a po za tym uważam, że magiczna bariera powinna zostać zniszczona
#heheszkipolityczne


Społeczność
Pracujesz po nocach? Nie możesz spać? Kochasz noc, mrok i ciemność? Dołącz do społeczności aktywnej nocą, taguj wpisy #nocnazmiana
a po za tym uważam, że magiczna bariera powinna zostać zniszczona
#heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Bolą mnie 2 zęby robione ostatnio ehhh
Zaloguj się aby komentować
#ets2 #eurotrucksimulator2 #gry #transport #ciezarowki #nocnazmiana
Nie ma to jak nocne granie na kierownicy w ETS 2 i słuchanie audiobooka po ciężkim dniu pracy.
Polecam!
*Stanie w kolejce do odprawy w ETS smakuje lepiej niz IRL:D
Zaloguj się aby komentować
Śniło mi się że walaszek zapowiedział nowego bombę, w internecie była inba, a na końcu grubas nic nie zrobił
Zaloguj się aby komentować
Przerwa na ostatniej nocce. W tym tygodniu. Ja j⁎⁎ie, co ja robię ze swoim życiem?
Zaloguj się aby komentować
Śniło mi się że stałem w łazience a dokładniej koło toalety i na języku miałem jednego włosa, jak go próbowałem wyciągnąć to okazało się że jest ich jakby cały kołtun.
#sen
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śnił mi się sklep z mięsem. Na półkach było poukładane nadzwyczaj piękne surowe mięso. Ale na półkach były też widoczne głowy z częścią tułowia 2-3 krów obdartych ze skóry. były żywe, tylko smutne. Nigdzie nie bylo widać krwi. Mięso ogólnie pozytywnie zaskakiwało swoim wyglądem.
#sen
Zaloguj się aby komentować
Halko halko, czy ktoś tutaj żyje, czy hejto nocą śpi?
Lista obecności hurr durr
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nocnazmiana #glupiehejtozabawy
Zaloguj się aby komentować
Ptaki już śpiewają a chłop dopiero z roboty wrócił
Śmiechu warte
Zaloguj się aby komentować
Siemanko nocna. Dzisiaj dla odmiany pokażę Wam, wnętrze maszyny Doosan Puma TT. Na pumie robimy zamówienie dla Niemca
W przyszłym tygodniu mam na popo, więc relacje będę wrzucał wieczorem.
Miłej nocki
#pracbaza #cnc #kolchoz

Zaloguj się aby komentować