Kiedyś to były filmy, teraz politpoprawność blokuje wszystko, a niby w sieci sama mowa nienawiści, a zachowujemy sie jak małe grzeczne p⁎⁎dy bo zaraz ktoś sie poczuje obrażony
Kiedyś to były filmy, teraz politpoprawność blokuje wszystko, a niby w sieci sama mowa nienawiści, a zachowujemy sie jak małe grzeczne p⁎⁎dy bo zaraz ktoś sie poczuje obrażony
Zaloguj się aby komentować
Best cieszynka ever. Czyli niepoprawny politycznie sposób na okazanie radości xD
https://at.tumblr.com/ijon-tichy2022/698022120130772992/pday5l7i5up4
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To ile jest tych płci: dwie, pięć, sześćdziesiąt osiem, czy milion 500 sto 900?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ruskie onuce za tym, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem psychicznym.
Żeby nie było nie twierdzę, że jest, ale jak w przypadku innych chorób psychicznych wymagana jest rozmowa z psychologiem. Po prostu to nie jest normalne w chrześcijańskiej cywilizacji zachodniej (jak i innych religiach popieranych przez lewicę typu islam).
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
6 sezon Lucyfera za mną. Gdyby urwać problemy miłosne (lesbijskich) par i BLM, to z 10 odcinków dałoby się zrobić 4. Ale te 4 to już konkretne. Zakończenie ckliwe, miłosne, romantico, etc. - ale nie jestem zawiedziony. Poza pierwszymi odcinkami sezonu, co w ogóle są z d⁎⁎y, bo cały sens pojawia się w drugiej połowie sezonu, więc pierwsza połowa (walcząca ku chwale BLM i LGBT) jest całkowicie zbędna i nie wniosła NIC do fabuły.
[SPOILER]
Pierwsza część to problemy związku Maze i Ewy (tutaj jeszcze ok, gdyby nie pojawienie się Adama i straszne poniewieranie kobiet przez mężczyzn, w ogóle seksizm i jak straszno), potem brutalność białej policji (Amenadiel, czarnoskóry anioł, zostaje gliną i przekonuje się o brutalności policji), a dopiero od połowy konkret (ciągłość fabularna), czyli czemu się skończyło tak, a nie inaczej. Serio, pierwsza połowa to dosłownie znane z anime fillery... Wciśnięte na siłę i nie wnoszące nic, nawet emocji.
@otlet Fakt, do fabuły ostatniego sezonu można się przyczepić w wielu miejscach, jest tam sporo do poprawy, wkurza mnie praktycznie pominięcie postaci Trixie, część tego, jak zareagowała Ella, samo zakończenie (w ogóle ten patent z pętlą czasową... Ech). Ale ogólnie bawiłam się dobrze oglądając to.
Jeśli chcecie zobaczyć na siłę wpieprzone wątki LGBTQ, to zdecydowanie bardziej można by się czepić części tych obecnych w serialu Ragnarok.
( @hejto ugh ten limit znaków w komentarzach jest perfidny, zwłaszcza że nie wiadomo ile nam zostało :()
@Nebthtet co do limitu - zgadzam się
A to, że Ella pominięta, Trixie była RAZ na cały wątek Dan'a, zakończenie ujdzie w tłumie, gdyż zakończenie tutaj jest trudne do zrobienia dobrze - taka fabuła, że trudno znaleźć inny pomysł w sumie, by zakończyć historię nieśmiertelnych
I fakt, bawić się bawiłem też fajnie.
@otlet Ragnaroka obejrzyj sobie chociaż kilka odcinków, ja obejrzałam oba sezony i powiem, że nie uważam tego za czas stracony. Ale bardziej pozycja "leci w tle, a ja w międzyczasie farmię coś w Diablo / robię obiad / etc".
O Trixie nie chodzi mi tylko w kontekście Dana. Bardziej o relację z Luckiem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Piękny kawałek. W jakimś stopniu się z nim utożsamiam. Sam nie wiem, dlaczego :D
https://www.youtube.com/watch?v=2-UIz94xFMg&ab_channel=%C5%81ydkaGrubasa%C5%81ydkaGrubasaVerified
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
chciałbym być gejem..
miałbym współczucie i wsparcie otoczenia.. ;(
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować