5 grudnia stworek co jak duch wygląda (nawet nie wiem co to za postać ze SW ;/)
6 grudnia śliczna i młoda Leia


5 grudnia stworek co jak duch wygląda (nawet nie wiem co to za postać ze SW ;/)
6 grudnia śliczna i młoda Leia


Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie kalendarz adwentowy od FunkyPop! Wiem, że już mikołajki, ale postaram się wrzucać codziennie nową figurkę. Jak ktoś ma jakiekolwiek pytania to mogę nawet AMA zrobić xD
1 grudnia był R2 z rogami.
2 grudnia był ten z marchewkami na głowie
3 grudnia był łowca nagród
4 grudnia był klon
Limit zdjęć na 5 więc, 5 i 6 grudnia dodam osobno





@boogie
Znaczki, zbiera się nie wszystkie, tylko jakieś unikatowe, jakieś źle wybite w produkcji, czy po prostu te ładne.
Pocztówki - walory estetyczne - tak przypuszczam.
Lego - tu chyba chodzi o element zabawy. Sam ma tylko 2 zestawy i nie kolekcjonuję, ani nie mam zamiaru kupować więcej.
Natomiast te figurki, jak sam zaznaczyłeś, marnej jakości i pełno ich, wytłoczone na maszynach do plastików w tysiącach egzemplarzy. No tu nie jestem w stanie tego pojąć. No chyba, że tu chodzi o element kiczu.
@boogie
OK, rozumiem. Życzę takiego w kolekcji:
https://www.amazon.com/Funko-Pop-Marvel-Guardians-Galaxy/dp/B087N8HQTP
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Powoli moja szafa zaczyna wyglądać jakbym był jakimś fanatykiem SW. A mam raptem tylko kilkadziesiąt przedmiotów związanych z Gwiezdnymi Wojnami

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować