#lego #nielego
Młody ma już chyba więcej pojazdów niz ja przez całe dzieciństwo xd
Duplo nawet nie liczę

#lego #nielego
Młody ma już chyba więcej pojazdów niz ja przez całe dzieciństwo xd
Duplo nawet nie liczę

Zaloguj się aby komentować
Mam dla Was sporo nowości w ramach #niepoprawnelego, ale ciągle coś wynika co przesuwa premierę. Dziś na przykład bawiliśmy się trochę helikopterem (9396) i spalił się chiński zamiennik m-motor. Wygląda jak standardowy, najczęściej spotykany silniczek 9V, tylko z zębatką.
#niepoprawnelego #lego #nielego


Zaloguj się aby komentować
Blocki.
Trochę smutno mi to pisać, bo to ponoć polska firma, ale chyba jakieś górale ją prowadzą.
Jakość w skali 0-10? Tak mniej więcej 42, na minusie.
Absurdalne połączenia klocków, luźne klocki, fatalnie wydrukowana instrukcja, same instrukcje niejasne mimo, że zestaw na kilkadziesiąt klocków.
Parę zestawów już w życiu złożyłem. Zarówno oryginalnych, jak i lepszych czy gorszych podróbek. Te są najgorsze.
Zestaw kwiatków 1 8+ nie napsuł mi tyle krwi co traktor 60 klocków szacowany na 6+. Ze 4 razy rozpadł mi się w rękach. 3/4 zestawu wylądowało w śmietniku, bo według instrukcji miałoby wisieć na jednym studzie. No nie polecam.
Opona porwała się przy zakładaniu na felgę, ośki nie trzymają kół xD
Figurka podobnej jakości.
Dostępne m.in. w pepco i dealz, idealnie na wysokości wzroku czterolatka. Ilustracja losowego zestawu, mojego nawet nie ma na stronie, a ze śmietnika nie będę wygrzebywać.
#nielego

@RACO a żebyś wiedział. Gdyby było coś fajnego w zasięgu to bym kupił coś fajnego. Ja wiedziałem, że to syf jeszcze zanim postawiłem przy kasie - ale nie było żadnej sensownej alternatywy, a ja byłem zmęczony (e przeciwieństwie do młodego).
Mniej więcej te same pieniądze za klocek da się oryginalne lego dorwać xD

Zaloguj się aby komentować
Siema.Dzisiaj budujemy szwedzkiego Gripena. Minifig pilota jest ponownie bez nóg. Zauważyłem, że podczas składania klocki stawiają mniejszy opór przy łączeniu, ale nie wpływa to na trwałość złożonego zestawu - co jest na plus. Ponadto statecznik pionowy nie jest wsuwany na szynie jak było to dotychczas w myśliwcach, które wcześniej budowałem. Było trochę trudności z instalacją rakiet od strony podwozia.
Marka: COBI
Tematyka: Armed Forces
Numer Katalogowy: 5820
Nazwa: Saab JAS 39 Gripen E
Liczba Części: 480
Liczba Minifigurek: 1
Rok Premiery: 2022
#cobi #hobby #klocki #chwalesie #tworczoscwlasna #nielego





Zaloguj się aby komentować
#cobi czy Ty masz rozum i godność człowieka? 7 studów?!?
#heheszki #nielego

Zaloguj się aby komentować
Z wizytą w fabryce #cobi
Cieszy, że robią to na miejscu. Serio. Jedynym minusem są bomby prezentera.
https://www.youtube.com/watch?v=hJx3zTxaS7o
#nielego #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
A @Felonious_Gru ten walle tez przyszedl. U mnie klej sie nie przydal. Spoko sie skladalo.
#klocki #nielego #aliexpress




Zaloguj się aby komentować
#nielego prosto z temu.
F1 chyba merca, nie mam sił oklejać tego bo wszystkie klocki przyszly czorne. #klocki




Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Panie chińczyku nieeeee, ja już nie mam pieniędzy
#nielego

Zaloguj się aby komentować
#lego łapcie lego salon w Szanghaju.
#nielego
#cada
A w komentarzach wrzucę resztę cudowności.
W skrócie - lego nie ma szans
Ceny konkurencyjnych marek 4-5 razy mniejsze.





Zaloguj się aby komentować
https://cobi.pl/produkt/dr-br-03-steam-locomotive--water-crane---executive-edition,16712
#nielego #kolej #cobi
Fajne to
Zaloguj się aby komentować
A sluban to jak z jakością stoi?
#nielego

Zaloguj się aby komentować
#nielego
Miasto Suzhou też ma własną serię klocków.



Zaloguj się aby komentować
Byłem dzisiaj w supermarkecie. Ale tam cuda widziałem
#cada #nielego



Zaloguj się aby komentować
Zawsze lubiłem Skyrim. Może kupić?
#heheszki #nielego #temu

Zaloguj się aby komentować
Niesamowite jest to, ze jak żona kupi #lego młodemu i się rozpada, to wina tego, że jest jeszcze za mały (5+ zestaw dla prawieżeczterolatka), a jak ja kupię #nielego i się rozpada, to już wina moich głupich pseudooszczędności (zestaw 8+, o którym młody marzył od kilkunastu tygodni).
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
Stary chłop sobie klocki złożył 🤣
Chyba średnio mogę polecić, bo woreczki nijak się miały do instrukcji i przypominało to bardziej układanie puzzli, gdy masz wszystkie przed sobą i musisz znaleźć ten 1 klocek.
PS. Tak, dobrze widzicie, na zdjęciu z okładką widać, że 2 klocki zamiast czarne przyszły szare. Po włożeniu book nooka miedzy książki nie będzie tego widać ;)
Podróba #10351 z 1359 elementami, Cena - 190zł
#nielego #sherlockholmes #booknook #ksiazki





Zaloguj się aby komentować
#nielego
Odkryłem kolejne dwie firmy z klockami
Jedną w zakazanym mieście. Łatwo poznać które to klocki. A drugą w pięknym mieście Xi'an na targowej ulicy przy najstarszym/największym/jedynym otwartym na turystykę meczecie w Chinach.



Zaloguj się aby komentować