Ale bym sobie do #chorwacja pojechal…
#bmw #motoryzacja #gownowpis

Ale bym sobie do #chorwacja pojechal…
#bmw #motoryzacja #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy na tagu #e90 #bmw
Zaloguj się aby komentować
Okazja – BMW e60 530i z polskim przebiegiem 221 000 km na sprzedaż!
Nie dość, że sprzedający cofnął licznik o 728674 km to przy okazji okazał się idiotą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://bez-wypadkowe.net/showthread.php/51496-BMW-530i-WBANA71060B104763
#januszebiznesu #motoryzacja #bmw #oszukujo
Zaloguj się aby komentować
Hej ludziska, wracając wieczorem z pracy minął mnie jakiś wariat w #bmw który jechał komuś na zderzaku. Sytuacja wyglądała na bardzo niebezpieczną, czy są jakieś sposoby na zgłoszenie anonimowo delikwenta i odczytanie jego tablic rejestracyjnych? Chciałbym się przyczynić do eliminowania takiego chamstwa na drodze. Zapis z kamery wrzuciłem na wetransfera - https://we.tl/t-SBNgSPR6yM
#stopcham #polskiedrogi #polscykierowcy #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Posiada ktoś tutaj BMW F10 535i xDrive?
Zastanawiam się nad zakupem i miałbym kilka pytań.
#motoryzacja #samochody #pytanie #bmw

Zaloguj się aby komentować
Update odnośnie popularnego ostatnio BMW 850i Koenig Special KS8 okrzykniętego jako "Nikosia". Auto zostało sprzedane i jak widać nadal posiada polskie tablice rejestracyjne.
Nowy właściciel @sira.carcollector potwierdza, że właścicielem był sam Nikodem Skotarczak do 1998 roku. BMW znajduje się już w Londynie, trafiło do niego w godnej obstawie G63 AMG + S500, a sam nabywca szczyci sie tym do kogo kiedyś należało.
Poszlo za okolo 100k euro wiecej fotek w komentarzy
#motoryzacja #bmw #nikos
foto& [email protected]



Zaloguj się aby komentować
Kobiety kupują ciuchy pod kolor auta.
Mężczyźni kupują auta pod kolor ciuchów xD
#touringmasterrace
#e39 #e36 #e46 #bmw #samochody #pokazauto #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować
Mój ziomek z #mx5 NC z którym jeździmy na torze w tym roku w #uk rozpoczął nagrywanie na YT i będzie tam opisywał tuning po swapie na silnik który składa z jakichś Fordów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy inaczej zapraszam bo gość ma sporo wiedzy, szczególnie dla użytkowników #mazda
A ja swoją drogą też muszę na swoim kanale to zacząć robić pod #bmw w końcu szczególnie że możliwe że uda mi się w tym roku pojechać z Mishą na #nurburgring #nordschleife ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#samochody #motoryzacja #wyscigi #motorsport #tuning
Zaloguj się aby komentować
Nowy rok nowy turas xD
E46 330d znowu topaz blue (już 3x licząc E39 i Z3 xD) w Mpakiecie.
Ponad 270k mil, ale ciągnie mocno i nawet rdzy nie ma! Świetny stan jak na auto (skóry itp.) zawieszenie też nie stuka ani nic.
Ale idzie do żyda bo przeca nie będę dieslem jeździł xD
#touringmasterrace
#sorekcars - recenzuje i sprzedaje samochody
#uk #barnsley #samochody #e46 #bmw #pokazauto

Zaloguj się aby komentować
Przysięgam, że to ostatnie E39 które kupiłem w tym roku xD
530i topaz z bardzo fajnymi skórami w środku. Praktycznie bez rdzy (oczywiście poza podszybiem z tyłu) i bardzo fajnie mechaniczne. Ma trochę problemów silnikowych ale domyślam się co to jest i raczej proste do rozwiązania.
Wspaniały i naprawdę zadbany samochód, przerobie na LPG i będę jeździł przez kolejne 5-10 lat.
#sorekcars #bmwsorka #bmw #pokazauto #chwalesie #samochody #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czasem sobie siedze na naszym discordzie od tuningu BMW i kisnę z takich perełek xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich śmiesznych rzeczy to jakieś chavsy włamały się do mojej BMW Z3 i próbowały ciągnąć naczepę od tira nią xD
Ofc śmieje się a za koszty i recovery muszę zapłacić ja bo przecież te gówniarze nigdy do odpowiedzialności nie zostaną pociągnięte xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
2023 BMW i7 - First look no takim juz nie wstyd jeździć.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować