nic dodać nic ująć, chłop jest po prostu bezczelny xD
PS. Prokuratura ustaliła, że pojazdem ze zdjęcia nr 3 Czarnecki miał pokonywać długie trasy w okresie jesienno-zimowym.
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow



nic dodać nic ująć, chłop jest po prostu bezczelny xD
PS. Prokuratura ustaliła, że pojazdem ze zdjęcia nr 3 Czarnecki miał pokonywać długie trasy w okresie jesienno-zimowym.
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow



@festiwal_otwartego_parasola Poza zwykłym złodziejstwem jest jeszcze coś, co dodatkowo obciąża sprawcę. Facet reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej, sprawując publiczny urząd. Zhańbił imię naszego kraju. Teraz każdy Niemiec będzie mógł potwierdzić swój stereotyp: no wiadomo, przecież każdy Polak to złodziej.
Według mnie polityk powinien zostać potraktowany w takiej sytuacji dużo surowiej, no i taki paragraf powinien się pojawić w Kodeksie Karnym: zhańbienie imienia Rzeczpospolitej.
@Pan_Buk Dokładnie ten aspekt mnie od zawsze zadziwiał - gotuje mnie fakt, że osoby z politycznego świecznika nie odpowiadają dodatkowo za ogromną szkodliwość społeczną swoich działań. Przecież takie wały wpływają drastycznie na zgorszenie społeczeństwa, od którego taki łajdak otrzymał mandat zaufania. Jak już Pan_Buk wspomniał - fatalnie godzi to w wizerunek naszego narodu. Dlaczego takich aspektów nie bierze się pod uwagę w przypadku polityków, duchownych, dziennikarzy czy naukowców?
@Fly_agaric a co Ci da przeczytanie 43 stron raportu lub innego protokołu który też swoje kosztował? Ja jestem prosty chłop i do mnie to przemówiło jak nic innego - Richard to złodziej i sfałszował kilometrówkę o 5 podróży dookoła świata. To jest tak kuriozalne, gdy już nie na mapach, a jedynie obwodami całej planety da się zwizualizować ten dystans 🤣
225 tys.km=
5*dookoła świata= 1 Czarnecki
@Heheszki
Richard to złodziej i sfałszował kilometrówkę o 5 podróży dookoła świata.
Dokładnie tak trzeba o tym mówić.
Ja wiem, że to trochę śmiech przez łzy, ale nasze podejście do tematu stało się zbyt lekkie, jak na jego powagę. Tak nam te przekręty władzy spowszechniały, że przestajemy reagować, jak należy, to jest, należnym oburzeniem. Zaczynam to traktować jak chleb powszedni, mimo że jak piszesz, skala bezczelności jest przejebana.
Zaloguj się aby komentować