Powiem tak, nie wiem czemu wcześniej się tym AI nie bawiłem, zarąbista sprawa xD
@moll chcesz żeby ci lepszą wiedźmę zmajstrować do awatara?
#aiart

Powiem tak, nie wiem czemu wcześniej się tym AI nie bawiłem, zarąbista sprawa xD
@moll chcesz żeby ci lepszą wiedźmę zmajstrować do awatara?
#aiart

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, dzisiaj sobota 21 dzień Października, pogoda nadal nie dopisuje, wiec pora by zebrac sie z wyra i ruszac do pracy. Jak codzien - MIŁEGO DNIA HEJTOLUDKI :)
Koty, roboty, kotoroboty?
Jak zwykle wiecej wariacji w komentarzach.
#aiart #cybulionai




Zaloguj się aby komentować
Szalony tydzien, weekend pracujacy sie zapowiada. Mam nadzieje że wy, drogie Hejto Ludki, macie lżej i cieszycie sie piąteczkiem. Pozdrufki.
#aiart #cybulionai
W kom wincyj.




Zaloguj się aby komentować
Wżdy postronni narodowie znali
Jako Polacy pięknie sumy ujeżdżali
#humorobrazkowy #aiart

@BapitanKomba o nie, nie, o tym Olimpijskim sumie słyszałem tylko legendy, chociaż powiadają że to sama prawda. Taka bestia w życiu by się nie dała ujechać, straszliwy to ponoć potwór co rycerza w pełnej zbroi jest nawet w stanie połknąć. Pływa gdzieś w Wiśle w okolicach tej pipidówy, może pan znasz, Warszawa. Ale mnie to dziw, na Mazowszu w ogóle jakieś miasta są? Jak tam same bagna wszędzie, dziwne że dosyć suchej trawy znaleźli żeby nawet jedno miasto ulokować.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od awarii do awarii, i tak po 12h dziennie. Myszy polne lubią jeść skrętke - dla mnie to nowość. XD
#cybulionai #aiart



Zaloguj się aby komentować
Cześć, dawno nic nie wrzucałem odnośnie #aigen więc, wrzucam :). Testowałem generacje video z synchronizacją ust na podstawie wygenerowanej grafiki. Wyszło nie najgorzej, przynajmniej tak mi się wydaje. Zresztą sami oceńcie.
PS. Wszystko generuje lokalnie
#aiart #stablediffusion #aigen #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Dziś na szybko, bo wczoraj sciagneli mnie do awarii i tak tkwie od 19 do teraz naprawiajac fuckup. Życie na plebanii jest zwariowane, wiejskie klimaty, kogut za płotem. Chyba własnie zwiedziłem wszystkie kościoły w promieniu 35km od mojej plebanii.
#aiart #cybulionai


Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Znowu zebrało mi się na obraz sfw. Coś chyba ze mną jest nie tak
#stablediffusion #aiart #aidesign #grafika #sztucznainteligencja

Zaloguj się aby komentować
Zajrzalem aby na chwile na wypok, jejuniu ale tam maja ból tyłka o wynik wyborów XD przesiaknieci jadem ludzie.
Wrociłem na wieś, na wsi najlepiej. Miłego fnia wszystkim!
#aiart #cybulionai





@entropy_ że wrociłem z delegacji na moja ukochana wieś XD na hejto nie bylo mnie jeden dzien bo od 10 do 17 siedzialem za kółkiem mojego ukochanego fee.... Fabi w kombi,2004, 1.9 SDI... Strasznie to meczące tak jechać wiec po powrocie na plebanie padłem jak długi.
@Klamra wystarczylo nie niszczczyc polskiego wymiaru sprawiedliwosci. No nic znawcy nie kumaja ze skoro pis wygral to teraz nalezy im sie proba zdobycia wotum zaufania. Ale w szkolach podstawowych tego nie uczo, a dalej to oni edukacje odpuszczaja (vide zobacz kto glosowal na konfe xD)
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu SFW czy nsfw?
Oto jest pytanie
#stablediffusion #aiart #aidesign #grafika

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w ten niedzielny poranek drodzy Hejtusie!
#cybulionai #aiart
W komentarzu wiecej, m.in. POCIONGI!






Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Okazuje się że delegacja jest bardziej wypoczynkiem niż praca wiec krece słonie z rana
#aiart #aidesign






Zaloguj się aby komentować
Tytuł: Wydostać się z kartonu
Autor: Ja
Technika: tflops na gpu
#aiart #stablediffusion #sdxl #midjourney #polska


Zaloguj się aby komentować
#cybulionai #aiart
No to do zobaczenia za tydzien.






Zaloguj się aby komentować
Tytuł: Promyczek nadziei w kartonie
Autor: Ja
Technika: tflops na gpu
#stablediffusion #aiart #sdxl #midjourney


Zaloguj się aby komentować