Malta-Polska 2:2
Karniaczek gospodarzy w 68' chwilę po anulowaniu gola Świderskiego na 1:3 dla Polski
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #golgif

Malta-Polska 2:2
Karniaczek gospodarzy w 68' chwilę po anulowaniu gola Świderskiego na 1:3 dla Polski
#mecz #pilkanozna #reprezentacja #golgif

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Malta-Polska 0:1
Lewandowski 32' (asysta: Zieliński) mirror
#pilkanozna #reprezentacja #golgif
#mecz

Zaloguj się aby komentować
Ale fatalnie graja, jakbym oglądał drugą ligę:|
A tak fajnie się oglądało mecz z Holandią
#pilkanozna #sport #polska #mecz
Zaloguj się aby komentować
Oglądam TVP Sport - studio przedmeczowe, słucham jakiegoś typa, który siedzi tam z racji wykonywanego zawodu trenera i się przestaję dziwić, że polska piłka nożna to dno i metr mułu. Typ opowiada takie bzdury odnośnie różnicy w ustawieniu między meczem z Holandią a Maltą, że nawet Wichniarek - z zawodu deweloper i były napastnik zadymiarz nie wytrzymuje ciśnienia choć zawsze w wydaniach telewizyjnych trzyma fason. Dramat. Typ powinien trenować w IV lidze polskiej maksymalnie bo już w III trzeba być na wysokim poziomie taktycznym, żeby odnosić sukcesy. Co on tam robi? Kogo ma w zarządzie? xD
Skłania mnie to do refleksji, że wszystko co dobre w polskiej piłce reprezentacyjnej zawdzięczamy zagranicznej myśli szkoleniowej w postaci Leo Beenhakkera, który wbrew przysłowiu ukręcił bat z gówna, a przy okazji pokazał trochę warsztatu kilku polskim trenerom, m.in. Nawałce i Urbanowi.
A jak już sobie o piłce nożnej reprezentacyjnej to nie mogę przestać się śmiać jak słyszę, że Brzęczek to świetny trener. No nie. Przyzwoity, a nie świetny. Brzęczek to beneficjent kilku młodych talentów, którzy potrafią into kontra vel. przejściowy stan gry, a jednocześnie głupiej polityki reprezentacji dorosłej, w której nie ma miejsca dla chłopaków u21, którzy są zdecydowanie na poziomie reprezentacji dorosłej. U naszych przeciwników tacy gracze ogrywają się już w pierwszej reprezentacji, albo przynajmniej zbierają minuty lub grają końcówki. U nas są za młodzi i muszą się ogrywać. Po co ma się ogrywać z młodzikami Faberski jeśli on już w Erdevise ma 8 meczy i ponad 300 minut?
#pilkanozna #sport
@100mph polska piłka nożna zaczyna się i kończy na lidze amatorskiej i jakichś młodzikach. Dalej jak w to zaczyna wchodzić kasa i polityka to jest jakiś j⁎⁎⁎ny błąd w matrixie. Jak mówisz- Leo przyszedł i zrobił, bo sobie nie dał wejść na głowę geriatrii i leśnym dziadom ze związku, a przy okazji ustawiał do pionu tych kopaczy co im się nawet przez 45 minut biegać nie chce, no to szybko poleciał, bo "stanowił zagrożenie dla autorytetu". A reszta to takie miernoty, że każdy kolejny wyznacza tylko 1 kierunek- w dół. Po c⁎⁎j to wszystko istnieje poza wyciąganiem i przepalaniem chorego hajsu na dosłownie nic to ja nie wiem, tak samo jak tego jakim cudem jeszcze ktoś się łapie na sponsorowanie ich. No ale co się dziwić, jak banda najebusów wyprowadziła to do rangi sportu narodowego i teraz trwa niekończące się trzepanie kapucyna januszów przed telewizorami, że "dziś orzełki to pokażo". No, a potem klasyka- mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o pietruszkę i odśpiewanie na lotnisku klasycznego ♪nic się nie stało polacy nic się nie stało♫ z wręczeniem kwiatów tak jakby jakiś heroiczny wyczyn odjebali właśnie.
Taki to "sport narodowy", gdzie zamiast być z niego dumnym, że możemy pokazać bez wstydu całemu światu jak coś się robi- dostajemy od każdego poza San Marino i Gruzją wpierdol, chociaż to ostatnie też już nie jest od pewnego czasu takie pewne. Bo od szamanów z Senegalu już dostaliśmy i to tak, że żal było na tych patałachów patrzeć. A jak ktoś zadaje to niewygodne pytanie że co to za sport narodowy, to zaraz jest klasyczne hurdurczenie wąsa, że sport narodowy to nie to w czym jesteśmy dobrzy tylko to co ogląda cały kraj. No nie wiem- dla mnie to jest definicja masochizmu, ale co kto lubi.
Zaloguj się aby komentować
Moze mi ktos jak najprościej wytłumaczyć jakie mamy szansę na baraże? Bo ciagle gdzies czytam albo słyszę, ze musi wygrać tamta reprezentacja, jeszcze jakas, kolejna żebyśmy awansowali i nie kumam koniec końców tego. W takim razie na nic nam te remisy, wygrane? #pilkanozna #reprezentacjapolski

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co sie odwaliło ale nasi chłopcy lvl 7 przejechali się jak walec po Tychach... 3 miesiące wcześniej dostali lanie 21-3 od nich a wczoraj role się odwróciły i to nasi naklepali ponad 20 bramek a stracili tylko 4.
#pilkanozna #rodzicielstwo

@ttoommakkoo Można tłumaczyć milion razy, że wynik się nie liczy a młodzi i tak swoje. Wiedzą doskonale kiedy był mecz na remis a kiedy dostają mocno w plecy. A gdy wygrają i chodzą jak pawie to trener najpierw ich pochwali a później każe zapomnieć i trenować jeszcze mocniej. Ma taką grupę 8 zawodników która wskoczy za nim w ogień, w życiu nie widziałem tak karnej grupy 7 latków.
Zaloguj się aby komentować
Wiele bzdur przewinęło się przez weekend w internecie, a większość oczywiście spolaryzowana politycznie, do tego od osób, których nie było..
Kibole płaczą jak to źle zostali potraktowani, a cała wina spada na Tuska, który znów swoimi mackami komuś czegoś zabronił czy nakazał.
Druga strona płacze, że to kibole Batyra i tylko zadymiać przyszli.
Skrytykujesz kogokolwiek - jesteś automatycznie wrogiem zależnie od obozu xD
No to ja wam napiszę jak to było na miejscu.
TL;DR - bo nic odkrywczego raczej nie napisałem, a raczej odkłamuję teorie krążące po internecie, mój wpis można podsumować jednym zdaniem:
W końcu zobaczyłem występ zawodniczek, które znam z Fify
Szczególnie Pajor, którą mam na ataku
https://www.youtube.com/watch?v=-8V1zbIq4_U
#pilkanozna #pilkanoznakobiet

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wczoraj Finlandia poległa przed własną publicznością z Maltą. Dywagacje o tym co by było gdyby Polska zamiast przegrać na wyjeździe pokonała Finów nie mają sensu, ale ww. wynik jest dość wymowny w kontekście poziomu do jakiego Probierz doprowadził naszą kadrę.
#pilkanozna #reprezentacja

Zaloguj się aby komentować
Ehh i jutro znów młodzi dostaną wpierdol od Tychów na meczu i będą chodzić struci przez 2 tyg...
#rodzicielstwo #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować

El. Euro U21: Polscy młodzieżowcy wciąż niepokonani. Zwycięstwo z Włochami w świetnym stylu Na stadionie w Szczecinie stanęły naprzeciwko siebie drużyny, której do tej pory odniosły komplet zwycięstw w eliminacjach młodzieżowych mistrzostw Europy 2027. W poprzedniej kolejce zarówno Polacy, jak i...
pamiętajcie ronald kuman zjada kozy z nosa
#pilkanozna #mecz
Zaloguj się aby komentować
Szybka odpowiedź Holendrów. Czego się tu spodziewać innego. 1:1 #mecz #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Schaamte, schande, sukkeligheid!
#mecz #pilkanozna #sport
Zaloguj się aby komentować
Polska-Holandia g. 20:45
#pilkanozna #reprezentacja #mecz

Zaloguj się aby komentować