Zaloguj się aby komentować
#steamdeck #steam #risen #gothic #gry
Właśnie pograłem trochę i Risen na SD OOTB działa jak złoto, z nowym patchem. Na domyślnym configu szybko żre baterię (mi 50% w 1h).
Zaloguj się aby komentować
Odnośnie mojego wczorajszego wpisu na temat nowego patcha do Risena - wyszedł i jest język polski
#gry #gothic #risen #piranhabytes

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy wy też bawiliście się w #gothic w dzieciństwie? Mnie i przyjacielowi towarzyszy ta seria od zawsze, i pamiętam, że na moim podwórku cisnęliśmy w roleplay. Wcielaliśmy się i w orków, i w ludzi. Mieliśmy nawet kopalnię, oczywiście w wyobraźni, bo to był zwykły kanał do sprawdzania podwozia. Naturalnie walczyliśmy o nią. Odwalaliśmy nawet w drodze do gimnazjum, gdzie była wysepka z paroma drzewami. Zawsze jakoś w Gothica się grało, jeszcze te powroty po latach, to trudno było do niego nie nawiązywać. A kto w życiu nie udawał animacji mówienia z gry, niech pierwszy rzuci kamieniem.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jutro podobno patch do pierwszego Risena, achievmenty już są ale w końcu zawita oficjalna wersja Polska, no i może nie będzie trzeba patchować tego fanowskimi patchami żeby były stabilne fpsy na nowym sprzęcie
#risen #gothic #gry #piranhabytes
@Rafau trzecia część szczerze mówiąc dała mi pierwszy gothic vibe od dawna. Nie dlatego że jest taka dobra, czy przełomowa, tam masz z 5 rekolorowanych przeciwników na krzyż, dalej OP spluwy, fabuła nie porywa (ale też IMO nie jest jakaś tragiczna), a cała seria nie trzyma się kupy. Natomiast są dość spoko frakcje, dość spoko buildy, nawet wynagradzająca eksploracja. Całość zajęła mi... 21 godzin więc za dużo czasu nie straciłem, a bawiłem się dobrze
@Rafau Risen 3 to typowa gra PB czyli czuć że kończona na szybko, ale ostatni etap nie powiem żeby mi się jakoś nie podobał (trochę przypominał Dwór Irdorath z g2). Gra bardzo prosta w stosunku do Gothica, miejscami irytująca (losowe walki morskie to dramat), ale jak Ci się podobał Elex to warto dać szansę. Naczytałem się negatywnych opinii, jak to w grach PB większość z nich to od ludzi co w goticzka nigdy nie grali, nie dziwię im się że eurojank piranii im nie podchodzi xd
Zaloguj się aby komentować
Nie no, ja na przykład nie wiem
#gothic #heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś jakimś cudem pamięta tutaj takie wykopowe serie jak #psyandre i #swietyzabiusz ?
To pierwsze to było odcinkowe opowiadanie osadzone w świecie #gothic . Po trzecim odcinku odszedłem z wykopu, ale mam kilka odcinków więcej, seria mogłaby być tutaj reaktywowana. To drugie to były teksty "biblijne" pisane w uniwersum żab pepe, przegrywów etc xd Ta seria również mogłaby być reaktywowana tutaj.
Jeśli ktoś kojarzy moją twórczość z tamtego portalu to byłoby mi diabelnie miło, ale pewnie nie, już lata minęły.
#tworczoscwlasna #wykop
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Święta Trójca. Kto chce poczytać?
#gothic #gry #czasopisma #staregry

Zaloguj się aby komentować
Ogrywam Gothic 3 z paczką modów. Odczucia te same jak za pierwszym razem gdy go przechodziłem!
Znów zapisuję te małe karteczki co następne mam zrobić i gdzie szukać roślinek na 'stałe' miksturki
#gry #gothic
Jestem jednym ze szczęśliwców, którzy kupuli edycję kolekcjonerską Gothic 3 xDD
Mogłem w nią zagrać na luzie dopiero po jakichś 14 latach od premiery, kupując na steam wersję z patchem, bo cd-romu już nie miałem w laptopie...
Było nawet przyjemnie. Inaczej, ale przyjemnie. Archolos jednak najlepiej odtworzyło uczucie towarzyszące młodemu mnie tyle lat temu, gdy po raz pierwszy poznawałem ten świat.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować