Hej,
W tym sezonie chciałbym w końcu pobawić się w spływy kajakowe. Sporo dotychczas pływałem ale raczej po wodach stojących np. zalew. Tym razem chciałbym spróbować rzeki. Nie lubię zorganizowanych spływów więc wolałbym sam z synem ewentualnie z kimś jeszcze. Dlatego myślę o własnym kajaku. No i mam parę pytań by nie wkopać się na minę co mi się często zdarza w takich przypadkach. Myślę o pneumatyku dla 2 osób na rzekę. Nie ceny jak widzę między 2-8 tyś. Znalazłem coś takiego (to zestaw SCORPIO KAYAK HYBRID II ). Cena w moim zasięgu i wystarczy dokupić kamizelki. Ma to sens czy szukać czegoś innego? Trochę martwi mnie rozmiar (390 cm) . A może jednak plastik?
Od razu pozwolę sobie zawołać kolegę @zuchtomek












