Pojedź na zadupie rowerem, bo po wioskach fajnie się jeździ. Strzela opona. W drodze powrotnej prowadzisz rower. Jeszcze tylko 15km. Oto mój sposób na spędzenie tego pięknego dnia.
#rower

Pojedź na zadupie rowerem, bo po wioskach fajnie się jeździ. Strzela opona. W drodze powrotnej prowadzisz rower. Jeszcze tylko 15km. Oto mój sposób na spędzenie tego pięknego dnia.
#rower

@Spleen Jeśli nie ma się przy sobie zestawu naprawczego, a dętka zostanie
przebita w dużej odległości od miejsca zamieszkania, trzeba sobie jakoś
poradzić. Dętkę można chwilowo załatać trawą, liśćmi lub fragmentem
materiału. Z taką dętką można przejechać jeszcze kilka kilometrów, ale
takie przeżycie z pewnością będzie nauczką na przyszłość i będzie
przypominać o zabieraniu na wyprawę odpowiednich narzędzi.
@Spleen Jeśli nie ma się przy sobie zestawu naprawczego, a dętka zostanie
przebita w dużej odległości od miejsca zamieszkania, trzeba sobie jakoś
poradzić. Dętkę można chwilowo załatać trawą, liśćmi lub fragmentem
materiału. Z taką dętką można przejechać jeszcze kilka kilometrów, ale
takie przeżycie z pewnością będzie nauczką na przyszłość i będzie
przypominać o zabieraniu na wyprawę odpowiednich narzędzi.
Zaloguj się aby komentować