Chcesz bić potwory? Proszę bardzo. Chcesz sam być potworem? Żaden problem. 224 strony dzikich rzeczy: nowe rasy (chcesz być minotaurem albo kumplować się z gadającą pszczołą-alchemikiem? Proszę bardzo), archetypy, zaklęcia, zwierzaki, potwory, nawet ekwipunek z łusek i kłów. Chcesz walczyć ogonem albo latać? Da się. Chcesz spełnić marzenie o byciu wilkiem? Też się da.
Jak chcesz ogarnąć dzicz na pełnej, to serio, to jest to.
Jesteś rycerzem w arturiańskiej Brytanii, gdzie króluje miecz, honor i średniowieczna jatka. Chcesz bronić słabszych? Spoko, ale możesz też robić syf, kręcić dramy na zamkach i uciskać słabszych, bo czemu nie? Średniowiecze to nie bajka. A Artur podobno śpi i wróci, jak ktoś coś spieprdzieli totalnie. Może to będziesz Ty?
Nie wiem czy to o mnie chodzi czy co, ale Destinies (podstawka) strasznie mnie zmęczyła. Była po prostu nudna, równie dobrze mogłoby tych figurek nie być bo wszystko i tak odbywa się w aplikacji.
Niemniej jeśli Tobie podeszło, to mogę życzyć tylko dobrej zabawy
Siedziałem lata w dusznym laboratorium , aż WRESZCIE UDAŁO SIĘ!
KOŚCI WYNALAZCY to pot, łzy, kilka zębatek i masa ścianek perfekcyjnego MECHANIZMU do zdawania nawet najbardziej ekstremalnych testów podczas sesji RPG.
Połączyłem magię, naukę, umysł i ciało i oddałem Tobie. Turlaj bezpiecznie i z rozwagą, to PROTOTYPY i nie przeszły jeszcze testów BHP (tylko ciii )
Furtka do nabycia METALOWYCH KOŚCI WYNALAZCY dla mojego najbardziej zaufanego klienta
Słyszeliście trzask metalu i zgrzyt zębów w powietrzu? To KOLCE wracają do naszej oferty!
Nasze METALOWE ZESTAWY 7 KOSCI inspirowane bronią obuchową z kolcami – od morgernsternów po kiścienie i buzdygany – są gotowe, by stać się Twoją TAJNĄ BRONIĄ w każdej kampanii.
OSTRZEŻENIE:
wywołują respekt u współgraczy.
czasem dziurawią fabułę kampanii
świetnie pasują do klimatycznych kielichów i czaszeczek
W ZESTAWIE ZNAJDZIESZ:
kości, które nie tylko wyglądają jak oręż, ale też ważą jak prawdziwy sprzęt do walki!
mocny vibe "nie zadzieraj z moim paladynem"
idealny dodatek do sesji RPG i ozdobę na stół gry
Jak podśpiewywał sobie Miedzimir Srogoręki, najznamienitszy dzierżca morgensterna i piewca pokoju: “Kostki wykonane na tip top. A Ty kolcem krop, krop, krop.” Tak, nie miał talentu poetyckiego.
WEJDŹ I SPRAWDŹ, czy Twoje rzuty krytyczne są gotowe na podrasowanie!
Wspaniałe było spotkać się z wami wszystkimi, dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stanowiska. Ileż rabatów, rozmów i pomysłów💡 przewinęło się przez nasze goblińskie👺 uszy - nie sposób zliczyć!
Mamy teraz sporo roboty, żeby dopiąć wszystkie zamówienia do końca roku, dlatego dziękujemy za taką szansę na inaugurację grudnia❄️ i do zobaczenia pod choinką🎁!
Świetna gierka, stary pojedynek to jedna z pierwszych gier jakie kupiłem i przez to ile już w to zagrałem, to obecnie raczej nie chce mi się już do niej wracać, ale to jest mega odświeżenie.
Jak ktoś zna wcześniejszą wersję to wprowadzenie do gry trwa 5 minut, jeśli nie zna to 10
Dodatkowa plansza podboju dodaje super dynamikę, gra często rozstrzyga się grubo przed końcem 3 rundy i dużo łatwiej zamknąć rozgrywkę już w drugiej rundzie - przez to też wydaje mi się, że gra jest nieco szybsza niż standardowa wersja(30 minut to chyba z rozłożeniem i odświeżeniem zasad).
Fajna stylistyka LOTR.
Ogólnie, jak ktoś lubi pojedynki 1v1, przy obecnych cenach ~100zł, nie kupić tej gry to kryminał
Mega fajnie się gra, nam też jakoś zbrzydł zwykły pojedynek, za to LOTR zawsze na propsie. W końcu karty wojenne mają jakąś głębie, a nie tylko przeciąganie liny.
Gra bardzo fajna, szkoda że u nas dodawali tylko jedną kartę promo "Shire", a "Grond" musi czekać
Co ciekawe u mnie na 10 rozgrywek, 9 razy wygrał Cień a raz był remis xD, także u mnie ciągle "kto zaczyna, ten wygrywa" mimo jednej monety mniej.
Kolejna do kolekcji #gryplanszowe #grybezpradu - Bitoku. Jak ktoś lubi euro i nie przerażają go japońskie nazwy to będzie zadowolony. Nie jest to gra z serii "usiądź i zagraj", zasad jest sporo.
Ciekawi mnie proporcja. Wiem, że ludzie też je mieszają. Zawsze miałem kłopot z graniem z kimś kto używa opcji nr 2, ale jak ostatnio na kurniku ktoś mi pisał o grocie i koniczynie to aż musiałem to wyguglać.
@Merkury może brzdęk? Albo w inną stronę, jeśli ma być miło to może jakiś abstrakt typu Azul, Sagrada, Akropolis, Ostoja czy Calico/Kaskadia/Doniczki? Do tego polecam wirusa z dodatkami, fajna lekka karcianka.
Zapach nowo otwieranego podręcznika📚... To tylko namiastka, marna imitacja prawdziwego piękna😍
Dlatego właśnie mamy dla was istną perełkę, cuda inżynierii bio-erpegowej. Drewniany. Magnetyczny. Zmywalny. Przed państwem Niezbędnik Gracza DnD🐉!
Chcecie nanieść zmiany kartę postaci? Zapomnijcie o gumkach i drukowaniu kolejnych kart. Drewno🪵, niczym Gothic, jest odpowiedzią na wasze potrzeby. Modyfikowalny design. Zamienne fragmenty, dostosowane do różnych kart postaci. Miejsce na odręczne notatki, które możecie do woli zmywać. Magnesy🧲 działające jako znaczniki. Gustowny wygląd, ubiegający każda biblioteczkę, biurko i stół RPG.
Nie czekaj, napisz swoją własną historię już dziś!
Niezbędnik do kupienia w naszym sklepie internetowym:
Robinson Crusoe, scenariusz nr 2. Razem z @scorp daliśmy radę na styk z życiem, zbudowaliśmy 5 krzyży i odprawiliśmy egzorcyzm na przeklętej wyspie 🥳 Trochę się spociliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo ciekawy pomysł na planszówkę, ale albo nie była zbyt długo testowana albo taki jest jej design i nie do końca mi to później pasowało. Wydaje mi się, że czasami przy 9/10 rundach na grę już po drugiej jesteście skazani na powolną śmierć głodową, ale dowiecie się o tym po godzinie. Ale super sprawa, że można we dwoje pyknąć w coś fajnie rozbudowanego
Zbierają swoje serkowe skarby na stos i pilnują, by nikt nie zjadł ich przysmaku. Kochają się w angielskim CHEDDARZE z krowiego mleka, twardym, dojrzewającym i o intensywnym smaku, ale nie pogardzą francuskim BRIE o łagodnym i nieco pleśniowym i dymnym posmaku.
SER ŁAGODZI OBYCZAJE!
Widzę, że chcesz do nich dołączyć! Otwierasz już winko, by w pełni smakować fabularne rarytasy. Turlaj śmiało i nie szukaj dziur w całym, serowy druhu.
Intensywna woń przygody czeka
Dla zwolenników angielskiego zapachu żółtego serka mamy cheddarkowe kości
Świętujemy pół wieku D&D! 🐉(to nadal dziecko w oczach Elfów) (ale dla ludzi to już spory kawał czasu!)
Epickie początki Dungeons & Dragons poznasz dzięki The Making of Original D&D — wyjątkowej kolekcji nigdy wcześniej niepublikowanych dokumentów z najwcześniejszych lat powstawania gry! Od pierwszego rękopisu z 1973 po korespondencję twórców, o prawdziwy skarb dla każdego fana. Wysyłkę rozpoczynamy już dzisiaj!
Nie wiem czy to dobry tag, ale polecicie jakieś gry imprezowe?
Robię domówkę na 15 osób, mniej więcej 1/3 nie pije w ogóle i nikt nie pije dużo (czyli jakiś alkochińczyk odpada), i myślę co przygotować. Chcę wydrukować karty do gry z kapitanem bombą, może jakieś monopoly i spróbuje ogarnąć karaoke, ale nie mam pomysłu co by jeszcze można zrobić. Coś co będzie angażujące, i dostępne dla większej grupy. Grupa w wieku ok. 22 lata.
Planszówki niby też mogą być, ale z doświadczenia wiem że nikomu się nie chce na imprezie analizować skomplikowanych instrukcji i wszystko powinno być maksymalnie uproszczone
5 sekund - masz w 5 sekund np. wymienić 3 rzeczy, które można naprawić
Dobble - dynamiczna gra w karty obrazkowe, jak je zobaczysz to wyjaśnienie zasad trwa pół minuty
Tabu - chyba każdy zna. Tłumaczysz swojej drużynie hasło bez używania kilku zabronionych słów. Można kupić grę z fizycznymi kartami, ale są też apki do grania.
Kameleon - każdy coś mówi na jakiś temat (np. film, miejsce, osoba), przy czym gracz będący kameleonem widzi kilkanaście możliwych haseł, a reszta wie które jest poprawne. Jak każdy coś powie, to głosujemy kto był kameleonem. Trzeba uważać żeby nie podpowiedzieć za bardzo, bo jak poprawnie wytypujemy kameleona, to ma on szansę jeszcze odgadnąć o czym była mowa i wtedy wygrywa.
Sabotażysta - karcianka, potrzebne trochę miejsca na stole. Wykładając karty budujemy tunel do skarbu, a sabotażyści przeszkadzają, ale w taki sposób, żeby jak najpóźniej wyszło na jaw, że to oni są sabotażystami.
@Szpadownik jak wybrać kameleona zeby reszta sie nie dowiedziała o kogo chodzi, i o co chodzi w tej grze. Jakie hasła? Czy gracze którzy nie są kameleonem sie dogadują o czym mówią? Skąd bierzemy hasła dla kameleona, i co on w ogóle musi zgadnąć?
Co tydzień na naszej stronie pojawia się nowy fragment tajemniczego dziennika Whitmana, a w nim ukryte hasło... czyli kod rabatowy na wyjątkową serię kości! Każdy tydzień to nowy kod i inna seria, a rabat? Zawsze 30%!
Jak to działa? Przeczytaj wpis na naszym blogu i wypatruj ukrytego słowa – to ono odblokuje zniżkę! Masz czas do końca listopada lub do wyczerpania zapasów. Dodaj zestaw do koszyka, wpisz kod, zamów i... ciesz się nowym nabytkiem! Powodzenia i dobrej zabawy!
Przeszedł ktoś może dziennik Kroniki Cypher? Jestem na 18 zagadce i znając odpowiedź nie mam k⁎⁎wa pojecia o co choidzło autorowi i nie moge przez to spac xD czemu godzina 1230 oznacza litere I 1155 U i takl dalej k⁎⁎wa o c⁎⁎j typowi chodziło xD
Słuchajcie, słuchajcie, mieszkańcy RGFKinis! Nasz magazyn się powiększa!
“Okej - zapytacie - ale co to oznacza dla nas?”
Jako nadworny skryba spieszę z odpowiedzią - więcej miejsca w magazynie to WIĘCEJ NOWOŚCI w naszym sklepie w przyszłości i…
POWRACA również TWORZENIE FIGUREK 3D - nowe wzorki i kolorki dla poważnych graczy i te całkowicie na śmieszno. Stay Tuned.
Nasi gnomi konstruktorzy, krasnoludzcy kowale, elfi rzemieślnicy i ludzcy zarządcy pracują w pocie czoła dzień i noc, żeby dostarczyć Wam najlepsze produkty, akcesoria i jakościową usługę.
Wyprawiamy w podróż naszych najlepszych czempionów, by pozyskiwali najcenniejsze artefakty z podziemi, a jubilerzy i mistrzowie rękodzieła już tworzą kolejne dzieła sztuki.