
Społeczność
cybulion jest inny
Cały swój chłam pakuje tu, ai, żarło, choroby, stan umysłu.

Społeczność
Cały swój chłam pakuje tu, ai, żarło, choroby, stan umysłu.
Zaloguj się aby komentować
Na jeziorze flauta. #jezioro #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miasto i wieś dzieli Jar - pamiatka po idacym tu lodowcu, przez niemcow wykorzystany jako teren zalewowy. Gdyby wrzucic w jezioro wode z Jeziora Szeląg niszczac dwie śluzy - można by odciać miasto. Na szczescie niemcy nigdy nie podjeli tak radykalnej decyzji, na widok wojsk rosyjskich (ktore notabede wlasnie szly od tej strony) postanowili sie zabunkrowac po koszarach. Kiedys mieszkalem z widokiem na ten Jar, i zdarzaly sie lata ze mialem jezioro pod oknem. Mnie cieszyło, włascicieli ROD ktore tam osiadło już mniej. XD
#cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
Wszystko mi o nim przypomina :( #justhejtothings


Zaloguj się aby komentować
Chcac byc miłym utknąłem na 30 min w potężnej kolejce w kwiaciarni. #cybulionjestsmutny

Zaloguj się aby komentować
@TyGrySSek głupkuje xd. #dzialkowekitku #koty #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś dostałem od znajomego ktory pracowal w radiu takiego blaupunkta. Świetne jest te radyjko. Ideal na dzialke, rzutnik przez bt puszczam, radio dziala na bateriach, marzenie. #cybulionjestinny





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Pendolino należące do PKP Intercity od 9 marca będzie jeździć po czeskich torach na trasie Bohumin-Praga - poinformowało w piątek PKP Intercity. Inicjatywa ma na celu uzyskanie przez przewoźnika homologacji taboru, tak by w przyszłości należące do Polski Pendolino mogło kursować na trasach...
Jeszcze raz dzis sprobuje. Ok 9-9²⁰ wrzuce link do streama - Karmienie #dzialkowekitku live z wlaczonym #zello - mozna zrobic kici kici, mozna do nich pogadac etc. @TyGrySSek wołam cie osobiscie i zawolam za godzine :)

Zaloguj się aby komentować
Życze wam słonecznej, milutkiej niedzieli. #dziendobry

Zaloguj się aby komentować
No EJ! Nie moge shitpostować jak spaceruje. Albo jedno albo drugie. Grrr #cybulionjestinny #justhejtothings #zebropioruny




Zaloguj się aby komentować
Przylapałem @TyGrySSek podczas obiadu XD #dzialkowekitku #koty

Zaloguj się aby komentować
Najadłem sie, poleże troche i chyba pokrece sie jeszcze ponapawam sie tym słoneczkiem #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Kiedy wzywasz karetke , ale kierowca pracowal wczesniej na sorze w Łodzi. #pdk #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Pierwsze kołpaczki sie pokazaly, zaraz trzeba bedzie noz ostrzyc #pdk


Zaloguj się aby komentować
nikt nie chce ogladac #dzialkowekitku :( #koty




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#patostreamy #polityka
XD nie sledze od lat uniwersum grubasa z torunia ale dzisiaj mnie rozjebalo na #rakowetiktokicybuliona
Otoz Magicale dostali perm bana na Tiktoku. Pod info o tym wypowiedzial sie Robert Biedroń XD podobno maczał w tym palce. Jebaniutki.
Swoja droga, chciałbym go kiedyś poznać, poznałem tylko jego partnera i w sumie byl bardzo spoko.


Zaloguj się aby komentować