Też uważacie za czyste złoto, że na #hejto w #gorace nie ma patostreamów czy innego gówna? Połowa wpisów to chwalenie się swoim #hobby , #praca . Oby już tak zostało, bo póki co czarna lista w ogóle nie jest potrzebna. No i ludzie jacyś tacy normalni, nie wiedziałem, że tak można.
