Komentarze (24)

@Umypaszka Nie chodziło o znajomość francuskiego. Chodziło o niewyczucie nastrojów społecznych, które w większości są przeciwne Unii Europejskiej.

@Laukur Ludzie! Wystarczy wziąć zsumować poparcie ugrupowań anty-europejskich, żeby +/- oszacować to poparcie. Nie trzeba przytaczać jakichś lewych sondażów firm, które zajmują się dostarczaniem sondażów zgodnych z zamówieniem!

I żeby nie było, ja nie jestem za polexitem - wręcz przeciwnie! Jednak nastroje społeczne są takie a nie inne i UE mocno pracuje na to!

@redfred mocno pracują również sługusy trumpa jak sam nawrocki i cały pis i ruskich jak konfederacja, chociaż oczywiście nie można też pomijać kreciej roboty internetowych wolnomyślicieli

dalej nie ogarniam jak znajomość języków obcych mogła zostać obrócona w obelgę

@Umypaszka ej, ale to proste jest- po prostu jak twoim elektoratem są ludzie, którzy... ładnie to nazwijmy są z nizin mentalnych i ledwo co ogarniają swój własny ojczysty język, to im wystarczy tylko wskazać "wroga", szczeknąć hasło "wykształciuch" i już będą warczeć jak wściekli na kogokolwiek w tamtym kierunku. Bo "wywyższa się". Bo "patrzcie za jakiego lepszego się uważa". Bo "siedzi nad książkami i myśli że jest lepszy". Bo "by pozapierdalał uczciwie tak jak my to by widział co to prawdziwa praca".


Stąd się wzięła pogarda dla inteligencji i wykształcenia Trzaskowskiego. Stąd przecież się wziął sam "bonżur"- bo ta hołota tak bardzo była jak dzieci we mgle i nie wiedziała z której strony uderzyć, że w końcu wzięła jego własne słowo i zaczęła nim go określać myśląc, że to jest najlepsze obelga ever. No przecież to jest bardziej żałosne od "chyba ty" z piaskownicy.

@redfred ja myślę że chodzi o elitaryzm Trzaskowskiego i niechęć do elit. Miałeś elitę w garniturze i elitę która poza studiem chodzi na siłownię, robi pompki, chodził na ustawki - no udawał przyziemnego typa, takiego jak większość Polaków. Jeszcze potem poszedł na kebaba z dziećmi.

Trzaskowski jak pojechał tramwajem to powstały dziesiątki memów. Nałroki widocznie był skuteczniejszy w udawaniu zwykłego człowieka

@redfred Ludzie! Wystarczy wziąć zsumować poparcie ugrupowań anty-europejskich, żeby +/- oszacować to poparcie.

Czyli których, brauna? To mniej niż 14% z sondażu

@Umypaszka sądzę, że zła prezentacja ten mi umiejętności. Dla mnie Trzaskowski odpada za konszachty z synem Sorosa ale sposób w jaki pokazywał swoją “światowość” mógł u wielu ludzi zostać odbrany za wywyższanie się i pokazywanie jako oświecona elita. A Nawrocki, ot swój chłopak, może i z przeszłością ale jak widać, społeczeństwo chętniej wybaczy drobnemu przestępcy/krętaczowi niż zadufanemu w sobie “yntelygentowi” Zresztą, z Jezusem było inaczej?

@redfred mam w dupie komora, ale ty brzmisz jak jakiś kompletnie odklejony pisowski fanatyk. Wrzucasz jakieś gówno z propagandowym bełkotem o wolnościach i tym jak to obywatel musi być chroniony w starciu z państwem, mające uzasadnić trwanie stanu przeciwnego - kompletnego chlewu i bezprawia, który to stan wprowadzili kumple Nawrockiego. xD

Okraszone to oczywiście durnym hasełkiem o mowie nienawiści. Tak dla twojej wiadomości - mowa nienawiści jest w Polsce karana od dawna i chroni m.in. katolików. xD

@100mph Po ludziach ograniczonych jak najbardziej można, po kalekach nie wypada.

A no to i ja nie będę cisnął po OPie.

@KonioNT oczywiście że głosował

Pislamskie trolle robią to samo co kacapskie:

  • Nie jestem za kacapia ale, …

  • Nie głosowałem na pislam, ale …

Dla ich akolitów to wystarczy.

Może i Rafałek bardziej kompetentny był, bardziej obyty, więcej języków zna, ale gdy oglądałem debatę czy wywiad z nim to taki miękki był, taki sztuczny uśmiech, ta poprawność polityczna wylewała się z ekranu...


A z drugiej strony gdy postawili mu tę flagę tęczową na pulpicie to w moich oczach podklulil ogon....


Tutaj chodzi o to, aby nie pchać na tapet takich kwestii jak "ochrona uczuć", itp. ale też gdy ktoś jawnie poniża mniejszość to stanowczo powiedzieć że podniesionym czołem:


"Niech ta flaga tutaj stoi, bo reprezentuje ona część spoleczenstwa. Nie wstydzę się tej flagi, bo to by oznaczało, że wstydzę się części spoleczenstwa.

Osoby LGBT są częścią społeczeństwa, zasługują na szacunek taki jak inni obywatele.

Jako prezydent będę z dumą reprezentował każdego Polaka, bez względu na jego rasę, wyznanie, orientację czy poglądy polityczne."


No ale Rafałek wolał schować flagę...


W Polsce nie jest problemem jakiś brak tolerancji, bo uważam, że jesteśmy stosunkowo bardzo tolerancyjni. My cenimy sobie po prostu świetny spokój i tradycję.


Dodatkowo obrażanie/poniżanie zwolenników kontrkandydata nie przykłada się do wzrostu poparcia z ich strony...


Jako mieszkaniec Podkarpacia a jednocześnie wyborca KO (bo mniejsze zło) to bym tak powiedział:


"Znam wiele osób będących zwolennikami partii opozycyjnej do mojej. Są to porządni ludzie, tacy o których się mówi "do rany przyłóż", pomocni, szlachetni, sąsiedzi zza płotu. Jestem pewien, że chcą jak najlepiej dla Polski i Polaków, ale uważam, że poglądy polityków partii na których głosują nie są właściwą drogą do budowy lepszej Polski, lepszego życia dla wszystkich obywateli".


Słowem... Mniej obrzucania siebie nawzajem pomyjami, więcej jednoczenia kraju. Jesteśmy zbyt podzieleni.


I do powyższych rad powinni się zastosować politycy z każdego spektrum.

@redfred "Nie głosowałem na Nawrockiego, ale absolutnie nie żałuję, że został Prezydentem!" heh uśmiałem się setnie. Ja wiem od kogo wy są i za ile rabotajtie

Zaloguj się aby komentować