Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan #souk
Nie wiadomo, która godzina
https://rentry.co/lynx_perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#sprzedam
Roja Musk Aoud
ok. 23/30 ml - 625 zł
Bez pudełka
InPost 19


Zaloguj się aby komentować
Panie i panowie, naturalny odparowalnik za niecałe 180pln, kto nie kupi ten gafa.
https://www.amazon.pl/ALYSONOLDOINI-ALYSON-Chocman-Mint-odparowalnik/dp/B075JKC4SK
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Zobaczymy po powrocie do Polski, jak bardzo mnie oscamowali w egipskiej perfumerii xd
"- Is this Musk is natural?
- Yes my friend, all oils natural"
Zapewne, akurat 13 dolarów za 25 ml
#perfumy #egipt

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
No dzień dobry.
Nie chcecie mi sprzedać innych to może mi sprzedacie flakon
DHP!!!???
Pozdrawiam słuchaczy i Qtafonixa
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Podzielę się jednym z dwóch absolutnych faworytów spod ręki EO - Tigerwood Terenagu.
W ten weekend będę przygotowywał dekant dla znajomego więc „przy okazji” mogę zapoznać szersze grono z tą oleistą cieczą
Woń jest gęsta, oudowa rzecz jasna, z akcentami skórzanymi, czekoladowymi, kawowymi, pikantnymi. Jest element zwierzęcy gdzieś w tle (pewnie czarna ambra), który nadaje dodatkowego wymiaru i pazura. Zapach ma wiele warstw, za każdym razem w nos rzuca się inny szczegół… To jedna z tych kompozycji którą chce się odkrywać, z w oparach której chce się obcować.
139/ml
InPost 12


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Poleje ktoś Naxosa w sportowej cenie?
Warto w ogóle brać próbkę czy lecieć od razu w Blindbuya i jazda 100ml? xD
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Żarcik znaleziony w sieci , ale chyba wpisuje się w aktualną "linię programową" marki
Miłego dnia !!!

Zaloguj się aby komentować
Sprzedam:
Bortnikoff - Oud Monarch 48/50ml - 680zł + kw
Nowa szata, zapach ten sam.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
#perfumy Witam, sprzedam Attar Areej Le Dore Galia 3g - 420zł + kw



Zaloguj się aby komentować
Dwie nowości właśnie miały premierę Nice Bergamote Extract oraz The Musc Extract od Essential Parfums. Nie testowałem Bois Emperial w wersji extrait, ale całkiem dobrze się to zapowiada. Ogólnie jestem fanem marki, bo w całkiem rozsądnych kwotach można wyrwać dobre rzeczy które po prostu są przyjemne i jak ktoś chcę potestować coś bardziej niszowego niż Sephora, to fajny wstęp.
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Pogoda ideolo stworzona pod Bicz Bata
A u was #conaklaciewariacie #perfumy
Zaloguj się aby komentować
110 PLN za zestaw trzech amurażów. 3ml każdy, a z każdego tylko smyrniecia rureczka o nadgarstek - czyli każdy ma po 3 ml minus jakieś pół kropli xD Wysyłka w cenie #perfumy
PS sprzedam jeszcze Tabac Dore pełen flakon bez kilku psików w dobrej cenie (w zajebsitej)


Zaloguj się aby komentować
Siemandero Szanowne Państwo.
Mój zapach nr 666 - czekał chwilę, bo podejrzewałem, że będzie niezły. Areej Le Dore - Siberian Musk III. Potwierdził moją olfaktoryczną kompatybilność z wyziewami Adasia. Towarzyszy mi już czwarty dzień z rzędu, pokazując różne foszki w zależności od temperatury otoczenia, mojego nastroju oraz fazy, w której sam zapach aktualnie się znajduje. Późny drydown, choć nieco menelski, wspaniale układa do snu - aż się nie chce myć łba przed snem. Tylko koty bardzo się do niego złażą i kręcą mi się po łóżku, kiedy śpię.
Nie jest to dla mnie zapach idealny - zawsze mógłbym wywalić z niego cytrusy czy coś tam. Jednak mógłbym tak sobie w nim chodzić, czytać, spać, pracować... więc jest bardzo dobrze.
Proszę się chwalić, proszę polecać ciekawe smrody i tak dalej. miłego popołudnia!
#conaklaciewariacie #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Sprzedam niszę w cenie designera ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Jak ktoś bardziej into unisexy, to bardzo fajny i dość oryginalny (ale nie walący oborą) zapaszek.
Electimuss Spice d'Arno 100ml bez psika za 390zł
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
No dobry dzień
Szukam ludzi którzy nie mają jeszcze flakonów:
Xerjoff 40 knots
Xerjoff Mefisto
Tiziana Terenzi Foconero
Deziro Nishane
Bohemian Lime Goldfield & Banks
Pozdrawiam taga i tego
Zaloguj się aby komentować
#perfumy
No dobry wieczór
Szukam flakonów:
Xerjoff 40 knots
Xerjoff Mefisto
Tiziana Terenzi Foconero
Deziro Nishane
Bohemian Lime Goldfield & Banks
Pozdrawiam taga
Zaloguj się aby komentować
#stragan
#perfumy
Oferta na dziś
Mdci Chypre Palatin 61/75
630 z wysyłką paczkomatem inpost

Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś szukał, to niezła cena jest u Lucjana ma Moss Cologne
https://www.luxuryforless.pl/p/27/81204/bortnikoff-moss-cologne-woda-perfumowana-50-ml-perfumy-niszowe-dla-kobiet-.html
#perfumy
Zaloguj się aby komentować