jeśli pamiętasz te rzeczy, to pora na rutynowe badania
#fotografia #nostalgia
/polishnostalgia





jeśli pamiętasz te rzeczy, to pora na rutynowe badania
#fotografia #nostalgia
/polishnostalgia





Kuzwa, te kupony na paczke w Laysach to było coś xD Mielismy na osiedlu sklep Lewiatana, taki pół samoobsługowy a pół obsługowy gdzie zza lady wiecznie wkurwiona ekspedientka podawała towary. Regał z czipsami był po stronie samoobsługowej, zaraz obok owoców i warzyw gdzie była waga. Robiliśmy zrzute inwestycyjną w wysokości 1 zl bo tyle kosztowała mala paczka, wchodziliśmy do sklepu, ważyliśmy paczki aż trafiliśmy taką ktora ważyła więcej o 2g od normalnej wagi czyli chyba 32g. Oznaczało to, że w środku jest kupon na kolejną paczkę. Powtarzaliśmy to aż kazdy miał swoją xD
Zaloguj się aby komentować