Zespół Metallica opublikowała dziś w sieci kolejny singiel z nadchodzącej plyty 72 Seasons.
#muzyka #metal #thrashmetal #metallica
Zespół Metallica opublikowała dziś w sieci kolejny singiel z nadchodzącej plyty 72 Seasons.
#muzyka #metal #thrashmetal #metallica
Zaloguj się aby komentować
#metallica #koncert #metal
Jeszcze niecałe półtora roku i w koncu uslysze na zywo. Na narodowym na pewno będzie super słychać... O boże, o k⁎⁎wa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
#metallica #muzyka
ależ perełkę mi kumpel podesłał więc wrzucam to również na hejto bo czemu nie xD
Zaloguj się aby komentować
Pewnie powiecie, że było ale dla mnie to premiera, mimo iż wisi ze dwa tygodnie
#muzyka #metallica
Zaloguj się aby komentować
Dziś 61 lat zaczynałby Cliff Lee Burton pierwszy basista Metalliki. Na czwartym albumie "..And justice for all" zespół w utworze "To life it's to die" zawarł sentencje, którą Cliff kiedyś wypowiedział
"When a man lies, he murders some part of the world." -Kiedy człowiek kłamie, to morduje część świata.
Poniżej cover kawałka z orkiestrą symfoniczną
#muzyka #metal #metallica

Zaloguj się aby komentować
Volbeat - don't treat on me
https://www.youtube.com/watch?v=NJMZ6OB3ofM
IMO lepsze od oryginału
#muzyka #metallica #metal #cover
Zaloguj się aby komentować
#muzykawolfika #muzyka #metal #metallica
Fajnie, że im się jeszcze chce, chociaż poprzedni singiel podobał mi się bardziej.
Metallica - Screaming Suicide
Zaloguj się aby komentować
jeszcze ciepłe https://www.youtube.com/watch?v=ZDyDpdFZHBo #metallica i (wiem wiem, ale wciąż) #metal
Zaloguj się aby komentować
O północy do sieci Metallica wypuściła kolejnego singla z nadchodzącej kolejnej płyty 72 Seasons pod tytułem Screaming Suicide.
https://www.youtube.com/watch?v=ZDyDpdFZHBo
#metal #muzyka #metallica
Zaloguj się aby komentować
Metallica - The House Jack Built to ich najlepszy kawałek. Słowa, muzyka, ten mroczny vibe. Mam ciary za każdym razem jak tego słucham.
https://www.youtube.com/watch?v=N0aAA0KnlGo
Jak się dodaje youtube, aby pokazało miniaturkę?
#muzyka #metallica
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego ludzie tak hejtują Load? Uwielbiam ten album i się tego nie wstydzę. Ostatnio gdzieś czytałem wywiad, w którym Lars Ulrich marudził na temat tego albumu. Co w nim jest takiego złego? Przecież w porównaniu do St Anger to Load i ReLoad są arcydziełami

@boogie Moja ulubiona płyta Metallici. Właściwie pierwsza jaką z własnej woli przesłuchałem od początku do końca.
W podstawówce miałem kumpla, który zaproponował mi dwie kasety do przesłuchania: "Master of puppets" Metallici i "Bastard" Kata. Zacząłem od Kata a po dwóch tygodniach wziąłem Metallicę. Dla mnie to było to samo co Kat, tylko niczego nie rozumiałem, bo śpiewali po angielsku. ( ͡º ͜ʖ͡º) Na dodatek Kat miał fajniejszą balladę.
Później byłem metalowcem, nosiłem długie włosy a do dziś znana mi twórczość Metallici ogranicza się to 3-4 płyt, z których Load jest najlepsza.
Zaloguj się aby komentować
Chyba tutaj kogoś nieźle pogrzało. Ceny z kosmosu. W tamtym roku za Iron Maiden, Megadeth i Sepulture na Download Festival zapłaciłem dokładnie 101£.
https://www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Metallica-koncerty-w-Polsce-Ceny-biletow-8449246

Zaloguj się aby komentować
Siema! Ktoś już pisał, że jest piątek. Potwierdzam! U mnie też
Zaloguj się aby komentować