Zaloguj się aby komentować
U Lucjana na przedsprzedaży są różne Filipki. Brać, bo zaraz te wszystkie Joanny rozbiorą to w pizdu.
https://luxuryforless.pl/p/25/85399/filippo-sorcinelli-scusami-extrait-de-parfum-100-ml-outlet.html
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Koh-i-Noor, czyli podkusiło mnie kupić atrament za 4 złote / 50ml od naszych przyjaciół z Czech.
Nie miałem żadnych oczekiwań i nie spodziewałem się niczego. Myślę, że było warto. Czerwony, zielony, niebieski i czarny. Każdy różni się tym, jak bardzo zasycha - czarny strasznie zapycha pióro z konwerterem i ciężko tym pisać po zalaniu i odłożeniu pióra na jakiś czas. Z drugiej strony zielony odpala za każdym razem od strzała i nie sprawia żadnych problemów. Przyjemniej się jednak smaruje po papierze mając obsadkę i wymienne stalówki. W czarnym atramencie widać czasami jakieś drobinki, nie wiem co to może być. Może właśnie to one są odpowiedzialne za zapychanie piór z konwerterem.
No mniejsza. Jak mawia klasyk:
Jest tanio? Jest tanio. Jest dobrze? Jest tanio.
Jeszcze taki pocieszny szczegół, niby te same butelki, a w każdej poziom cieczy smarującej był inny. Ciekawe, jak oni to nalewają. Tak jakby to była mała rodzinna firma i odlewali je z garnka od ręki?
#piorawieczne


Zaloguj się aby komentować
Nikt mi nie kupuje kwiatów, więc zrobiłam je sobie sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zajęło mi dobre 2 miesiące skończenie tego zestawu z Action, ale teraz już chyba mogę powiedzieć, że w miarę umiem szydełkować xD Choć nie będę ukrywać, zlękłam się gdy pierwszy raz zobaczyłam instrukcje. Z pomocą najróżniejszych poradników jednak udało się to jakoś ogarnąć
Co do samego zestawu, to jest spoko. Szydełko, w przeciwieństwie do tego z mojego poprzedniego zestawu z misiem, rzeczywiście nadaje się do użytku xD Włóczka, mimo że sztuczna, sprawowała się całkiem dobrze. No i, co bardzo ważne, każdej starczyło jeszcze ze sporym zapasem. Tylko instrukcje są skopane, bo zawierają błędy
Myślę, że na tym moja przygoda z szydełkowaniem się nie skończy. Proces bywa nudny, żmudny i doprowadzający do kurwicy, ale efekty końcowe bywają bardzo satysfakcjonujące. Tak więc z czasem możecie się spodziewać więcej wpisów z moją szydełkową twórczością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szydelkowanie #diy #robotkireczne




Zaloguj się aby komentować
Dziś w #niepoprawnelego sytuacja nietypowa, bo pokazuję nie swoje lego. Jakoś tak się zgadaliśmy z @Fafalala że pożyczyła mi zestaw #42070 - Terenowy holownik 6x6. Jest to bardzo fajna hybryda, bo dzięki skrzyni rozdzielczej pozwala na zdalne sterowania jazdą, ale też innymi funkcjami. Zestaw złoże priorytetowo, żeby go nie kisić za długo i sprawdzę jak bardzo się podoba młodemu. Jeśli bardzo to nie wykluczam zakupu (był na mojej liście, ale się zastanawiałem czy warto). Wielkie dzięki Fafa!
Aa i mam zgodę właścicielki na pokazanie konstrukcji jej niebieskiego, jaką jest podstawka pod rzutnik z regulacją.. no właśnie nie wiem do końca czego. Na pewno bardzo ciekawe i fajnie skonstruowane, ale nie wiem gdzie się stawia urządzenie i musimy to tutaj wspólnie rozkminić
Cytując moją ulubioną sagę: "niebrzydka rzecz, ale czy ma jakieś zastosowanie praktyczne?"
#lego




Zaloguj się aby komentować
#lego jednym z wyzwań był dzień dla mnie. Zmieniłem to na weekend ogarnięcia zaległości.
Jednym z punktów jest strych. Wołam @PanNiepoprawny bo chyba najlepiej będzie wiedział.
Jakie pojemniki tutaj zainstalować? Jak widać miejsca nie ma dużo. W salonie mam jeszcze 4 zestawy nie otwarte i jeden się buduje. A w sypialni jeszcze że 8 pudeł.


Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan
Really, wiosna przyszła
https://rentry.co/lynx_perfumy
Zapraszam

Zaloguj się aby komentować
#souk #perfumy #sprzedam
ok. 51/53 ml
1450 PLN
ok. 13,5/15 ml
930 PLN
ok. 40/50 ml
900 PLN
29/30 ml
1500 PLN
ok. 13/15 ml
500 PLN
ok. 11/15 ml
490 PLN
Wysylka do doliczenia (InPost lub DPD)
Wszystkie perfumy z oryginalnymi pudelkami w komplecie


Zaloguj się aby komentować
Special Reserve No.6
https://www.parfumo.com/Perfumes/ghallia-parfums/special-reserve-no-6
Zakupiony prosto od perfumiarza.
Zostało 10/15ml, sprzedam za 1200pln.
Na spodzie nic nie ma, więc nie robiłem bez sensu zdjęcia.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#militaria #usa #wojsko #random #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #wietnam & źródło
Podczas Wojny w Wietnamie żołnierze USA czasami używali niewielkich ilości materiału wybuchowego C-4 jako paliwa do podgrzewania racji żywnościowych, ponieważ może się on palić, o ile nie zostanie zdetonowany przy użyciu zapalnika z materiałem inicjującym. Spalanie C-4 wytwarza trujące opary i żołnierzy ostrzegano przed ryzykiem obrażeń podczas używania tego materiału wybuchowego.
~
Wśród żołnierzy polowych w Wietnamie krążyła też plotka, że połknięcie małej ilości C-4 wywołuje „odurzenie” podobne do działania alkoholu. W rzeczywistości zawarty w C-4 RDX jest silnym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne (por. Nitrogliceryna), a jego spożycie powoduje jedynie nieprzyjemne (np. migrenę, zmęczenie, gorączkę) lub niebezpieczne skutki (np. poważne uszkodzenie nerek, drgawki, śpiączkę). Z powodu tej toksyczności niektórzy żołnierze używali materiału wybuchowego, aby celowo wywołać chwilową chorobę w nadziei na uzyskanie zwolnienia lekarskiego.
https://en.wikipedia.org/wiki/C-4_%28explosive%29?til#Vietnam_War
Zaloguj się aby komentować
Czy ma ktoś odlać Alexandria III?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
#warhammer40k #figurki i #modelarstwo dla zasięgu.
Ultramarines. Oryginalne plastiki z 1987. Więcej w komentarzach.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej tagu #perfumy :) Zapraszam na #rozbiorka dwóch tegorocznych nowości :) Jak ktoś lubi Divine to ta malina jest całkiem ciekawa ;)
1. Jean Paul Gautier Divine Couture - 5/ml 2. Gucci Guilty Absolu Pour Femme - 6,7/ml
Szkło 3, DPD do punktu 10, InPost 12 albo własny kod:) I tradycyjnie lista do dobrania ;)

Zaloguj się aby komentować
Technik Museum Sinsheim (wcześniej Auto- und Technikmuseum Sinsheim) – muzeum techniki w Sinsheim w Niemczech[1].
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na rozbiórkę ostatniego nabytku od Pana Abdulaha Wisimulaha- cudny attar Abdul Samad Al Qurashi Rouh Al Aoud.
Kosztował mnie 848 zł, więc cena za 1 ml, to skromne 70,70 zł
Abdul zastosował tu starzony oud, zapach jest pięknie wygładzony i elegancki. Początek bardzo świeży, żywiczny. Próżno szukać tu nut fekalnych (kasowe to to nie będzie). Majestatyczna perfuma z wieloma niuansami kwiatowymi i drewienkowymi.
Sprawdzi się o każdej porze roku. Teraz nosi mi się świetnie w pracy, ale wyobrażam sobie, co pięknego będzie się działo latem.
Odlewam od jednego mililitra, do takich fancy szkiełek z aplikatorem (+3 zł).
Można dobrać coś z souk.
Płatność blik/revo. Przesyłka do ugadania.
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Wystawka #niepoprawnelego na najbliższe #hejtopiwowarszawa gotowa
#lego

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na rozbiórkę Chanel Bleu De Chanel L'exclisif.
Cena : 5,9 zł / ml
Szkło 3 zł
Wysyłka: InPost 12 zł lub Dpd pickup 10 zł
Potrzebuję deklaracji na 30 ml
Odlewam od 5 ml
Pochodzenie: grupa fb
Realizacja około tygodnia.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ja bardzo przepraszam, ale mam jeszcze jeden flakon na zbyciu
Lumberman, którego rozbierałem trzy dni temu. 8~9/33ml - 200pln (wysyłka InPost wliczona)
#perfumy

Zaloguj się aby komentować