Ten Jezus chyba ma przewagę wysokości
#heheszki #humorobrazkowy #gwiezdnewojny #bekazkatoli

Ten Jezus chyba ma przewagę wysokości
#heheszki #humorobrazkowy #gwiezdnewojny #bekazkatoli

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #gwiezdnewojny #duda

Zaloguj się aby komentować
Ehh, usunęli edytor od okazji..
STAR WARS™ Battlefront™ II: Celebration Edition -88% (16.78 zł zamiast 139.90 zł)
https://store.steampowered.com/app/1237950/STAR_WARS_Battlefront_II/
#okazje #gry #starwars #gwiezdnewojny
Zaloguj się aby komentować
Widzieli nowe hełmy?
Hełm Boushh jest dokładnie tak samo paskudny jak oryginał. XD
To chyba będzie mój pierwszy zestaw z tej serii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz Lei będą jeszcze Rex i Cody. Bardziej mi się podoba ten drugi, ale ja generalnie wolę klony z pierwszej fazy, a oprócz tego mam wrażenie, że 1 faza jest łatwiejsza do odwzorowania w tej skali niż 2.
#lego #starwars #gwiezdnewojny



Zaloguj się aby komentować
Miałem kiedyś dokładnie to samo
#starwars #gwiezdnewojny #jedioutcast #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Tomki i Tomkinie, jakie jest Wasze zdanie na temat treści tego obrazka? #starwars #gwiezdnewojny #pytanie #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Cześć, nadrabiam animowane zaległości w uniwersum SW. Jestem w połowie Wojen Klonów, potem chcę się zabrać za Opowieści Jedi, no i właśnie - najpierw Bad Batch czy Rebelianci? Wiem, że Bad Batch jest chronologicznie pierwsze, ale ostatnio koledzy mi podpowiedzieli, że lepiej najpierw Rebeliantów obejrzeć. To jak to jest?
#starwars #gwiezdnewojny #seriale
@Sosen kreskówki są na lepszym poziomie od filmów. Z seriali wyszedł świetnie Andor i Mandalorianin. Obi Wan Kenobi pół na pół (spory zawód, bo dziedziczy wszystkie wady po ostatniej trylogii). A Boba Fet jest kompletnie niepotrzebny. Opowieści Jedi dużo wyjaśniają - mamy historię Dooku oraz trochę o Ahsoce. Rebelianci spoko, ale pół na pół poważne z infantylnym - trudne do przejścia. Parszywa Zgraja spoko się ogląda, ale mało wnosi nowego do uniwersum. Wojny Klonów polecam jak najbardziej - nie tylko niwelują wszystkie wady Ataku Klonów oraz Zemsty Sithów, ale także i świetnie bawią. Ostatnia seria, szczególnie ostatnie odcinki ukazują Ahsokę w momencie upadku Republiki. A tę postać masz też w Mandalorianinie, więc trzeba znać. Za seriale odpowiada Filoni, który o wiele lepiej zrozumiał intencje Lucasa i potrafił wokół nich - i swoich pomysłów, zbudować coś dobrego
Zaloguj się aby komentować
Polska 21.01.2023.
#heheszki #gwiezdnewojny #starwars

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W końcu doczekałem się odpowiedniej rangi by stworzyć społeczność #starwars #gwiezdnewojny
Zapraszam wszystkie klony, rycerzy Jedi, ewoki, Sithów i droidy. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy komentować kolejne odcinki #badbatch , a od marca #mandalorianin oraz grać w drugą część Fallen Order, recenzować nowe książki i wrzucać śmieszne memy.
Zaloguj się aby komentować
Zawsze ilekroć słucham na #spotify czegoś związanego z #gwiezdnewojny / #starwars pasek przewijania, czy jak to się zwie przybiera postać miecza świetlnego. I weź się połap, żeby kliknąć w odpowiednim miejscu i przewijać

Zaloguj się aby komentować
AH YES Nareszcie przyszedł. Będzie się dobrze na starwarsowej polce prezentował obok x-winga

Zaloguj się aby komentować
Jak zapewne wiecie, IX część Gwiezdnych Wojen była filmem delikatnie mówiąc... słabym. Ciężar kłótni pomiędzy producentami a scenarzystami/reżyserami, nieciekawe postacie, kiepskie rozwiązania fabularne oraz brak konsekwencji, którą widać w faktografii. Wreszcie wprowadzenie Palpatine'a jako głównego złego... Przed samym nakręceniem IX części i do tego napisanie tej postaci na kolanie. Jednym słowem, film się nie przyjął...
IX część pierwotnie miał zrobić Colin Trevorrow, któremu udał się pierwszy Jurassic World (jedyny film z najnowszej serii, który można oglądać bez zażenowania). Jednak pani Kennedy (szefowa Lucasfilm) uznała, że po porażce artystycznej VIII Riana Johnsona części trzeba zwrócić się do Ambramsa o pomoc (reżyser/scenarzysta VII części). Wobec tego powstał koszmarek, który stał się IX epizodem, z cyfrową kukłą zmarłej Carrie Fisher jako jeszcze żywej Lei. Mniej więcej w tym samym czasie do sieci "wyciekł" scenariusz niezrealizowanego filmu. Jego streszczenie: https://spidersweb.pl/rozrywka/2020/02/12/star-wars-ix-duel-of-the-fates-gwiazdne-wojny-scenariusz
@Miedzyzdroje2005 ogólnie mam wrażenie, że wszystkie nowe części są wynikiem nastawienia "kupiliśmy samograj, to się sprzeda nawet jak będzie polepione śliną". Tam nie ma kompletnie żadnej spójności i było przygotowane przez ludzi którzy kompletnie mieli to uniwersum w d⁎⁎ie, ewentualnie chcieli mieć ładny wpis w CV. Trochę tak jak ktoś kto udaje że umie mówić po portugalsku ale jedyne co potrafi to używać dużo ż i ę. Forsowaną za wszelką cenę inkluzywność pominę
@chimichangas Disney potrafił spaprać nawet serial o Obi-Wanie Kenobim, kiedy udało się zagonić do roboty Ewan McGregora oraz Haydena Christensena... Udają się im wyłącznie aktorskie seriale i filmy nie powiązane z główną osią fabularną, np. Łotr i Andor oraz Mandalorianin. Także cyfrowe kreskówki, np. ostatnia seria Wojen Klonów
@Miedzyzdroje2005 Uznaję wyłącznie trylogię, nie ma dla mnie innych filmów z tej serii. W domu mam dvd tylko IV.V.VI i koniec. Nawet dziecku zabroniłam oglądać cokolwiek innego. Wszystko poza tymi częściami to chlew, już na etapie zwiastunów. Efekty specjalne nie zastąpią fabuły... z ciekawych filmów polecam starą ekranizację Solaris, tę z lat 70.
Zaloguj się aby komentować
13 grudnia, pomarańczowy robot. Jak on się nazywał, ktoś pamięta?
14 grudnia, ponownie Leia. Tym razem w czerwonym stroju.
15 grudnia, Han Solo (chyba) bez zmarszczek, więc epizod IV



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
10 grudnia. To chyba balwanek jakiejś postaci z Gwiezdnych Wojen. Ale nie mam pojęcia kt to jest.

Zaloguj się aby komentować
Dorwałem się gwiezdnowojennego dodatku do Simsów 4 i pocisnąłem domek Jedi ukrywającego się na Tatooine. Ugółem dodatku nie polecam, chyba że za darmo (wtedy to uczciwa cena)

Zaloguj się aby komentować