Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #mouldking #nielego Jako iż mould King 17008 okazał się modelem "patrz i nie dotykaj" ostatecznie został rozebrany, posortowany i czekał na lepsze czasy. A jako że na rekonwalescencji mi się nudzi, właśnie nastały lepsze czasy. Tym razem powstanie Grove GMK7550 o deklarowanym udźwigu 2kg. Nowy model wymaga o około 3,5k mniej cześć więc powinno się udać bez dokupywania. W razie czego mam zapasy z innych modeli.



Zaloguj się aby komentować
Co prawda Mati wczoraj złożył połowe (mi zabrakło weny) ale moge powiedziec ze zestaw jest super. Instrukcja o tym nie mowi ale klocki sa w 8 workach i dziala to tak ze schodza one po kolei (koncza sie klocki, orwierasz nastepny). Klocki zgodne z systemem ale ciut cieżko wchodza. No to czekamy do stycznia na premiere oryginału. Polecam, obecna cena 46 zł.
Link: https://share.temu.com/GsAJRo1ZFfB
#nielego #cybulionjestinny





Zaloguj się aby komentować
Ueaga, święta idą xD
#heheszki #nielego

Zaloguj się aby komentować
1.01.2026 ma premiere lego speed champions z deloreanem. Chińczyki ich ubiegli i rzucili podróbe już teraz. Zobaczymy co z tego wyjdzie . #nielego #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
Jedna z fajnych rzeczy nowego mieszkania jest składanie nowych mebli

@Endrevoir jakąś tam jedną szafeczkę to sobie można raz na jakiś czas złożyć, ale ja po składaniu kuchni mam dość na dłuższy czas. Jasne, można było wziąć usługę składania, ale za te 5k (bo na tyle w Ikea wycenili montaż) to jednak postanowiłem się poświęcić, a nie chciałem brać jakichś przypadkowych "specjalistów" z olx
@Endrevoir no nie, to nie był jeden dzień, coś koło tygodnia nie licząc pierdelencji, którą już kończyłem w trakcie użytkowania (cokół, zaślepki...). Fizycznie chyba samemu niemożliwe w 1 dzeń. Ekipa z Ikea niby to tak ogarnia, ale ich kilku przyjeżdża no i mają wprawę. Z resztą robiłem to po pracy. Same konstrukcje szafek i zamocowanie ich do ścian to były 2-3 dni (całą jedna ściana zabudowana pod sufit). Potem blaty, montaż płyty i zlewu, półki, szuflady, fronty, regulacje... A najbardziej wkurzająca rzecz to było zrywanie folii z frontów. Rwało się to kurestwo, boki też były oklejone, jakieś małe kawałki pozostawały, trzeba było nożykiem wycinać, ehh.
Zaloguj się aby komentować
Temu chyba sobie robi dyskretne podśmiechujki z zestawu #lego https://brickset.com/sets/10264-1/Corner-Garage
#nielego

Ciekawe czy żółte fiutki zapłaciły autorowi MOCa...
EDIT:
Poddobno mają
https://rebrickable.com/mocs/MOC-66422/SugarBricks/corner-garage-apocalypse-version/#comments
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy było w sklepach Dealz fajne promki na płytki i na starą drogę do lego city. Podróby,ale pasują :].
#lego #dealz #nielego



Zaloguj się aby komentować
O, #cada wymyśliła rozgałęźnik do portów. Coś czego brakuje w #lego powered up. Niestety systemy nie są kompatybilne
Numer części: JV9080 extender hub
https://www.hobbyco.net/cada/cada-power-packs/cada-power-upgrade-kit-pro-d021--003
#nielego

@PanNiepoprawny https://pv-productions.com/product/powered-up-splitter-cable
Ciekawe, ile elektroniki siedzi w środku
Zaloguj się aby komentować
#lego #nielego wtf z tymi ryncyma? Raz do roku robię porządek w legokocu i wszędzie ręce znajduje..
Creepy

Zaloguj się aby komentować
#owcaspam #fisherysklada #nielego Klockowa @bojowonastawionaowca Uwaga, w komentarzu treści drastyczne

Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #mouldking #nielego #ai #chatgpt
Dej mnie pan tych legów ze dwa wiadra! Niestety dźwig nie mieści się w 20l wiadrze. 1/3 została. Cóż, od jutra Ruda zostanie kopciuszkiem 21 wieku i będzie siedziała i sortowała tą hałdę Tak w ogóle czy któraś sztuczna inteligencja jest w stanie wyprodukować instrukcję składania modelu na przykładzie podajemy co nas interesuje, ilości klocków, rodzaj? Zapewne nie :(

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #mouldking #nielego A w sumie #fisheryrozklada Ostateczne rozwiązanie kwestii dzwigowej. Liebherr ltm 11200 w trakcie rozbiórki. Znaleźliśmy parę fajnych MOC więc zapewne klocki szybko się zużyją.

Zaloguj się aby komentować
Zmiana aranżu półki. Sokolik wraca na salony. #nielego #cybulionjestinny




Zaloguj się aby komentować
#nielego @PanNiepoprawny
Klocki polowy wielkosci lego, instrukcja dobra, od cholery zostalo luzakow. Chyba 60 pln. Chinczyk dał rade, nic sie nie rozpada.
Producent Yes Brick, model 2164 Camera ZYXT5
No spoko, to juz drugi aparat od nich i znow mam fun ze składania.






Zaloguj się aby komentować
Zrobilbym streama ale komputer dalej kaput #cybulionstreamuje #nielego
Chyba ze chcecie z telefonu?


@zjadacz_cebuli a tego nie wiedza najstarsi gorale. Obstawiam dysk systemowy. Nie mam narazie jak zrobic sobie linuxa live usb, chyba ze da sie zrobic to z telefonu. Generalnie pendrive z windowsem sie nie chce wbootowac. Komp tez staje na momencie gdy drugi raz powinien odczytac usb podczas pobudki.
Zaloguj się aby komentować
#fisherysklada #nielego #mouldking I trzeci z duzych zestawów mouldkinga. 17015. O dziwo najprzyjemniejszy do składania mimo powtarzalnych elementów. Poza tym najstabilniejszy. 4300 klocków za pińcet złotych to moim zdaniem dobry deal. Warto uwzględnić miejsce na tego klamota: Wysokość 2.1m wyklucza raczej postawienie go na półce. W sumie od czasu 17008 nazbierało się nam w chacie jakieś 24000 klocków... Ruda dla skali, tym razem zadbałem żeby Ci bardziej purytańscy nie czuli się zaklopotani.

Zaloguj się aby komentować
Poszło od razu jako prezent typu "bez okazji".
Dostałem feedback, że fajnie się składało, dobre spasowanie, i ogólnie też fajny.
#nielego
54zł w tym sklepie, po trzech miesiącach oczywiście już niedostępny xD
MINISO Building Blocks Store

Zaloguj się aby komentować