#perfumy #rodzicielstwo
#perfumy #rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
To lecimy z tym piąteczkiem
Dziś jako #sotd wleciał kolejny zapach z lat młodości czyli Paco Rabanne XS pierwsze wydanie z lat 90,malo ma wspólnego z późniejszymi edycjami nawet na Fragrze mają różne składniki, nowa wersja jest mocno okrojona.
A #conaklaciewariacie u tagowiczów #perfumy
Już tradycyjnie, pozdrawiam i smacznej kawki.


Zaloguj się aby komentować
Cześć, znajomy poprosił o wystawienie dwóch flakonów.
Każdy po 150 lub komplet za 250
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
Hej, z racji ze dorwałem juz swojego Emarati to poniższy zawodnik przestał byc potrzebny. YAS Al Gharam (mocno w klimatach HAO Emarati Musk/Oud) we flaszce za 490zł + kw.
Pudla niestety nie mam. Jak ktos chciałby porównać ręka w rękę to mogę tez odlac troche HAO Emarati Oud po 23zl/ml
#perfumy



Zaloguj się aby komentować
Bry
Dziś jako #sotd wylosował się tak samo jak wczoraj wieczorem Xerjoff Zefiro, lubię tego gagatka szczególnie w takie ciepłe dni, a #conaklaciewariacie u towarzystwa dziś pachnie?
Pozdrawiam, smacznej kawusi i spokojnego dnia.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Jakie polecacie sklepy żeby kupic Dior Cologne Homme, ale jednoczesnie nie przeplacic i żeby sklep był 100 % legitny?

Hejo, zapraszam na nowość od Ajmala...
Można dobrać Orient Musc oraz Vetiver w cenie 3.47/ml
3.93/ml
1.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/eau-d-oud
2.69/ml
2.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/amber-leather
3.20/ml
3.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/chapter-1
3.27/ml
4.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/chapter-2
3.02/ml
5.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/chapter-3
3.26/ml
6.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/chapter-4
3.24/ml
7.https://www.parfumo.com/Perfumes/Ajmal/chapter-5
Od 5ml
InPost 12-18
Foto dla przyciągnięcia uwagi.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Hej! Po lekkim zawodzie Creed Original Vetiver (zapach super, parametry kicha), szukam czegos podobnego (odbieram go jako wetywerie + barbera), ale wlasnie o swietnej trwalosci i projekcji.
Szukam naprawde bardzo dobrych parametrow (ma siedziec na skorze caly dzien i zeby bylo go czuc, na ubraniach ma sie utrzymywać przez tydzien), zapachu ktory kojarzy sie z goleniem i najlepiej tez wetyweria w bazie. Bez dziada, wiec ostroznie z lawenda. Moze miec cytrusy ale zeby nie byly dominujace caly zapach bardzo dlugo. Musi byc w produkcji.
Przykladowo o co mi na pewno nie chodzi:
- Paczulowce typu Beau de jour odpadaja (nie lubie paczuli niestety). Zreszta to zaden mocarz.
- Rive gauche juz nie robia i jest lawendowy.
- Acqua di parma testowalem duzo i maja zbyt slabe parametry.
- Eau Sauvage ma za duzo cytrusow wiec odpada.
- Fougere royal odbiega juz dosc mocno profilem zapachowym ale tez ma zbyt slabe parametry.
Pomozecie?
Z gory dzieki
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Mój ambiwalentny stosunek do arabów doszedł do takiego stopnia, że pierwszy arabski flakon w kolekcji jest tak naprawdę polski
Co tam u was dzisiaj się mieni?
#perfumy #conaklaciewariacie

@Earl_Grey_Blue A u mnie przedpotopowa wersja Carvena Eau Vive. Choć w sumie nie wiem czy w ogóle są nowe wersje tego. Za⁎⁎⁎⁎sty zapach, mocno niedzisiejszy a z drugiej strony obiektywnie nie jest jakiś inwazyjny, ot jakieś chaszcze i trawa (polna ofc) i trochę cytrusów. Trochę kobiecy, trochę męski. Nie jest to coś odświeżającego ani chłodzącego per se, ale wciąż super
Z lenistwa, nie chcąc tworzyć oddzielnego wpisu , chciałbym Szanownego Państwa, prosić o wyrażenie swojej opinii dot. wypustu od Gołębia, mianowicie Reckless, dobre to, czy niekoniecznie, z tego co wyczytałem, wycofany zapach z portfolio marki w zeszłym roku, jest ,,klonem'' X for Men od CC, miałem Vertus Monarch, odpowiednik Rojki, nie porwał mnie, wręcz zawiódł, a teraz ,,powiedzmy'' czaję się na tę pozycję, mały rekonesans chyba nie zaszkodzi
Pachnącej środy wszystkim tagowiczom życzę.
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #perfumyniszowe #perfumyarabskie #perfumy
Cześć, czy wąchał ktoś z Was Seufi od marki YAS? Chciałbym poznać opinie innych na jego temat, ponieważ w internecie jest tego mało.
Sam go mam i uważam, że jest naprawdę trudny, trzeba go zrozumieć. Zastanawia mnie też, czy faktycznie jest tam naturalny oud, jak deklaruje dystrybutor.

@panKamil Hej!
Nazwa "seufi" odnosi się do tych małych strzępków prawdziwego drewna agarowego, które wyglądają jak ostrza noży. Trudno określić pochodzenie, ale jak najbardziej jest to prawdziwa rzecz.
Nigdy nie udało mi się powąchać Seufi od Yas. Wiedząc, że co oud, to smród, chciałbym sprawdzić, zgadnąć, skąd pochodzi ten komkretny składnik. Choć też domyślam się, że są to ścinki z Hindi Oud. Chętnie odkupię od Ciebie trochę, jeśli uważasz, że masz za dużo
Zaloguj się aby komentować
Dobry Dzień #perfumy
Przycisnęło troszkę z kasą, a kolejne flakoniki się do mnie uśmiechają, dlatego z bólem serca wystawiam na sprzedaż:
Fragrance Du Bois SAHRAA - 650 PLN
Pełna prezentacja (foto). Zawartość należy ocenić precyzyjną metodą "na oko" - wydaje się, że niewiele brakuje do 30 ml ¯\(ツ)/¯
Dorzucam sampelek 1,5 ml Parfums De Marly Layton Exclusive - PH podpowiada, że wartość można szacować na +/- 20 PLN ( ͡°͜ʖ͡°)
Koszty dowolnej formy wysyłki biorę na siebie
Jeśli potrzebujesz dodatkowych zdjęć, wagi itp. pisz śmiało


Zaloguj się aby komentować
Nie odlewa ktoś może L'Erbolario - Ginepro Nero?
Mocno ubytkowa butla poniżej 40ml też wchodzi w grę, może komuś zalega
Przy okazji zapytam #conaklaciewariacie , bo nikt nie pytał
#perfumy#conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
Heja, może znajdzie się ktoś chętny na flakonik Francesca Bianchi Libertine Neroli? Bez paru psików 290 ziko
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
900 za wszystko!
Khalat ~ 95/100
reszta ubytkow do oceny własnej.
wysłam inpostem.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Po ogłoszeniu wyników wyborów chyba wszystkich cienizna dopadła (kto był w wojsku ten wie co to za choroba) proszę się pochwalić jakie #perfumy dzisiaj #conaklaciewariacie .
Testuje wyrób z naszego rodzimego podwórka od Pana z FB pod tytułem Hindi Cologne.
Nuty zapachu:
Top bergamotka, biały grejpfrut, czarna porzeczka, Kumkwat.
Serce: korzeń irysa* kwiat kadam, pandanus, Majmua attar, wetiwera indyjska,
Baza: paczula, cyprys, hindi oud, mech, drzewo sandałowe Timor, drzewo sandałowe aus.*
Gdzie * oznacza użycie syntetyków. Reszta pure nature.
Cóż nie spodziewałem się tu aromatu uginającego kolana typu Cambodi Cologne od Ensarka (no może odrobinę) i się przynajmniej nie zawiodlem. Niestety mój plebejski nos nie czuję tu hindi w ogóle a na jego bazie jest zapach zbudowany. W rzeczywistości jest to całkiem przyjemny szypro-kolonski aromat . Po soczyście owocowym otwarciu robi się lekko gorzkawy, lekko wytrawny, lekko zielony zahaczający o ziemiste fasety. Przyjemny nienachalny o umiarkowanym parametrze. Nie jest to liga rzemieślników ze wschodu ale nie ma też drażniących syntetyków więc tak czy owak będzie psikane w ciepłe dni.
Dajcie znać co tam u Was.

Zaloguj się aby komentować
Witam, zapraszam na rozbiórkę interesującej propozycji od Francesca Bianchi, a mianowicie The Dark Side myślę, że w dobrej cenie (w cenie zakupu
Zamówię, gdy zbiorą się deklaracje na 70ml
Odlewam od 5ml, szkło 3, InPost mini 12
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Polecam Torino21 na lato u Pana Lucjana w bardzo sportowej cenie 724 zl
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Gotowe dekanty z pojemnością do oceny własnej, w nawiasie szacowana przeze mnie ilość.
LV Imagination ~6ml 50
LV L'immensite ~4ml 40
Creed Silver Mointain Water ~8ml 50
Dior Homme Sport 2021 ~8ml 25
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum ~6ml 20
JPG Le Beau Le Parfum ~6ml 20
Mancera Lemon Line ~4ml 15
Hermes Terre Eau Givree ~4ml 12
Amouage Enclave 3ml bez dwóch strzałów 17
Mililitry:
Dolce & Gabbana Light Blue Forever 5/ml
Chanel Bleu EDT 3.5/ml
Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme 4.5/ml
Gisada Ambassador Intense 4.5/ml
Gisada Ambassador 4.5/ml
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir 3.5/ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum 3.5/ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden 3.5/ml
https://drive.google.com/drive/folders/1JDxzp1\_Xc23lQ3j5n3cLGSQ-dIeyTE2J
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na czyszczenie magazynu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Armani SWY Absolutely ~80 ml (batch 03/2024) - 250 zł
Givenchy Gentleman EDP ~95 ml (batch 09/2020) - 220 zł
Prada Luna Rossa Carbon ~95 ml (batch 01/2023) - 270 zł
Mancera Cedrat Boise ~100 ml (batch 03/2022) - 270 zł
JPG Le Male Le Parfum ~110 ml (batch 06/2022) - 300 zł
Azzaro The Most Wanted Parfum ~95 ml (batch 06/2024) - 270 zł
Versace Eros Flame ~98 ml (batch 03/2024) - 200 zł
Ferragamo UOMO Signature ~95 ml (batch 08/2016) - 150 zł
Dekanty:
Gucci Guilty Elixir Pour Homme ~4 ml - 25 zł
Mancera Cedrat Boise ~4 ml - 15 zł
Dior Homme Sport 2021 ~3 ml - 12 zł
Versace Eros Parfum ~3 ml - 10 zł
Rabanne 1 Million Elixir ~4 ml - 15 zł
Rabanne 1 Million Parfum ~5 ml - 17 zł
Armani SWY Intensely ~4 ml - 15 zł
#perfumy #stragan
Zaloguj się aby komentować