Za Brodatym nie przepadam, ale nie można mu odmówić regularności w odcinkach.
Tym razem C66018W CADA Japanese Sushi Shop
https://www.youtube.com/watch?v=-Bl2Z36JHg4
#cada #nielego #recenzje
Za Brodatym nie przepadam, ale nie można mu odmówić regularności w odcinkach.
Tym razem C66018W CADA Japanese Sushi Shop
https://www.youtube.com/watch?v=-Bl2Z36JHg4
#cada #nielego #recenzje
Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Czas operacyjny 30,5h (dwie osoby)
Podstawa wysięgnika zrobiona. 3 silniki, jak zwykle kilkadziesiąt ptzekladni. Instrukcję od tego elementu widac inny chińczyk robił: uwzględnił kable, uchwyty na kable i opis w instrukcji.
Skończyliśmy pierwszy tom instrukcji i pierwszy karton z klockami.




Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #klocki
Jako że dzwig się kiedyś skończy to szukamy z Różową nowych klocków.
Które zamawiać?
Dzialajacy pinball czy patefon?


@Fishery na co się zdecydowałeś? Podoba mi się ten pinball i widzę że u majfrendow jest za lekko ponad 400zl. Nie mam doświadczen z klockami od nich wiec jakbyś się na niego decydował, to proszę daj znać czy instrukcja jest na tyle ogarnięta, że kumata 8-latka pod delikatnym nadzorem ojca sobie z tym poradzi. Lego składa bardzo dobrze no ale Ci mają eleganckie instrukcje.
Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Weekend, wiec trzeba brac się za robotę.
Podwozie skonczone, czas zabrać się za wysięgnik z całą infrastrukturę.

Zaloguj się aby komentować
Dziś porównanie 2 czołgów w tej samej skali plus historia udokumentowanego zwycięstwa tego maleństwa nad tym potworem
Dziś młody będzie przerabiał na działko 20mm
Tagi:
#cobi #czolgi #nielego #historia
W grze #worldoftanks #wot jest medal Orlika na cześć polskiego czołgisty.
W tym miejscu doszło do zwycięskiego pojedynku polskiej tankietki TKS-20 z 71 Dywizjonu P.WLK.BK dowodzonej przez plut. pchr. Edmunda Orlika z czołgiem niemieckim PKW III z 11 P.Panc. 1 DLek. dowodzonym przez por. księcia V. von Ratibor.
Z Wikipedii:




Zaloguj się aby komentować
Jeszcze jeden odrzut z najnowszego zakupu, który raczej z nami zostanie - platforma RC (IR) do autka. Nie wiem czy 1:1 klon lego. Myślałem, że niesprawny, ale po doczyszczeniu wylanych baterii ożył. Niestety w jedną stronę nie chciał skręcać. Myślałem, że chińska jakość i w środku zębatka faktycznie wykonania przy minimalnym udziale materiału, ale powód niedziałania był prozaiczny. Otóż z jednej strony napchało się krzu
Minusem jest brak klapki, przez co baterie wypadają, ale zabuduję to klockami bo od spodu można je przyczepić
#nielego #majsterkowanie #diy
>> #niepoprawnelego <<


Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Starczy na ten tydzień. Czas operacyjny 23,5h (dwie osoby: jedna szykuje klocki pod kolejne kroki, druga składa)
Zamontowanie siodła pod wysięgnik wymagało czterech rąk, stopy i języka. W skrócie: traf 8 pinani w pionie, złap 4 krzyżyki na bocznych podpora h, uważaj żeby dwa wały transmisyjne nie wypadły i włóż 4 piny poziomo. Jakieś pół h w dwie osoby. Podpory działają, pneumatyka działa. Jeździ, skręca.
Ogólne wrażenia:
Spasowanie wszystkiego świetne.
Instrukcja też daje radę (poza elektryką)
Tylko 3 razy cofaliśmy się ale tylko o parę kroków.
Wymaganie móżdżenia bardzo wysokie.



Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Kolejny kawałek ułożony. Instrukcja całkowicie milczy o układaniu przewodów. Jeszcze hydraulika jest pokazana, jednak o elektryce można zapomnieć.
Czas operacyjny 19h.



Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #childfree
To powinno rozwiązać problem "ciekawe kto Ci poda szklankę wody na starość??!"
Biere!

Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Starczy na dzisiaj. Wymęczyło nas totalnie.
Przetestowane systemy jazdy i skrętu.
Czas operacyjny 15h.




Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Trzy godzinki i wszystkie osie na miejscu.
Na 9 osi 7 jest skrętnych. Obecnie mam już obraz rozmiaru calosci.
Czas operacyjny 9h.

Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Zamiast slepić w instrukcję odpaliłem sobie ja na projektorze. O wiele wygodniej niż w wersji książkowej.

Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
No, idzie szybko. Juz krok 20 z 1580.
Ogólne pierwsze wrażenie: klocki perfekt. Wchodzą idealnie, dopasowanie na poziomie technic sprzed paru lat.
Instrukcja zaliczyła już pierwszy fakap: brak informacji że wężyki pneumatyczne należy dociąć. Generalnie fun spory: na zmianę z Różową jedno składa a drugie wyszukuje elementy.

Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking
Zaczynamy! Karton pierwszy z dwóch.
Instrukcja skromna, 300 stron (oczywiście cześć pierwsza) pierwsze 40 kroków to przetestowanie i oznakowane elektroniki.

Zaloguj się aby komentować
#nielego #technic #fisherysklada
I jest! Prezent od Różowej: 12 kilogramów klocków, 8,5k elementów. 20 silników, hydraulika i w ogóle za⁎⁎⁎⁎ście wielki dźwig!
W weekend myślę zaczniemy z Różową budowę. Będę starał się liczyć czas i raportować postępy.
Banana nie miałem, więc Różowa dla skali.

Zaloguj się aby komentować
#mouldking #nielego #klocki
Kobieta idealna, wie czego potrzebuje mężczyzna
Prezent od Różowej. Jaram się jak dzieciak i przebieram nogami kiedy przyjdzie...



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bracik mi kupił kiedyś chińskie klocki, w postaci granatnika (wtedy jak Szymczyk wy⁎⁎⁎ał se w ucho z głośnika).
Dzisiaj je złożyłem do kupy. Myślałem, że to będzie taka podróbka Lego, ale klocki są o wiele mniejsze niż Lego.
Oczywiście nie są tak "precyzyjne" jak Duńczyki, ale miałem całkiem niezłą zabawę z córą (° ͜ʖ °)
#ciekawostki #lego #nielego #militaria #budujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Pan chińczyk nie ma umiaru
#aliexpress #klocki #nielego #chinskiecuda


Zaloguj się aby komentować
Jak to jest, że złole w Star Wars są o wiele fajniejsi niż ci dobrzy?
#starwars #nielego #lego #aliexpress

Zaloguj się aby komentować