jajkosadzoneGURUw Hydepark2025-02-17T04:19:46+01:0063Mmm,-16 na dworze Fajen #zima #gownowpis6318Udostępnij
Cybulion★2025-02-17T05:21:33+01:007Ty faktycznie, jak ruszalem z domu to bylo -3, teraz we wrocku zakrecilo sie przy minus 15.
AdelbertVonBimberstein2025-02-17T05:38:01+01:008@jajkosadzone -5, na kole podbiegunowym Hammerfest XD
PlatynowyBazant202025-02-17T07:18:50+01:002@paulusll w Australii ten Chełmek? Ja w ogrodzie zimowym nieogrzewanym mam +2,4
bartek555★2025-02-17T09:46:25+01:000Mmm idealnie zeby wieczoram auto umyc :D musialem! U mnie tylko -10