#perfumy #stragan #souk
Co tu dużo gadać
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam

#perfumy #stragan #souk
Co tu dużo gadać
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam

Zaloguj się aby komentować
pytam się państwa, dlaczego nie ma perfum o zapach koperku?! #perfumy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Lakierki wypastowane? Płaszcz wyczyszczony? Pokażcie, co tam dzisiaj będzie się za wami ciągnęło na cmentarzach.
U mnie Quando Rapita in Estasi od Filippa.
#perfumy #conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#stragan
Dziś przynoszę wam Sospiro Aira na sprzedaż, co to a no bardzo udane perfumy w klimacie Roja Oman i PDLN3 z dobrymi parametrami, fajny, dobry jakościowo zapach żaden chemol, dla tych których odstrasza cena Roja, oczywiście nie jest tak zniuansowany ale różnica w cenie ok10/ml a 25/40 jest duza
Cała flaszka 75ml minus jeden global
Cena 680 z wliczona wysyłka paczkomatem inpost
Wolałbym żeby poszedł tu, jak nie to poleci na FB

Zaloguj się aby komentować
Witam pachnące towarzystwo, deklarować proszę #conaklaciewariacie U mnie klasyk sprawdzający się o każdej porze dnia i roku czyli Eau Sauvage od Christiana Diora #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
POJEBAŁO MNIE!
Santal Royale... ktoś sobie pewnie teraz myśli że mnie poj*b*ło. Gdzie płacić 100pln/ml za zapach sandałowca? Tutaj mamy 80% koncentracji, z czego jakieś 90% to mix sandałowców. Jednak wisienką na torcie jest tytułowy Santal Royale, nie dość że jest starszy ode mnie to jeszcze został wydestylowany w ten sam sposób co najdroższe (oriscent) oudy ensara (niektóre "chodzą" po 10k$). Sprawdzałem sobie ile by mnie wyszło cenowo jesli bym chciał sam sobie takie coś zmikoswać i wyszłoby podobine cenowo, a też nie jest oczywiste czy bym był w stanie ogarnąć olejki o właśnie takim albo podobnym profilu czy jakości - raczej bym dał rade ale ile kasy bym musiał utopić, żeby przetestować wszystkich vendorów i jeszcze ile materiału by poszło na testy i blendowanie... Dlatego zdecydowałem, że pomimo ogromnej ceny to ten zapach jako jeden z nielicznych od Ensara może być wart mojej uwagi.
Cambdi Caramel ~10% finalnego produktu (czyli jakies 30% kompozycji) to tytułowy olejek oudowy, którego (według Ensara i całej ekipy) głównym atrybutem jest "karmelowy" charakter. Tak samo jak w przypadku Santal Royale, ten wydaje się być wart swojej ceny i bardzo cieszy mnie że w tym przypadku otwarcie jesteśmy informowanie ile olejku oudowego dostajemy.
santal royale - 100 pln
cambodi caramel - 64 pln
Potrzeba rezerwacji na 15ml jendego i drugiego.
Butelki będą zamawiane prosto z oficialnej storny.
Ceny są już po rabacie 15%
Do ceny doliczyć 3pln za dekant i 12pln za przesyłkę, choć wole otrzymać kod nadania
#perfumy
#rozbiorka

Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Poszukuje ubytkowych flakonów Acqua Viva oraz Arso od Profumum Roma oraz ubytkowych flakonów marki Pineward!
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Koledzy wystawiają ciekawe rarytasy to i ja jednego mam, którego rzadko psikam. Trochę zwierzaka jest, ale nie jest to taka dominująca d⁎⁎a bobra jak w Cacao Ritual. Pudełko na pewno też gdzieś mam.
Extra Virgo Sacred Tobacco - flaszka wyjściowo 50ml - 380zł + kw Inpost/DPD lub własny kod rozmiar B
#perfumy #stragan


Zaloguj się aby komentować
#perfumy#stragan Xerjoff Casamorati 1888
85/100 ml
kompletny produkt
350+ kw paczkomat Inpost lub własny kod nadania gabaryt B inpost


Zaloguj się aby komentować
#perfumy #souk #sprzedam
Wczorajsza flaszka, bohaterka wpisu conaklacie, idzie na sell. To bardzo dobre perfumy. Mam juz jednak Antiquity II w kolekcji, a w mojej opinii obie te kompozycje sa w podobnym klimacie i jak dla mnie wiele elementow je laczy. Uznalem wiec, ze Antiquity II mi wystarczy, jako ze lubie miec roznorodnosc. Moze komus z Szanownego Grona Hejto flaszka posluzy
War and Peace III
Pojemnosc: 30 ml minus kilka psikniec
Cena: 1300 PLN
Wysylka: 17 PLN InPost
Flaszka kupiona na Parfumo

Zaloguj się aby komentować
Bierzcie no, cena top ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) + ~8ml kadzidlaczka-niespodzianki gratis
Electimuss Spice d'Arno 100ml bez psika
#perfumy #stragan
Zaloguj się aby komentować
Jaki tu może być ubytek? Czy według was jest to deklarowane 110/125?
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Hej doskonale pachnące ludzie!
Czy ktos ma i odlewa Purpose Amouage i moze jakies inne przyjemniaczki na zime?
Dzieki !
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam:
Rogue Perfumery - Mousse Illuminee 34/35ml - 340zł z kw.
Świetny szypr, parametr sztos.
Kupiłem większy flakon więc maluszek idzie na sprzedaż
#perfumy
@Qtafonix Z portfolio Rogue: TO oraz Targhee Forest. Niby takie zwyczajne zapachy, a pozostawiają ślad w pamięci. Choć na dzień dzisiejszy to Bon Monsieur najbardziej mnie zauroczył.
W przypadku Mousse Illuminee - jakoś uważam go za opcję "na wyjście" w stylu Reflection, jednak jeszcze mniej inwazyjną. Kojarzą mi się podobnie jako zapachy użytkowe. Chcesz wywołać konkretne wrażenie na nowo poznanej osobie (bardziej oficjalnie) - Mousse Illuminee jest czysty, nieofensywny i nie do końca męski: nie dominuje otoczenia pomimo wszechobecności. To są moje skojarzenia z Reflection, którego tak właśnie odbierałem dwa lata temu.
Zaloguj się aby komentować
#conaklaciewariacie #perfumy
Jakie zapachy wybrane na dzisiejszy dzien? Ja zainspirowany wczorajszym postem @pomidorowazupa z Cuir de Russie II w roli glownej, postanowilem psiknac War and Peace III z tej samej kolekcji. Jak dla mnie Adam zrobil tu dobra robote

@radjal Hejo!
Oczarowany niedawnymi testami próbki Kashti - Khus O Khayal, dalekie skojarzenia zaprowadziły mnie do szafy, gdzie odkopałem stary dekant Wild Oud (Ramon Bejar). Zbyt podobne to jednak nie jest, tym niemniej miło mi się go nosi dziś.
Co do samego Khus O Khayal - nosa oderwać nie mogłem.
Zaloguj się aby komentować
Chris Carbonnel przeżywa chyba drugą młodość i to w perfumerii rzemieślniczej - Sultan Pasha, Maksim i teraz Bortnikoff.
Nowa kolekcja Entry Level w kolaboracji z Carbonnel już dostępna:
https://www.bortnikoff.com/entry-level-collection/
Ciekawe kto następny?
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Co tam u was dzisiaj w ten typowo jesienny dzień?
U mnie najnowszy odbytek (bobra).
#perfumy
#conaklaciewariacie

@pomidorowazupa powrót po latach do Bortnikoff Tabac Dore, mam wrażenie, że jest bardziej ziemisty, a mniej owocowy w porównaniu do tego jak go zapamiętałem.
Przy okazji - może ma ktoś odlewkę/wolne ml najnowszego wypustu? Chętnie wziąłbym parę ml dla porównania jak wypada teraz, bo nowy Sayat Nova pozytywnie mnie zaskoczył.

Zaloguj się aby komentować
Coś tam Adam nowego ugotował na imprezę w Dubaju i zapowiedział że po imprezie aromat trafi do sprzedaży.
Cena 570 USD. Spray i olejek.
https://www.youtube.com/watch?v=Sw0WStXnny4
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Krul do wyrwania za 170zł robiąc takie kroki:
aplikacja Ceneo -> dodać do koszyka (sklep Brasty) -> wybrać metodę płatności -> użyć kodu 30apka
https://www.ceneo.pl/269158;17092-0v;basket.htm?=
Źródło informacji: pepper
#perfumy
Zaloguj się aby komentować