Za 5h przyjezdza ekipa tv i zostaja na statku do wtorku. Mam nadzieje, ze nie beda mnie o nic pytac xD
#barteknamorzu #celebryta #pracbaza #marynarz
Za 5h przyjezdza ekipa tv i zostaja na statku do wtorku. Mam nadzieje, ze nie beda mnie o nic pytac xD
#barteknamorzu #celebryta #pracbaza #marynarz
Zaloguj się aby komentować