grupa lokalna do której należysz Al o osoby które wołasz o pomoc przy wklejce
Telefon jest do celów wklejkowych.
Zaloguj się aby komentować
#jezdzilbym #samochody #motoryzacja #carboners #offroad

Zaloguj się aby komentować
Ostatnie naście dni mi się nic nie chciało, więc nadrabiałem wczoraj.
Suzuki Jimny dostalo kolor bazowy Ivory, przeschło więc wczoraj go spolerowałem przed położeniem finalnie bezbarwnego.
#modelarstwo I troszeczkę #offroad

Zaloguj się aby komentować
6058.33+ 4.35 = 6062.68
Dzisiaj krótko bo nie mogłem się skupić na bieganiu bo jadąc na miejsce przez stare tereny działkowców zerwałem mocowanie tłumika i ręcznego na jakimś wystającym pręcie zbrojeniowym czy innym gównie wyrzuconym przez działkowców na łąkę więc biegłem myśląc o tym czy mam tyle trytytek w aucie ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#sztafeta #bieganie no i trochę #offroad i #mechanikasamochodowa z użyciem 11 trytytek (° ͜ʖ °)


Zaloguj się aby komentować
Nieistniejąca już Wagonownia PKP Cargo Katowice Muchowiec. Dzisiaj można tam hasać sobie #offroad
Szkoda tego kompleksu, był bardzo klimatyczny i nawet rozległy. Wszystko zrównali z ziemią....
#urbex #fotografia #hdr #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj miałem piękny sen. Śniło mi się że mój leciwy Samuraj trafił na warsztat gdzie był cięty, gięty i motany po czym upalałem nim przez cały weekend. Robi się ciepło idzie wiosna więc udanego sezonu życzę wariaty
>Jeep, Patrol a może Toyota Nie! Tym razem będzie Zmota. koniec gdybania czas brać się do spawania. To będzie potwór do błota pożerania. Mechanik, blokady i mosty na zwolnicach. Teraz nie ma mowy o żadnych granicach. W tym potworze serce szybciej bije. Mam silnik z BMki i czuję, że żyję! A może się wyjedzie ta Zmota wszystko ma. A może się wyjedzie mechanik błoto pcha. A może się wyjedzie. Bo kto jak nie ja. A może się wyjedzie. Ten rajd wygrywam ja.
#offroad

Zaloguj się aby komentować
Szukam auta, którym w komforcie i prestiżu można polatać po błocie ( ͡º ͜ʖ͡º) Chodzi o samochód klasy SUV z dawnych lat, kiedy miały jeszcze co nieco wspólnego z terenówkami. Zastosowanie to w sumie bardziej turystyka offroadowa, ale byłoby spoko, gdyby na oponach AT radził sobie jako tako z błotem i piaskiem. Na myśli mam coś pokroju Mercedesa ML pierwszej lub drugiej generacji, Volkswagena Touarega a może jeszcze coś innego? W środku chciałbym mieć na bogato więc najlepiej segment E. Ktoś coś?
#samochody #motoryzacja #offroad #4x4

hmmmm stary ml spoko ale żeby on był komfortowy.... e nie no i 2,7 diesel i jego kultura pracy hmmm pozostawia wiele do życzenia. touareg to dłuższa historia swojego czasu tez na niego chorowałem ale tak to vw ale ceny części to jak za a8
Zaloguj się aby komentować
Moi drodzy chciałbym tradycyjnie (wcześniej organizowałem spędy na wykopie ) zaprosić chętnych na upalanie w błocku dla początkujących i zaawansowanych oraz ognisko w terenie z pieczeniem wiejskiej kiełbasy ze swiniobicia (mam około 3kg) wraz z wpieprzaniem burgerów robionych na drwach ( z użyciem żeliwnej paletnii) w niedzielę 12 lub 19.03 (termin do ustalenia jeśli znajdą się chętni)
Ognisko na szczycie hałdy w #katowice z legalnym wjazdem dla aut/moto/quad.
Miejsce do rozniecania ognia jest odpowiednio przygotowane, będzie zapewnione drewno,papierowe talerzyki, wrząca woda 1.5l, kiełbasa, mięso na burgery oraz keczup.
Wymagany patyk do nadziania kiełbasy, kubek, bułka oraz pojazd do jazdy w błocie.
W razie wklejki mam czym wyciągnąć wiec można trochę poszaleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś chętny?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#offroad #slask #4x4 no i #gotujzhejto ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy mikro trening odbył się solo
#offroad #4x4 #motoryzacja #landrover #katowice





Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Oto najbrzydsza terenówko-sedano-coupe-cabriolet świata, bez grama korozji w całkiem ładnym stanie
Suzuki Vitara X-90
#parkology #offroad #samochody


Zaloguj się aby komentować
Nowy ład... yyyy sorry, nowy wał (przedni) założony (° ͜ʖ °) Pierwotnie była do wymiany tylko jedna podpora wału, jednak po przygodach i wnioskach, że przegub wytrzyma najwyżej kilka tygodni, postanowiłem wymienić cały wał przedni.
O efektach prac nad tym Landkiem pisałem, wcześniej na wykopie, ale tam już z wiadomych przyczyn nie piszę.
Także ciąg dalszy jest tutaj. Na dzień dzisiejszy, cała mechanika jest opanowana. tzn. mam jeszcze sprzęgło z dwumasą do przełożenia (dzięki za pochytanie i nabicie kewlaru @Zly_Tonari ) ale postanowiłem to sprzęgło jeszcze dopalić, bo całkiem dobrze się trzyma. Jak tylko cieplej się zrobi, będzie czas na opanowanie elektryki (° ͜ʖ °)
#offroad #4x4 #landrover #motoryzacja #ciekawostki




@Jason_Stafford poszukaj sobie z IT/E/PT lub południowej FR RR Classica albo własnie P38 są tam śmiesznie tanie przez podatki. A wrażenie z jazdy P38 z 4.6 są jak z jazdy czołgiem ale na najwygodniejszej kanapie świata ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Miałem potem Disco 3 i przyjemność jeźdzenia 2mc RR sportem l320 po lifcie i żaden się nie umywa do p38
Zaloguj się aby komentować
4 część relacji z wyprawy mini Chińskim Jeep-em 50cm3 przez cały stan Utah (1000km+) do MOAB
https://www.youtube.com/watch?v=vXMBZzQy5c0
#offroad #hobby #usa
Zaloguj się aby komentować
Irytujący Historyk Wysłał pod Bachmut Tarpana Honkera prawie najgorszą terenówkę świata (Aro Rulez) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=MsYDzpSiGLw
Czy jeśli założyłbym zbiórkę z celem 12k na zakup przez Hejtowiczów kolejnej Honkero-Karetki celem przekazania do fundacji Historyka to jest tu ktoś chętny wspomóc?
Z kasą oczywiście nie ucieknę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Na wykopie organizowałem już udane zbiórki dla medyków z UA z batalionu Szpitalników. Sam także pomagałem prywatnie oraz jako firma.
Chętni dawać znać pod wpisem z potencjalnymi możliwościami żeby oszacować potencjał!
Auto o którym myślę jest do odbioru w AMW Olsztyn w cenie 12k.
Jeśli będzie zainteresowanie pisze do AMW negocjować cenę w poniedziałek rano, zawsze się lepiej zbiera 10 niż 12k
#wojna #irytujacyhistoryk #offroad #hejto

Zaloguj się aby komentować