https://www.youtube.com/watch?v=4Uym2fa1R5g
#polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #heheszki
https://www.youtube.com/watch?v=4Uym2fa1R5g
#polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Czemu prawaków tak boli ta durna mąka z świerszczy. Ktoś wam każe ją jeść na siłę? Z tego co wiem to owady mają zastąpić mięso, a nie rośliny więc nikt wam nie zabierze nagle waszej tradycyjnej mąki. W ogóle gdyby komisja europejska tego zabroniła to czy nie byłaby to interwencja państwa w wolny rynek? Czy to nie przeczy waszym własnym ideom? Czy wy dosłownie we wszystkim musicie doszukiwać się jakiegoś spisku który zniszczy Polskę i cywilizacje europejską?
#polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować

Konstantin Kisin - człowiek który rozprawił się z woke culture podczas jednej z debat oksfordzkich tym razem wyjaśnia dlaczego wartości reprezentowane przez Zachód są o wiele lepsze od wartości reprezentowanych przez Wschód (i Rosję w szczególności). Warte uwagi, nawet dla...
Kurcze @hejto jak działa czarna lista. Mam #neuropa na czarnej a i tak widzę ich bzdury... ?
Ktoś coś?
Zaloguj się aby komentować
Wiadomo już dlaczego HAARP przestał działać w Europie i wróciła zima system przygotowywał się na uderzenie w Turcji.
#turcja #ukraina #polska #europa #neuropa #4konserwy
Zaloguj się aby komentować
Na hejto wzmożony sentyment antypisowski.
Od razu się człowiek lepiej czuje
#polityka #jebacpis #neuropa
Zaloguj się aby komentować
#revoltagainstmodernworld #revoltagainsthemodernworld #antykapitalizm #neuropa #4konserwy #starwars #gwiezdnewojny

Zaloguj się aby komentować
Macie sprawdzone metody jak unikać szurów? #polityka #nauka #neuropa
Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #polityka #neuropa #donoesieniazputpolski

Zaloguj się aby komentować
Środowisko naukowe na początku pandemii:
Czeka nas dwa lata ograniczeń, podwyższanego reżimu sanitarnego oraz intensywnej akcji szczepień - gdy szczepionka będzie gotowa.
Szury:
AAEEEAAA AAA juz do końca świata będą te ograniczenia, AAAAAEEAA odebrali nam wolność, stłamsili nas i wydarli nas z godności AAAAAEEE Spisek, Żydzi, Gejeeeee
Środowisko naukowe po 2 latach
Pandemia się skończyła, wracamy do poprzedniego życia, znosimy ograniczenia i podwyższony reżim sanitarny
Szury
AEEEAAE spisek, pandemia miała trwać do końca świata AAAEEe okłamali nas mówiąc prawdę.
Ehhhh
Szury to są jednak urocze. TZN. ich tezy i poglądy są niebezpieczne, ale na szczęście to tylko w miarę mała grupa odklejeńców.
#bekazszurow #bekazpodludzi #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Mój osobisty kandydat do tytułu: ' KRÓL CHŁOPSKIEGO ROZUMU'
Gościu zna się na wszystkim, a jeżeli ma inne zdanie niż środowisko naukowe, to oznacza spisek światowych koncernów i chęć trzymania społeczeństwa za mordę przez możnych tego świata, a on niesie w swych dłoniach kaganek oświecenia i przebudzenia zwykłych ludzi.
Pandemia? wojna w Ukranie? Finanse i podatki? Dziki zna się na wszystkim, a profesorowie od medycyny, geopolityki i gospodarki się mylą. Nie, oni się nie mylą, oni specjalnie tworzą fałszywą rzeczywistość po to by ludzie nie domyślili się, że żyją w matrixie. Oczywiście drący pizde wziął odpowiednią pigułkę, wyszedł z symulacji i głosi swoją prawdę objawioną
C⁎⁎j, że jego retoryka opiera się na dowodach anegdotycznych oraz kreowaniu się na jednostkę posiadającą wiedzę tajemną, ale on z tą wiedzą się nie podzieli, tylko rzuca slogany typu 'poczytajcie sobie' W sumie dziwne, że typ z taka paranoją, która objawia się na węszeniu spisku w dosłownie każdym aspekcie życia jeszcze nie magiknął.
Jednocześnie coś czuję, że jakby ktoś w podobny sposób podchodził do treningów i budowy sylwetki podchodził w taki sposób jak on podchodzi do... no do w sumie wszystkiego , to pewnie byłby bardzo oburzony, że jak to ktoś śmie podważać jego autorytet. On może wypowiadać się na tematy w których nie posiada odpowiedniego wykształcenia, ale jak jakiś laik zaczął by się wypowiadać na temat treningów, podważając dotychczasową wiedzę na ten temat, to dziki byłby pewnie bardzo oburzony.
#bekazszurow #neuropa #bekazpodludzi

@PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany powodzenia jak porownujesz operacje zagrazajaca zyciu do podzielania zdania z typem z youtube. Chyba jednak wole sluchac dzikiego niż ciebie, bo obejrzalem troche odcinkow, czasem sie z nim zgadzam, czasem nie. Z toba mam do czynienia pierwszy raz, a już pierdolisz glupoty. Z reszta czego moznaby oczekiwac po typie z 'przegryw' w nicku. Wracaj na wyp0k. Zegnam
Zaloguj się aby komentować
Ktoś tutaj kłamie od 1:10. Gość dobrze gada ale kłamie że kłamstwem jest "globaliści chcący wprowadzić nowy porządek świata i zabrać Ci własność". Klaus Shwab pisze w swojej książce co innego. Będziesz szczęśliwy i nie będziesz miał niczego. Więc #neuropa #teczowepaski jak to tak? Ator kłamie i Koroluk też? A Atora przestałem po jakimś czasie oglądać bo zgadzam się z koloruk 90% z tym co gada.
#bekazpodludzi #ator
Zaloguj się aby komentować
Dziś bierzemy na warsztat cesarza foliowych jutuberów, Atora. Człowieka, który zarabia na wojnie w wyjątkowo obrzydliwy sposób.
Zapraszam Was do tej króliczej nory: https://youtu.be/Lrsv60I8RWs
#ator #pracowniktvn #neuropa #youtube
Zaloguj się aby komentować
#lewica #bekazlewactwa #aborcja #neuropa
Niemiecki sklep w Polsce i olej z zarodków!!
Quo vadis świecie!

Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #polityka #wybory #neuropa #donoesieniazputpolski
#powyborach - odcinek 3 - warunki brzegowe przegranej Partii, czyli czy Bosak może być wicepremierem.
Może.
Nie wystarczy, by Partia miała 229 krzesełek, deal with it.
Chłopcy konfederosjanie mogą sobie szczekać na Twitterze, że Prezes to socjalista, ale wiadomo, że są głodni władzy, a ich skrzydło narodowe i tak od dawna się z Partią miesza, bo łączy ich wspólnota średniowiecznych poglądów. Bardzo możliwe, że jeśli to właśnie ich będzie brakowało Prezesowi do większości, konfiarze odpalą narrację pt. “lepiej wpływać na system od środka niż siedzieć w opozycji” i cyk, zadzieje się magia. Zamknijcie teraz oczy i wyobraźcie sobie ten scenariusz… Trzecia kadencja… Naczelnik jest Naczelnikiem, ale wicepremierem na przykład Krzysiu Bosak. Albo Robert Winnicki. A Grzegorz Braun ministrem. Korwin marszałkiem seniorem. Brzmi jak koszmar, ale jest to koszmar realny. I chyba nie muszę dodawać, że koalicja z ugrupowaniem, które od lat powiela ruską propagandę i nawołuje do wyjścia z UE, może się po prostu skończyć polexitem, wstrzymaniem pomocy dla Ukrainy, że nie wspomnę o takim drobiazgu jak dokręcenie światopoglądowej śruby i zupełne ugileadowienie Polski?
Czyli: Partia + Konfa nie mogą mieć razem więcej niż, powiedzmy 225 krzesełek. Deal with it.
Nie będziemy się tu bawić w typowanie potencjalnych “zdrajców”, co by nie generować niepotrzebnej gównoburzy (przypominam, że będę takową usuwał z komentarzy). Ale powiedzmy tylko, że we wszystkich pięciu sondażach Partia może sobie spokojnie dobrać jednego, poza Konfą, mniejszego koalicjanta, by mieć większość. A w trzech wypadkach może sobie urządzić casting z dwoma kandydatami. Niezależnie od tego jakie mamy sympatie partyjne, nasi ulubieni politycy są tylko ludźmi, którzy czasem popełniają błędy. Na przykład takie, że może się im wydawać, że ograją Prezesa i zmienią Partię od środka. Nope. Albo, że lepiej zmieniać pisowski system od środka. Nope po raz wtóry.
Żeby było jasne: uważam ten scenariusz za znacznie mniej prawdopodobny niż ten z Konfą. Ale nie niemożliwy.
Tak konfederacja to bardzo przekupna partia, wiedzą że to być może ich ostatnia szansa i zawsze dają d⁎⁎y jak trzeba więc ciężko jest twierdzić że tym razem dnie dadzą,
Jednak myślę ze taki Braun jest jak brytyjski farage, on zawsze będzie chciał być gdzie na uboczu, będzie pi⁎⁎⁎⁎lił kocopoly, ale realnych działań nie podejmie bo się zesra, będzie tylko pielęgnował swój elektorat który na niego zaglosuje
Zaloguj się aby komentować
Słowo "kucyk" w językach Europy.
#jezykiobce #mapy
#polska #neuropa

Zaloguj się aby komentować
@Majk_ Jakoś Ring of Pała tego funu z diversity nie dostarczyły xD
To podróżowanie bez wychodzenia z domu xD zdjęcia i filmy nie zastąpią ci widoków na żywo, zapachów, atmosfery poznania prawdziwej kultury danego miejsca.
To gra z mojego kraju ale mało murzynów / homoseksualistów / silnie żałosnych kobiet (chyba że jesteś z kraju islamskiego to nie dotyczą cie te kryteria) xD
Zaloguj się aby komentować
Polacy odchodzą z Kościoła, to już tsunami. U biskupów śladów refleksji brak
Czy dorzucili do tego trendu swoje 3 grosze nieokrzesani prawicowcy? Skutecznie obrzydzają normalnemu człowiekowi instytucję kościoła
#wiara #bekazprawakow #neuropa
Zaloguj się aby komentować
Szurnia na Łykopie ma się stabilnie widzę xD
Oblężona twierdza mocno i poczucie wiecznego zagrożenia na pełnej qrwie
Oczywiście poruszenie jedzenia robaków musi być! Ja nie wiem, ale oni maja jakiś kompleks na temat tych owadów, pewnie dlatego, że jedzenie robaków w ich oczach to coś w rodzaju kanibalizmu.
#neuropa #bekazszurow #bekazwykopu

Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #polityka #wybory #neuropa #donoesieniazputpolski
Żeby nie było niedomówień. Nie jestem autorem tego tekstu, ja tu tylko kopiuję.
#powyborach - odcinek 2 - czy wybory w 2023 będą uczciwe?
Nie będą, dobrego dnia.
TVP - dostało dodatkowe 700 milionów na propagandę, a Kamiński załatwił im monopol w mniej więcej 1,5 miliona domostw [16][17]
Pegasus - Partia go szczęśliwie nie ma, ale nadal nie znamy tożsamości większości ofiar, co potencjalnie oznacza dużo kompromatów na opozycję, plus są oczywiście inne narzędzia inwigilacji
Nieuczciwe finansowanie kampanii - idzie pełną parą i przyspiesza.
Głosowanie Polonii - w nowelizacji kodeksu utrudnione w sposób radykalnie gorszy niż w 2020 roku
Cuda typu 100% w DPS-ach - pozostaje nieukarane, a więc możliwa powtórka
Zaloguj się aby komentować