
Zbigniew Ziobro zostanie przymusowo doprowadzony na posiedzenie sejmowej komisji śledczej ds. Pegasusa. Na zatrzymanie byłego ministra sprawiedliwości zgodził się Sąd Okręgowy w Warszawie. #polityka #wiadomoscipolska

Zbigniew Ziobro zostanie przymusowo doprowadzony na posiedzenie sejmowej komisji śledczej ds. Pegasusa. Na zatrzymanie byłego ministra sprawiedliwości zgodził się Sąd Okręgowy w Warszawie. #polityka #wiadomoscipolska
Ja tylko chciałbym przypomnieć, że ta komisja to najsłabsza merytorycznie z komisji śledczych i że Ziobro raczej bez większego problemu sobie poradzi na przesłuchaniu. Nie nastawiałbym się na żadne rewelacja, dotychczasowe działanie tej komisji na to nie wskazuje.
Ziobro chce być doprowadzony, bo to się mu politycznie opłaca, będzie "prześladowany przez bodnarowców" i będzie grał ofiarę. A że komisja jest miałka, to niewiele ryzykuje.
@Mechanik_rowerowy Kaczynski co zrobil z ta komisja? np. przyznal sie przed ta mialka komisja, ze uzgadniano z nim zakup tajnego oprogramowania do szpiegowania pomimo, ze nie pelnil oficjalnie zadnych funkcji panstwowych i nie mial prawa miec dostepu do takich informacji xD no ale chuj, pozamiatal bo raz czy dwa rzucil glupi tekst albo odzywke do przewodniczacej
Zaloguj się aby komentować