JUST IN: ChatGPT creator OpenAI signs multi-year, multi-billion investment deal with Microsoft $MSFT .
#gielda
JUST IN: ChatGPT creator OpenAI signs multi-year, multi-billion investment deal with Microsoft $MSFT .
#gielda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciężko być inwestorem w tym kraju, niby człowiek się cieszy, ale też trochę brzydzi.
No cóż, przynajmniej odbiorę swoją, działkę, za te tankowania po zawyżonych cenach.
#gielda #orlen

Zaloguj się aby komentować
#JSW ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#gielda
Zaloguj się aby komentować
Co tak asbis leci? Jakiś konkretny powód?
#gielda
Zaloguj się aby komentować
od początku roku już kilka firm, z którymi współpracuje dość znacznie podniosło ceny. Inflacja w usługach ładnie wyskoczy wkrótce. #gielda
Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie, asbis skończy na zielono? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit: Helena mam zawał
#gielda
Zaloguj się aby komentować
#wish jest już 43% do góry od dołka xD przestałem nawet to śledzić już od dłuższego czasu, bo wtopa mocna, ale holduje.
#gielda


Zaloguj się aby komentować
Siema, chciałem sobie zacząć grać na giełdzie na tych transakcjach kilkuminutowych/sekundowych
No, tylko problem jest taki, że nie wiem jak zacząć
Polecacie jakieś poradniki, artykuły, filmiki, gdzie dowiem się wszystkiego od a do z typu jaką apke pobrać, gdzie założyć konto maklerskie, jak wybrać biuro maklerskie itd.
Może są jakieś apki, gdzie mam fajkowe pieniądze stricte do nauki.
Przyjmę każdą poradę
#gielda
@AntyChryst Nie daj sobie wmówić, że nie da się zarabiać na tradingu, siedzę na giełdzie już ponad dwa lata, po roku zacząłem zarabiać, a od pół roku jest to moje główne źródło utrzymania. To oczywiście nie znaczy, że ty będziesz zarabiał. Wymaga to czasu, zaangażowania, dyscypliny no i oczywiście kapitału, no i nie każdy się do tego nadaje, niektórzy choćby siedzieli kilka lat to nie zaczną zarabiać.
Zaloguj się aby komentować
WIBOR 3M 6M + FRAsy
2023 sty 20
#nbp #codziennywibor #gielda #stopyprocentowe


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Teraz towarzysz Biaukov musi pluć sobie w brodę że nie wziął 10 baniek od #zaorski za kupno #wykop tylko skusił się na drobniaki od Orlenu xD #gielda #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
#gielda
wszyscy narzekaja na wyglad nowego wypoka, ale to hejto tez wyglada jak gowno
da sie zmienic wyglad na mniej gowniany?
przy okazji zeby nie bylo offtopa
jutro pompa!
a nie sorry, jutro niedziela
w poniedzielek pompa!
Zaloguj się aby komentować
Jak długo czeka się na zaksięgowanie środków na ike bossa?
#gielda
Zaloguj się aby komentować
No cóż, witam i ja. #gielda
@Jamniki2 Wlasnie to durniu napisałem, brak jakichkolwiek sukcesów to fap pod to co jest. Nie zapamiętałem tego że względu na Twój wyśmienity żart, a z uwagi na usunięcie konta przez @czachaaa. Teraz rozumiesz czy napiszesz jeszcze ze 2 razy o swoim podnieceniu na myśl o tym? Dodalbym mem "look how retarded I am" ale mam nadzieję że już to wiesz.
Zaloguj się aby komentować
No nie zarobię na tych azotach. Chyba sprzedam to w pizdu i dokupię allegro
#gielda

@janrouter ok, ale żeby cokolwiek zarobić, to cena musi wzrosnąć o ponad 10%, żeby w ogóle pokryć prowizje. A Ty tu jeszcze rozważasz, żeby to sprzedać i kupić allegro, które żeby dać zarobić po kolejnych prowizjach, będzie musiało wzrosnąć o ~20%. Po prostu nie widzę potencjału na zyski przy tej taktyce.
Zaloguj się aby komentować
WIBOR 3M 6M + FRAsy
2023 sty 19
wyjatkowo wykresy jako linki
https://pbs.twimg.com/media/Fm9dvXZXwAAFfZN?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/Fm9dvXdWYAEfeMc?format=jpg&name=large
#nbp #codziennywibor #gielda #stopyprocentowe
jako ze nie moge dodac obrazkow pomiedzy godzina 24:00 a 8:00 to wykresy mozna znalezc pod ponizszymi linkami
https://pbs.twimg.com/media/Fm9dvXZXwAAFfZN?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/Fm9dvXdWYAEfeMc?format=jpg&name=large
Zaloguj się aby komentować
- Prognozy Bitcoin na 2023 rok
- Bitcoin to nadzieja na lepsze jutro
- Co w Davos mówią o bitcoinach
- Czy wskaźniki mówią o uklepaniu dna
- Samo się nie zrobi, czyli musisz zaangażować się w adopcję BTC
- Nowe narzędzia sztucznej inteligencji
#bitcoin #btc #gielda #ekonomia

Zaloguj się aby komentować
Dostając na ike dywidendy z Polskich spółek, dostaję je bez potrąconego podatku i mogę reinwestować w ramach ike, tak?
#gielda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować