Remiza ukonczona, kleju poszło sporo xD
#nielego


Remiza ukonczona, kleju poszło sporo xD
#nielego


Zaloguj się aby komentować
Mmmm, chińska zupka
#gotujzhejto #nielego

Zaloguj się aby komentować
#nielego remiza strażacka
Jakość: XD/10
Na razie złożyłem jeden wóz.
Niestety przy probie prostowania ramienia połamałem jeden klocek, ukradłem podobny z jednej z wyscigówek.
Spasowanie takiese, szczególnie uciążliwe jest zbyt ciasne spasowanie w siłownikach. Musiałem psiknąć spray silikonowy żeby w ogóle działało.
Jako, że zestaw 6+, a idzie dla trzylatka, to tym razem klej poszedł na bogato. Nieco zmieniłem też projekt.
Długie elementy i duże płyty bardzo ucierpiały na braku pudełka.
Na plus bardzo dobrze wykonane koła i ośki kół



Zaloguj się aby komentować
Witam ponownie. Tym razem trochę skromniejsze video z Golfikiem
Marka: COBI
Tematyka: Samochody
Numer Katalogowy: 24524
Nazwa: Volkswagen Golf GTI (1976-1983)
Liczba Części: 68
Liczba Minifigurek: 0
Rok Premiery: 2025
https://youtu.be/ESsnUnHD5Hk?feature=shared
#cobi #hobby #klocki #chwalesie #tworczoscwlasna #nielego





Zaloguj się aby komentować
#nielego
Mini zestawik wall-e za 13zl.
Oczywiście projekt kradziony z rebrickables. Niektóre elementy współpracujące z ośkami byly za ciasne, niektóre za luźne. Naciągane 7/10




Zaloguj się aby komentować
#nielego tempo odpadania klocków też standardowe .
Zielony i czerwony nie należą do zestawu

Zaloguj się aby komentować
#nielego "wielka laweta"
Składałem używając instrukcji w appce od lego, zestaw 60408.
9/10, torebki mają inną numerację niż oryginał.
Na zdjęciach nie ma lawety, bo dzisiaj dopiero skończyłem, a zdjęcie wczorajsze xD
Spasowanie dobre, jeden klocek różnił się kształtem od oryginału, ale nie ma to wpływu - bardziej plaski profil nadkola, w zasadzie to mi się nawet bardziej podoba.
Naklejki są, ale mam krzywe oko to do naklejenia zatrudnie żonę
Czemu kupiłem podróbkę? Jakościowo nie odbiega od oryginału, a nie będzie mi szkoda pokleic elementów, które będą młodemu odpadały.
Niestety szkrab ma trzy lata, a fascynuje się zestawami 7+ xD
Cena niecałe 120zł, przy cenie oryginalnego ok.300zł (cena katalogowa 429zł)


Oryginalny:
https://promoklocki.pl/lego-city-60408-laweta-z-samochodami-sportowymi-p22933
Nielego:
https://a.aliexpress.com/\_EImW4yi
Już 150, a nie 120 xD
Może TEMU ma taniej, ale ja na ten zakupowy tiktok się nie zapuszczam

Zaloguj się aby komentować
BWP-1 prosto z konserwacji. Premiera jesienią.
https://x.com/COBI\_Bricks/status/1950859791682646335
#lego #nielego #cobi


@entropy_ Jeździłem takim w woju. Jako dowódca drużyny siedziałem w wieży. Niesamowite jest uczucie kiedy 60-tonowy pojazd jedzie przez wyboiste pole, poprzez krzaki i drzewka, a ty widzisz to wszystko z góry. Byłem też odpowiedzialny za napierdalanie z karabinu maszynowego, aczkolwiek tylko ślepakami i nie do ludzi, więc pozostał pewien niedosyt.
Zaloguj się aby komentować
Dziś do #niepoprawnelego dołącza +15kg.. 11kg klocków + 4kg instrukcji do nich. Wśród nich są na pewno dwa zestawy #nielego (Clementoni). Reszta to raczej klocki #lego
Wyczaiłem, że ktoś wystawił 20zł/kg lego i dopisał Boost. Chwyciłem za telefon i tym kimś okazała się sympatyczna mamuśka, która sprzątała dom po dzieciach
Wśród zestawów są mniej lub bardziej kompletne:
42095 Remote-Controlled Stunt Racer
60139 Mobile Command Centre - to na części, bo już mamy dwa komplety
60214 Burger Bar Fire Rescue - to na części, bo już mamy dwa komplety
60207 Sky Police Drone Chase - to chyba mamy
76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 Car & Jaguar I-PACE eTROPHY
Tego to raczej nie ma:
I dwa sety na które najbardziej liczę:
Jak zaznaczyłem - nie mam pewności czy to wszystko się uda odbudować, ale samo Boost jest wart więcej niż całość. Cena 250zł za wszystko.. bo dopłaciłem 3 dyszki za silniki Boost
Celem jest przywrócenie jak największej liczby zestawów z wyjątkiem tych, które już mamy i niech dzieci układajo. Póki co jestem tym przytłoczony.
P.S. to nie moja wina że wystawiają takie okazje.




Zaloguj się aby komentować
4/10
Bajzel w torebkach, slabe rozwiązania konstrukcyjne, fatalnie wykonane kółka i ośki.
Niektóre elementy wypadałoby skleić, ale już od koniec młody zmienił zdanie, że woli karetkę a nie śmigłowiec, więc będę składał od nowa.
Spasowanie elementów ok.
#nielego



Zaloguj się aby komentować
Nie mam siły dzisiaj składać, tylko jednego MOCa na szybkości pyknąłem.
Klocki jak klocki, jakość lepsza niż z Sinsay, ale projektowi ewidentnie przydałaby się ośka do wciśnięcia w srodek, bo 15 sztuk klocka 2x2 jeden na drugim jest dość delikatne.
Jutro może dopasuję wykałaczkę albo coś.
#nielego

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@NiebieskiSzpadelNihilizmu
I just found this on AliExpress:
64,44zł | 1580+Pcs 1:10 Assembled Building Blocks Compatible 42096 Remote Control Car Motor Or LED Lights Sport Model MOC Toy Adults Gifts
https://a.aliexpress.com/\_EyiZO26
52zł dałem kiedyś
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wierzyłem, ale jednak czołg jest kompletny. Jest to zestaw:
Instrukcję też fajnie udostępniają.
Konstrukcje #cobi charakteryzują ciekawe techniki budowania - inne od lego i tu je widać.
Cobi na prawdę podgoniło z jakością klocków.
(ten element ze zdjęć też już znalazł swoje miejsce, a figurka chyba nie jest z tego zestawu)
https://cobi.eu/instructions/ww2/2717-cobi/
#nielego #niepoprawnelego


Zaloguj się aby komentować
Dziś w #niepoprawnelego jak zwykle wpada tanie #lego i #nielego :
Zestaw sterowania #cada : serwo, szybki silnik, światła, akumulator 4 kanałowy, pilot. 100zł
Dwa ori pudełka z zestawami classic. Część woreczków nieotwarta. W zestawia znalazł się tez czołg #cobi , trochę policji z serii City, śmieciarka 60220 oraz jeden zestaw lego creator. Lego było 2kg. 75zł.



Zaloguj się aby komentować
25 pln na temu.
https://share.temu.com/R4TJgkW3SqA
300 klockow w tej cenie? I to klockow z systemu! Yeah.
Fajnie sie skladalo, musialem uzyc jednak dodatkowych technik montażu bo slabo to chinczyk wymyslil. Ale od czego jest kropelka... XD
#nielego #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
Okazalo sie ze sie poddaliśmy... 2 strony przed koncem. XD
Dosc klockow narazie, lacznie 12h na zbudowanie takiego malenstwa to przesada. Nie polecam niestety. Spasowanie hujowe, instrukcja slaba, trzeba liczyc koszt kleju.
#nielego #cybulionjestinny



Zaloguj się aby komentować
Odzyskalem klocki. Utracilem jeden klocek. Moze dzis siade sam i skoncze go skladać
#nielego #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
LINK:
https://youtube.com/live/xvGxSg57quU?feature=share
START: 17:00
Baraddur final, rozwiązanie rozdajo, czytanie poezji. a co z tego wyjdzie to sie okaże
#cybulionstreamuje #cybulionjestinny #nielego #stream

Zaloguj się aby komentować